Leczenie Jak kupić masażer przyczyny. Co znaczy nigdy wcześniej nie mieliście z nim do czynienia.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak kupić masażer?

Definicja z ang. How to buy a vibrator, z niem. Wie man einen Vibrator zu kaufen.

Co to znaczy: Ty i twój partner postanowiliście wprowadzić do waszej sypialni masażer. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście z nim do czynienia początki mogą być trudne. Poniżej znajdziesz kilka rad, które pomogą ci wybrać odpowiedni wibrator.
krok 1
Zdecyduj, jakiego rozmiaru ma być twój masażer. Masażery dostępne są w bardzo różnych wielkościach. Sprawdź jak głęboką lubisz penetrację, a również jaką średnicę. By to sprawdzić pomocne mogą być twoje palce albo palce partnera.
krok 2
Wybierz, jaki rodzaj tworzywa będzie dla ciebie idealny. Sporo wibratorów aktualnie zrobionych jest z silikonu, bo sprawia on bardzo naturalne wrażenie, utrzymuje ciepłotę przejęta od twojego ciała i łatwo go umyć. Dostępne są także modele wibratorów gumowych, które są tańsze od silikonowych. Jeśli to twoja pierwsza przygoda z wibratorem proponuje zacząć od gumowego. Na pierwszy wibrator zdecydowanie nie polecam tych wykonanych ze szkła albo metalu.
krok 3
Wybrać z dodatkową "uprzężą" przytrzymującą masażer czy bez? W zależości wyłącznie od ciebie i kwoty, jaką chcesz wydać na wibrator. Masażery bez uprzęży są tańsze, a można je przytrzymać ręką. Jeżeli w danym momencie nie możesz pozwolić sobie na komplet, najpierw zakup sam wibrator, a jak uzbierasz kapitał dokupisz uprząż.
krok 4
Wybierz się do sklepu. Jeśli masz stałego partnera idźcie do sklepu razem po waszą nową zabawkę. Z partnerem będziesz czuła się bardziej komfortowo w sklepie. Masażery możesz kupić również poprzez internet, lecz kupując go osobiście będziesz mogła pooglądać różne modele i podtykać, co ułatwi wybranie odpowiedniego modelu dla siebie.
krok 5
Jeśli zdecydujesz się na zakup uprzęży do wibratora pamiętaj, iż najważniejszy jest komfort. Niektórą zakłada się jak stringi inną przypina się do pośladków, jeszcze inna może być oplatana dookoła ud. Sama musisz wybrać, jaka będzie dla ciebie najlepsza i w najwyższym stopniu komfortowa.
krok 6
Idź do domu i ciesz się nowa zabawką, nie zapominając oczywiście o bezpiecznym masażu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.