Leczenie Jak mieć lepszy seks przyczyny. Co znaczy regularnie, na jakość naszego życia wpływa stres.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak mieć lepszy seks?

Definicja z ang. How to have better sex, z niem. Wie besseren Sex zu haben.

Co to znaczy: Dobre życie seksualne wymaga niemałego czasu i trochę wysiłku. Niestety regularnie, na jakość naszego życia wpływa stres, nadmiar pracy przemęczenie, co sprawia, iż po całym dniu nie mamy zbyt sporo energii a tym bardziej fantazji na urozmaicony seks. W takim przekonaniu regularnie pozostają kochankowie i regularnie wolą sobie odpuścić nie wiedząc o tym, iż to nie jest aż takie trudne. U kobiet jest trudniej z popędem płciowym. regularnie zależy on od hormonów i tego, co odbywa się w ich życiu. Czasem potrzeba odrobinę więcej energii, by nastroić je i zachęcić do współżycia seksualnego. Oto kilka porad, co należy zrobić, by mieć lepsze życie seksualne.
krok 1
Z zawiązanymi oczami
Przyjemność seksualna ma sporo wymiarów, lecz jeden z najważniejszych naszych narządów płciowych stanowi nasz mózg. W nim przede wszystkim zaczynają się wszystkie mechanizmy powiązane z reakcją na bodźce. Jeśli brakuje nam jednego z siedmiu zmysłów automatycznie powiększa się waga pozostałych, a daną reakcję odczuwamy mocniej właśnie nimi. Zawiązane oczy sprawią, iż wzmocni się reakcja sensoryczna. Partner z zawiązanymi oczyma nie wie gdzie akurat jesteś i co masz zamierzenie zrobić. Stwarza to oczekiwanie na lepszy seks. Użyj pióra bądź języka, by zaskoczyć go swą obecnością w różnych miejscach na ciele. Pamiętaj jednak, iż nie może to trwać bez przerwy, gdyż czujność partnera z czasem będzie się zmniejszać.
krok 2
Daj partnerowi instrukcję
Po pewnym czasie bycia w związku ludziom wydaje się, iż wiedzą o sobie wszystko i idealnie wiedzą jak zaspokoić swojego partnera. Niestety to przekonanie zwykle jest okrutnym błędem. Nadszedł najwyższy czas, by to zmienić i poprowadzić partnera w najlepszym kierunku, który doprowadzi cię do nieziemskiego orgazmu. Niech twoje fantazje nareszcie staną się rzeczywistością. Możesz spróbować szczerej rozmowy i przy okazji dowiedzieć się, co twój partner oczekuje. Możesz pokierować jego (jej) ciałem bądź pokazać video erotyczny, w którym jest scena, o której od dawna już marzysz.
krok 3
Masaż
Zmysłowy masaż jest jedną z w najwyższym stopniu relaksujących i seksownych czynności, którą możesz wykonać dla swojej partnerki. Dlatego także nie mogło go zabraknąć na liście rzeczy, które poprawią życie seksualne. Codzienne problemy i trudności efektywnie blokują ciało i umysł zarówno twój jak i twojej partnerki. Można porównać je do samochodu z zatkanym filtrem paliwa, który skutkuje, iż samochód nie jedzie tak szybko i sprawnie. Relaksujący masaż może odblokować umysł i ciało, co pozwoli na przeżywanie orgazmów bardziej intensywnie. Pamiętaj, iż ma być to masaż zmysłowy a nie głęboko relaksujący - różnicą pomiędzy nimi jest sposób dotyku. Zmysłowy masaż musi się wiązać z równie właściwym dotykiem. Kluczem do lepszego seksu w tym przypadku jest sprawienie aby ciało partnera było bardzo rozluźnione. Gdy rozluźnisz głównie mięśnie ramion i pleców partnera przesuń się w dół do pośladków. Nie zapominaj o dłoniach i nogach, które mają równie wiele zakończeń nerwowych i są niesamowicie wrażliwe na dotyk.
