Leczenie Jak kupić prezerwatywy przyczyny. Co znaczy wydaje się to straszne to w ogóle takie nie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak kupić prezerwatywy?

Definicja z ang. How to buy condoms, z niem. Wie kaufen Kondome.

Co to znaczy: Prędzej czy później będzie trzeba iść do sklepu i kupić prezerwatywy. O ile wydaje się to straszne to w ogóle takie nie jest. Z pewnością wmawiasz sobie, iż wszyscy będą się na ciebie patrzeć, puszczać sobie oczka i się porozumiewawczo uśmiechać. Prawdopodobnie nie wiesz także co powiedzieć i jak się zachować. Szkoda, iż nie ma w Polsce jeszcze wielu automatów z prezerwatywami, prawda? Dzięki nim nie byłoby większego problemu. No lecz trudno, musisz wziąć się w garść i iść po prezerwatywy do sklepu albo apteki. Poniżej podpowiem ci, jak to zrobić stosunkowo dyskretnie.
krok 1
Najpierw dowiedz się jakich prezerwatyw potrzebujesz. Musisz to wiedzieć zanim wejdziesz do sklepu. Prezerwatyw jest bardzo sporo - różne smaki, zapachy, wielkości, tekstura (prążkowane, z wypustkami itp), nawilżane, z dodatkiem żelu i tak dalej Jak będziesz za długo stać przy półce z prezerwatywami to tylko niepotrzebnie zwrócisz na siebie uwagę. Chodzi o to, by wziąć pudełko i szybko odejść.
krok 2
Wybierz sklep albo aptekę w innym miejscu zamieszkania. Wystarczy podjechać osiedle w okolicy. Unikaj jednak osiedli na których mógłbyś spotkać kogoś z rodziny. Chyba nie chcesz, by wujek czy ciotka sprawdzili co masz w reklamówce.
krok 3
Prezerwatywy lepiej jest kupować w supermarketach (hipermarketach) niż w sklepach osiedlowych albo aptekach. W aptece (o ile nie jest samoobsługowa) musisz głośno powiedzieć co chcesz kupić. Zatem będzie to słyszała pani z apteki jak także ludzie stojący za tobą w kolejce. Oprócz tego panie z apteki mają zwyczaj dyskutowania z klientami (A jakie prezerwatywy? A z żelem? A z wypustkami? Grube czy cienkie?). Jak będziemy mieć pecha to za nami będzie stało pełno ludzi w tym babcie i dziadkowie, którzy właśnie wracają albo idą do kościoła. Hipermarkety mają tą zaletę, iż są anonimowe. Nikt na nikogo nie patrzy, każdy zajęty sobą, każdy coś mówi, biega i tak dalej Łatwo wmieszać się w tłum.
krok 4
Jeżeli kupujesz prezerwatywy w hipermarkecie jedynym momentem, kiedy ktoś może zobaczyć co kupujesz jest okres płacenia. Dlatego jeżeli jest kolejka, dobrze jest wyłożyć na taśmę wszystkie zakupy a prezerwatywy wmieszać pomiędzy nie. Wystarczy nawet jedna paczka chipsów. W takim wypadku kładziesz paczkę chipsów na prezerwatywach.
krok 5
Kupuj prezerwatywy ze znajomymi. Zawsze będzie wam raźniej. W takim przypadku możecie się zasłaniać przy kasie. Jeden z was płaci - reszta go zasłania.
krok 6
jeżeli chcesz być dyskretny możesz zamówić prezerwatywy poprzez Internet. Jednak nie to jest dobry pomysł, jeżeli rodzice czasami otwierają paczki do ciebie albo listy. Sklepy internetowe są dyskretne jeżeli chodzi o wszelakie akcesoria erotyczne. Jednak by przesyłka ci się opłaciła lepiej zamówić większą liczba prezerwatyw.
krok 7
Poproś starszego kolegę, koleżankę czy kuzyna. Powiedz, iż chcesz mieć "tak na wszelaki wypadek" jeżeli nie chcesz się przyznawać do tego co planujesz. Jednak lepiej będzie znaleźć kogoś zaufanego, kto w przyszłości ci także pomoże.
krok 8
Płać za prezerwatywy gotówką. Płacenie kartą może trochę potrwać. Jak będziesz mieć pecha to jeszcze odrzuci ci kartę lub coś się popsuje. Dobrze jeżeli będziesz mieć także drobne kapitał - nie będzie trzeba czekać, aż pani wyda ci resztę.
Wskazówki i ostrzeżenia
Prezerwatywy przechowuj w suchym i ciemnym miejscu - nie noś ich poprzez długi czas w portfelu!Pamiętaj, iż tak naprawdę panie przy kasie czy aptekarki w ogóle się nie interesują tym co kupujesz. Na co dzień sprzedają setki prezerwatyw, podpasek, tamponów, testów ciążowych i innych dość krępujących elementów. Im jest wszystko jedno co ci sprzedają. To co ich interesuje to liczba czasu jaka została do końca ich zmiany.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.