Leczenie Jak kontrolować przedwczesny wytrysk przyczyny. Co znaczy kłopotliwa przypadek. To może.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak kontrolować przedwczesny wytrysk?

Definicja z ang. How to control premature ejaculation, z niem. So steuern Sie die vorzeitige Ejakulation.

Co to znaczy: Przedwczesny wytrysk nie jest w ogóle zabawny, a dla faceta może być to bardzo kłopotliwa przypadek. To może wywołać, iż odchodzi ochota na seks. Z medycznego punktu widzenia za przedwczesny wytrysk uważane jest wytrysk, który nastąpił przed upływem 5 min. albo w chwili gry wstępnej. Nie pozwól, by to był przyczyna zastoju w twoim życiu seksualnym. Przeczytaj ten artykuł a dowiesz się jak zaradzić temu problemowi i na nowo cieszyć się seksem.
krok 1
Przed spotkaniem dokonaj rękodzieła
To może wydawać się dziwne, lecz działa. Jeśli masz właśnie się spotkać z kobietą, której nie możesz się oprzeć, ciężko ci będzie pohamować swojego dzikusa. Może oglądałeś "Sposób na blondynkę" główny bohater dokładnie to zrobił zanim spotkał się z ukochaną. Pamiętaj, by zrobić to troszkę wcześniej abyś nie musiał przywitać spermą w ręce dziewczyny. Masturbując się ostudzisz troszkę własne pożądanie. Jest spora szansa, iż jak już zacznie się coś pomiędzy wami dziać dotrzymasz do mety.
krok 2
Zrelaksuj się
Czy wiesz, iż niektórzy faceci mają przedwczesny wytrysk, gdyż mają wewnętrzny niepokój? Jedyną poradą na tj. relaks. Może być to ulubiona podręcznik przy fajnej muzyce. Może mały meczyk w siatkówkę z kolegami albo sauna. Wybierz to, co cię uspakaja w najwyższym stopniu wprowadza w stan relaksu.
krok 3
Prezerwatywa
Niewiele jest mężczyzn, którzy lubią uprawiać seks w prezerwatywie. Powód jest oczywisty – doznania są wiele mniejsze niż bez, a oprócz tego czas dojścia do orgazmu jest dłuższy. Jeśli masz problem z przedwczesnym wytryskiem prezerwatywa będzie idealnym rozwiązaniem.
krok 4
Zafunduj jej grę wstępną
Mówi się, iż jeżeli facet skończy przed kobietą to ma przedwczesny wytrysk. by nie doszło do takiej sytuacji musisz ją tak rozpalić przed samym stosunkiem, by szybciutko zakończyła jak już w nią wejdziesz.
krok 5
Kremy odczulające
Możesz zastosować kremy odczulające (do nabycia w seks szopie pod nazwą „przedłużające stosunek”). Krem ten pomoże zmniejszyć wrażliwość i tym samym wydłuży czas stosunku.
krok 6
Ćwiczenia na przedwczesny wytrysk
Możesz wejść na Google i wpisać „przedwczesny wytrysk ćwiczenia”. W sposób ćwiczeń polega na tym, by każdego dnia masować sobie pkt. znajdujący się w połowie długości mostka w środkowej jego linii, na wysokości brodawek sutkowych. Masaż powinien być delikatny i nie powinien trwać dłużej niż 5 min.. Podobnie masuj pkt. położony w lewym udzie, z tyłu, w odległości 4 palców od zgięcia kolanowego (w miejscu nerwu kulszowego). Ten właśnie pkt. odpowiada za poprawny czas wytrysku. Masaż tego punktu również nie powinien trwać dłużej niż 5 min..
krok 7
Unikaj alkoholu i innych używek
Chcesz odczuwać doznania w czasie stosunku? Nie chcesz mieć przedwczesnego wytrysku? W takim razie musisz ograniczać się z alkoholem i innymi używkami. Niestety procenty i narkotyki mogą doprowadzić do problemu, z którym się teraz borykasz.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wypróbuj którąś z proponowanych przezemnie, a nawet wszystkie. Przekonasz się, iż nie będziesz, iż stres związany z kontaktem fizycznym z kobietą minie, a życie z pewnością stanie się piękniejsze.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.