Leczenie Jak ją zachęcić do seksu oralnego przyczyny. Co znaczy chodzi o seks, w odróżnieniu do.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak ją zachęcić do seksu oralnego?

Definicja z ang. How to encourage her to perform oral sex, z niem. Wie zu ermutigen, ihr Oralsex auszuführen.

Co to znaczy: Zrobienie loda to nie to jest, co kobiety lubią w najwyższym stopniu, jeśli chodzi o seks, w odróżnieniu do mężczyzn, którzy to zwyczajnie uwielbiają. jeśli twoja partnerka nie jest zwolenniczką seksu oralnego i ciągle szuka wymówek musisz ją koniecznie do tego zachęcić. Jak to zrobić dowiesz się czytając poniższy artykuł.
krok 1
Czyścioszek
Przede wszystkim musisz zadbać o czystość w okolicach intymnych. Nie myśl sobie, iż prysznic, który wziąłeś rano wystarczy, by pod wieczór namówić partnerkę na oralne pieszczoty. Po całym dniu, kiedy się pocisz i nie raz korzystasz z toalety możesz być pewny, iż zapach nie będzie zbyt przyjemny. Najlepiej jak weźmiesz prysznic tuż przed stosunkiem. Możesz zaprosić własną partnerkę do siebie. Uwierz - wspólna kąpiel będzie wspaniałym początkiem gry wstępnej. jeśli kobieta raz się zrazi wskutek nieprzyjemnego zapachu to nie będzie chciała już więcej eksperymentować. Zadbaj również o to, by nie musiała przedzierać się poprzez tonę kłaków, które otaczają twoje klejnoty.
krok 2
Odpowiednia pozycja
To bardzo istotne, by pozycja, którą przyjmiecie była komfortowa zarówno dla ciebie jak i dla niej. jeśli będzie musiała się wyginać czy niewygodnie podpierać to nie będzie jej się to dobrze kojarzyć. Najlepszą pozycją abyście obydwoje byli zadowolenie będzie, gdy położysz się na plecach na łóżku a ona klęknie na kolanach przy tobie bądź położy się na wysokości twojego penisa.
krok 3
Zadbaj o odpowiedni smak
Większość kobiet zdecydowanie wzbrania się przed połknięciem spermy. Możesz ją przekonać do tego, jeżeli twoja sperma będzie przyjemna w smaku. Przede wszystkim musisz zadbać o odpowiednią dietę. Wegetariańska jest najlepszym metodą, by twój smak był łagodniejszy. jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez mięsa wprowadź do swojego menu arbuza, kiwi, ananasa, seler. Dodatkowo smak spermy osłodzą jagody, śliwki i borówki. Piwo i kawa sprawią, iż smak będzie gorzki, a produkty mleczne mogą wywołać zgniły posmak.
krok 4
Osłódź smak
jeśli nie jesteś pewny, co czy twój smak jest odpowiedni dla niej możesz osłodzić go inaczej. Nie bez powodu potocznie seks oralny określany jest „lodem”, może będzie wolała z polewą czekoladową czy bitą śmietaną. Z pewnością wiesz, za jakimi smakołykami przepada twoja kobieta – zadbaj o to aby mogła się nimi rozkoszować na twoim penisie.
krok 5
Nic na siłę
Nie pchaj jej głowy w dół do krocza, by jej pokazać, iż chcesz seksu oralnego. jeżeli ona sama nie będzie chciała się przełamać powiedź jej, iż bardzo pragniesz poczuć jej język w tamtych okolicach. Najlepiej, jeżeli ona przejmie kontrolę nad twoim przyrodzeniem i działa po swojemu i w sposób, jaki jej wygodnie. Nie wpychaj jej penisa na siłę do buzi bardzo głęboko i do tego stopnia, iż będzie jej brakowało powietrza – może się zrazić. Tak robią zwykle w filmach porno z kobietami, które mają to idealnie przetrenowane, no chyba, iż twoja kobieta lubi taki ostre zagrywki.
krok 6
Daj jej do zrozumienia jak bardzo to lubisz
istotne jest, by wiedziała, jaka to dla ciebie wielka przyjemność. Gdy będzie pieścić twojego penisa pomrukuj tak, by wiedziała, co cię w najwyższym stopniu kręci.
jeśli robi coś nie tak, to pokaż jej, by to mogła zmienić. Zanim dojdziesz do punktu kulminacyjnego powiedz jej o tym, by mogła zdecydować, co zrobi ze spermą.
Wskazówki i ostrzeżenia
Mam nadzieję, iż wprowadzenie tych zmian efektywnie pomoże w przekonaniu twojej kobiety do sprawiania ci takiej przyjemności częściej. Myślę, iż każda może się do tego przekonać i przy okazji czerpać z tego satysfakcję.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Po lody do lodziarni.