Leczenie Jak kochać się w wodzie przyczyny. Co znaczy nam do głowy pytanie jakby to było uprawiać.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak kochać się w wodzie?

Definicja z ang. How to make love in the water, z niem. Wie man die Liebe im Wasser machen.

Co to znaczy: Szczególnie w okresie wakacyjnym gdy regularnie wyjeżdżamy nad wodę przychodzi nam do głowy pytanie jakby to było uprawiać seks w wodzie. Jednak seks w wodzie nie jest taki łatwy jak skoki do basenu czy inne wodne szaleństwa. W rzeczywistości seks pod wodą nie jest taki bezpieczny, a szczególnie dla kobiet. Mimo wszystko uważam, iż warto spróbować. Poniżej mam kilka porad jak uprawiać seks w wodzie, by był przyjemny i bezpieczny.
krok 1
Bezpieczny seks
Seks w wodzie to śliska zabawa i mimo tego, iż daje sporo rozkoszy nie do końca jest bezpieczny. Prezerwatywa i seks w wodzie niestety nie idą w parze. Jeśli kobieta nie zażywa antykoncepcji musicie bardzo uważać. sporo badań zostało wykonanych na wpływ wody i środków chemicznych zawartych w niej (na przykład chlor) na prezerwatywę. Z badań tych wynika, iż czynniki te wpływają na trwałość prezerwatywy a co za tym idzie nie jest już ona takim dobrym zabezpieczeniem. Dodatkowo uprawiając seks w wodzie istnieje ryzyko, iż zsunie się z penisa. Tj. nie tylko ryzykowne, lecz również niewygodne dla kochanków. Jedynym rozwiązaniem pozostaje zaopatrzenie się w kilka prezerwatyw, by mieć następną w pogotowiu.
krok 2
Zadbajcie o wilgoć
Wydawałoby się, iż stosunek w wodzie ułatwia penetrację z racji na śliskość wody. Niestety jest na odwrót. Woda wypłukuje naturalną wydzielinę, którą wytwarza kobieta w trakcie podniecenia. Po kilku chwilach pojawiają się problemy właściwym odbyciem stosunku. by temu zapobiec zaopatrzcie się w lubrykant na bazie silikonu, który nie rozpuszcza się w wodzie.
krok 3
W basenie
Jeśli przypadek z prezerwatywą jest opanowana a lubrykant gotowy do użycia to wskakujcie do basenu. Szczerze mówiąc nie polecam wam penetracji jak będziecie zanurzeni z racji na chlor zawarty wodzie, który może powodować drobne zakażenia. lecz z pewnością przyjemnie będzie jak partnerka usiądzie na schodach do basenu a partner stojąc w wodzie będzie ją pieścił oralnie i na odwrót.
krok 4
Domowym metodą
Ciekawym miejscem i z pewnością bardziej higienicznym niż jezioro czy basen jest prysznic bądź wanna. I jedno i drugie może przyczynić się do cudownego seksu. Prysznic daje więcej możliwości
jeśli chodzi o pozycję. Możecie uprawiać seks na stojąco i w innej dowolnej pozycji na którą starczy wam miejsca. Puśćcie wodzę fantazji i wyobraźcie sobie, iż stoicie pod wodospadem znajdującym się w górzystej okolicy. Dla waszego bezpieczeństwa zamontujcie podkładki antypoślizgowe. W wannie może być równie przyjemnie
jeśli znajdziecie dla siebie odpowiednią pozycję.
krok 5
Na otwartej wodzie
Słona woda nie jest najlepszym przyjacielem pochwy lecz zawsze możecie skorzystać z staromodnych sposobów i zafundować sobie ręczne robótki.
jeśli chodzi o jeziora czy ocean problematyczny może okazać się piasek, który może znaleźć się po fakcie w różnych miejscach waszych ciał a dodatkowo może powodować otarcia. Zabierzcie się do rzeczy w wodzie i zadbajcie o to, abyście po wszystkim mogli rozłożyć się na suchym kocu rozłożonym na plaży. Musicie mocno i stabilnie stać na dnie aby nadpływająca fala nie zniosła was na głębszą wodę. Pamiętajcie również o tym, iż seks w miejscach publicznych nie jest legalny więc warto mieć oczy otwarte i zerknąć co jakiś czas czy akurat ktoś was nie przyłapał.
Wskazówki i ostrzeżenia

jeśli po przeczytaniu tego artykułu masz wrażenie iż seks w wodzie może być dość kłopotliwy, a do tego nie jesteście zwolennikami takiej wody ze wzglądu na sposobność złapania jakiejś bakterii możecie zawsze skorzystać z alternatywy. Wybierzcie się do jacuzzi i tam trochę pofiglujcie bądź skorzystajcie z sauny której para sprawi iż wasze ciała będą opływowe i śliskie, tak jakbyście zabawiali się w wodzie.jeżeli decydujesz się na seks w wodzie licz się z późniejszymi zakażeniami. by mieć je pod kontrolą miej zawsze przy sobie Furaginum albo inne tabletki na zakażenia pochwy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.