Leczenie Jak grać w rozbieranego pokera przyczyny. Co znaczy Zaproponuj współgraczom rozbieranego.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak grać w rozbieranego pokera?

Definicja z ang. How to play strip poker, z niem. Wie Strip-Poker zu spielen.

Co to znaczy: Chcesz wprowadzić troszkę pikanterii i emocji do wieczornej gry w pokera? Zaproponuj współgraczom rozbieranego pokera. Z oczywistych powodów, tego typu gra powinna być przeznaczona tylko dla dorosłych. Rozbierany poker zawsze wzbudza mnóstwo emocji i doda pieprzyku Waszym zwykłym rozgrywkom.
krok 1
Zanim jednak przedstawisz znajomym własną propozycję, zastanów się czy Twoi znajomi są osobami otwartymi na tego typu propozycje. To jest gdyż gra dla par, potencjalnych kochanków albo ludzi, którzy lubią tego typu zabawy i dla których widok nagiego ciała nie będzie od razu działał pobudzająco albo szokująco. Nie powinno się do tej gry nikogo zmuszać, to powinna być dobrowolna decyzja każdej osoby chcącej wziąć w niej udział.
krok 2
W rozbieranym pokerze zamiast grać na kapitał, grasz na ubrania. Możecie zacząć grać o kapitał, a potem przejść do gry o ubrania. W chwili, gdy danej osobie skończą się kapitał rozpoczyna grać ubraniami. Jeżeli przegrywasz, ściągasz jakąś część garderoby. Możecie grać w jakąkolwiek wariację gry, istotne tak aby reguły były jasne dla wszystkich.
krok 3
Przed przystąpieniem do gry należy się zastanowić ile warta jest każda część garderoby. Jeżeli skarpetka jest warta jeden zakład, to czy koszula jest warta dwa? Zadecydujcie o tym przed rozpoczęciem gry, tak aby uniknąć niepotrzebnych konfliktów i nieporozumień.
krok 4
Kiedy jest koniec gry? Będziesz wiedział. Jeżeli ktoś będzie siedział już w samej bieliźnie, lub w jakiejś jej części obejmując się, zakrywając i zgłosi, iż rezygnuje – znaczy to koniec gry. Nigdy nikogo nie zmuszaj do kontynuacji gry, tak aby rozebrać tą osobę. Jeżeli ktoś nie ma nic przeciwko straceniu wszystkich ubrań – ok, jego kwestia. Lecz jeżeli ktoś uważa, iż rozebranie się do bielizny wystarczy, nie należy naciskać.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.