Leczenie Jak leczyć przedwczesny wytrysk przyczyny. Co znaczy jak w razie wszystkich innych.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak leczyć przedwczesny wytrysk?

Definicja z ang. How to treat premature ejaculation, z niem. Wie vorzeitige Ejakulation zu behandeln.

Co to znaczy: Czy przedwczesny wytrysk można powstrzymać? Oczywiście, iż tak, jednak podobnie jak w razie wszystkich innych problemów seksualnych, wymaga to trochę czasu i cierpliwości. Istnieje kilka sposobów, które pomogą powstrzymać przedwczesny wytrysk.
krok 1
Leki przeciwdepresyjne.
To nieco dziwne, lecz prawdziwe. Badania wykazały, iż przedwczesny wytrysk może być powstrzymany przy zastosowaniu leków przeciwdepresyjnych dostępnych na receptę. Powinny być one przyjęte na kilka godz. przed planowanym stosunkiem. Metoda ta jest efektywna, bo tego typu leki wpływają na opóźnienie męskiego orgazmu – to jest znany skutek uboczny ich przyjmowania. Prozak jest jednym z najczęściej stosowanych do zatrzymania przedwczesnego wytrysku leków antydepresyjnych. Zanim jednak skorzystasz z tej sposoby, skonsultuj się z lekarzem. Długookresowe przyjmowanie tego typu leków, może być niebezpieczne w skutkach.
krok 2
Metoda Masters – Johnson.
Metoda ta okazała się bardzo efektywna w powstrzymywaniu przedwczesnego wytrysku. Jednakże wymaga ona współpracy obojga partnerów. Polega ona na chwyceniu w odpowiedni sposób męskiego członka.
Metoda ta została wynaleziona w Stanach Zjednoczonych poprzez dwóch terapeutów – Mastersa i Johnsona. Odpowiednie chwycenie członka palcami spowoduje natychmiastowe powstrzymanie orgazmu w czasie stosunku.
krok 3
Ćwiczenia zapobiegające przedwczesnemu wtryskowi.
Istnieje sporo programów ćwiczeń, które mają na celu powstrzymanie zbyt wczesnego wytrysku. Ćwiczenia te są bardzo bezpieczne i skuteczne. Możesz je wykonywać samodzielnie w domowym zaciszu albo poprosić o pomoc partnerkę. Jeżeli bardzo zależy ci na powstrzymaniu przedwczesnego wytrysku, musisz wykonywać je często. Tego typu ćwiczenia to doskonały wybór. Większość mężczyzn, których korzystali z tej sposoby jest zadowolonych z wyników.
krok 4
Tabletki powstrzymujące przedwczesny wytrysk.
sporo sklepów internetowych ma w swojej ofercie tabletki, które maja na celu zapobiec zbyt wczesnym wytryskom. Większość z nich zawiera w swoim składzie różnorodne zioła, które są w stanie uleczyć tę przypadłość. Dlatego w naturalny sposób możemy powstrzymać przedwczesny wytrysk. Okazuje się ponadto, iż tego typu leki są bardzo skuteczne. Pamiętaj jednak, aby przed ich przyjęciem skonsultować się ze specjalistą.
krok 5
Ćwiczenia oddechowe.
Oddychanie? Tak! Właściwe oddychanie może pomóc nam powstrzymać przedwczesny wytrysk. Jak to działa? Biorąc kilka głębokich wdechów, automatycznie się relaksujemy, a tym samym zmniejszamy nasze pobudzenie i napięcie, które zwykle odpowiedzialne jest za przedwczesny wytrysk. Naucz się, jak poprawnie oddychać. Swobodne i głębokie oddechy pozwolą ci się zrelaksować.
krok 6
Kremy znieczulające.
Używanie miejscowo kremów, emulsji albo aerozoli znieczulających może znacznie pomóc w zmniejszeniu męskich doznań. Jednakże wielu użytkowników tego typu środków uważa, iż zmniejszają one odczucia seksualne nie tylko u mężczyzn, lecz również u kobiet.
krok 7
Ćwicz mięśnie Kegla.
Wystąpienie zbyt wczesnego wytrysku jest mniej prawdopodobne, jeżeli mięśnie miednicy są mocne i dobrze rozwinięte. Ćwicz mięśnie Kegla. Napnij mięśnie dna miednicy i wytrzymaj ok. 3 sekundy, następnie rozluźnij je i odczekaj następne 3 sekundy, zanim ponownie je napniesz. Powtórz tę czynność 10 razy. jeżeli nie wiesz jak kontrolować mięśnie miednicy, możesz zacząć je ćwiczyć przez przerywanie przepływu moczu w czasie jego wydalania.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.