Leczenie Jak dotykać swojego partnera przyczyny. Co znaczy rozkoszy swojemu partnerowi. Ciało.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak dotykać swojego partnera?

Definicja z ang. How to touch your partner, z niem. Wie Sie Ihren Partner zu berühren.

Co to znaczy: Przez dotyk możemy przekazać własne uczucia i dawać sporo przyjemności i rozkoszy swojemu partnerowi. Ciało złożona jest z wielu punktów silnie reagujących na dotyk i nie są tą wyłącznie okolice narządów płciowych. Dowiedz się gdzie i w jaki sposób dotykać swojego partnera, by padł przed Tobą na kolana i prosił o więcej.
krok 1
Włosy
Większość ludzi - zarówno mężczyzn jak i kobiet uwielbia być dotykanym w głowę. Może to być masowanie skóry głowy, delikatna zabawa włosami, pociąganie ich, rozczesywanie palcami.
krok 2
Uszy
Każdego niemal mężczyznę na całym świecie pobudza delikatne masowanie płatków uszu. Można to robić palcami albo językiem. Wkładanie języka do ucha razem z delikatnymi dmuchnięciami (wystarczy sam oddech) jest niesamowicie podniecające. Płatki uszu można również ssać i delikatnie chwytać zębami. Tantra mówi, iż im większe płatki uszne u mężczyzny tym większa jego energia seksualna.
krok 3
Usta
Całowanie w usta jest najczęściej spotykaną pieszczotą. Można je również ssać, lizać i delikatnie chwytać zębami.
krok 4
Jabłko Adama
Rejon ten jest bardzo czułym punktem u mężczyzny. Należy być jednak ostrożnym gdyż skóra jest tutaj dość delikatna.
krok 5
Tors i sutki
Tors mężczyzny można masować całymi dłońmi czy palcami. W czasie masowania torsu bardzo podniecającym bodźcem jest całowanie sutków i ich lizanie. Męskie sutki są tak samo wrażliwe jak sutki kobiet.
krok 6
Pępek
Pępek najlepiej drażnić językiem. Zataczaj nim okręgi wokół pępka i wsadzaj język do środka. Chuchaj i subtelnie dmuchaj na wilgotną skórę.
krok 7
Pośladki
Zwykle zapominamy w czasie igraszek z naszym ukochanym o jego pupie. Na pewno sprawi mu przyjemność gdy czasami ją delikatnie ugryziesz.
krok 8
Uda
Delikatnie masuj wewnętrzną stronę ud. Możesz ją drażnić delikatnie przesuwając po skórze paznokciami, lizać, gryźć i łaskotać własnymi włosami.
krok 9


masaż stóp

Stopy i dłonie
Masaż stóp może stać się nieprawdopodobnie zmysłowym doświadczeniem. Możesz ssać, lizać i całować jego palce. Ssanie dużego palca u nogi może wywołać nawet orgazm. Bardzo wrażliwe są również dłonie - szczególnie ich wewnętrzna część i okolice pomiędzy palcami. Ssanie palców przywodzi na myśl seks oralny co dodatkowo jest bodźcem podniecającym.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.