krok 4
Odpowiedni strój
Seksowne haleczki i wyzywająca bielizna zawsze będą pasowały do wspólnej sypialni. lecz czemu nie pójść o krok dalej i ubrać coś, co można przede wszystkim zobaczyć na filmach erotycznych. Wcielanie się w nowe role może być naprawdę fascynującym doświadczeniem. Takie zabawy świetnie rozkręcą wasze życie erotyczne. Zabawcie się w pacjenta i niegrzeczną pielęgniarkę. Ona w stroju perwersyjnej pielęgniarki będzie musiała odpowiednio o ciebie zadbać.
krok 5
Powiedź o swoich fantazjach
Rozmawianie o fantazjach seksualnych bardzo sprzyja temu, co odbywa się w waszej sypialni. To poprawia komunikację z partnerem, co ma wielkie znaczenie a przede wszystkim pozwala wam się poznać lepiej, co również sprzyja lepszemu seksowi. Oczywiście zarówno ty jak twoja kobieta możecie być zaskoczeni tym, co wychodzi z waszych ust. Na pierwszy rzut nie odsłaniaj się przed nią kompletnie a szczególni z myśli, których sam się wstydzisz. Usiądźcie przy lampce wina – jeszcze w ubraniach i zacznijcie mówić o tym, co doprowadza was do szału i co oczekujecie od siebie nawzajem.
krok 6
Zagrajcie w gry
Może się to wydawać dość banalne, lecz gry, w które graliśmy jeszcze w czasach podstawówki świetnie można przerobić na erotyczne igraszki. Gra w butelkę za usługę erotyczną, czy pozycję seksualną będzie idealną zabawą. Twister bez ubrań pozwoli wam odkryć nowe pozycje, a prawda czy wyzwanie pozwoli wam się dowiedzieć o sobie czegoś więcej. Jest sporo gier, które podniosą atmosferę w waszej sypialni i nie dopuszczą do nudy czy rutyny, która niestety gości u zbyt wielu u ludzi dookoła.
krok 7
Sprośne rozmowy
Sprośne rozmowy mogą rozładować napiętą sytuację w waszej sypialni. Szczególnie mężczyźni znani są ze sprośnych tekstów a szczególnie, gdy w większej grupie próbują zaimponować obcej kobiecie. Oczywiście nie chodzi tu o chamskie teksty, które mają na celu sprowadzić kobietę do jednej roli. Chodzi bardziej o słowa o zabarwieniu erotycznym, które mają być jak wiadomością dla kobiecego mózgu iż masz na nią ochotę tu i teraz. Erotyczne rozmowy są nie lada sztuką, ścieżką na krawędzi, z której można spaść, jeżeli użyjesz nieodpowiedniego wyrazu – odebranego, jako coś obraźliwego. Dla lepszego seksu zacznij od mówienia jej o tym jak cudownie się w niej czujesz, co pragniesz z niż robić. Musisz się jednak pohamowywać, by nie usłyszeć określenia pod swoim adresem, iż jesteś świnią. Może być to trochę trudne na początku, lecz praktyka uczyni z ciebie mistrza. Patrz jak ona reaguje na twoje słowa, – jeśli je przyjmuje z podnieceniem to oznacza, iż może być gotowa na więcej. Może ona lubi takie rozmowy a twoja inicjatywa popchnie ją do powiedzenia jej czegoś więcej. Może ona podświadomie czeka na „chamskie” teksty, lecz do chwili obecnej nigdy nie przyszło ci to do głowy.
krok 8
Spróbujcie nowe pozycje
Wiesz już jak doprowadzić ją do orgazmu i przypuszczam, iż to są dwa metody. Powtarzając je często możesz doprowadzić do łóżkowej rutyny. jeżeli nigdy nie próbujecie nowych pozycji to skąd możecie wiedzieć, iż nie ma lepszych dających wam jeszcze więcej rozkoszy. Sam dotyk w nowych miejscach może powodować wysoki poziom pobudzenia. Nie ograniczajcie się co do pozycji seksualnych. jeśli nie masz pomysłu zawsze możesz poszukać coś na Internecie, możecie obejrzeć video erotyczny bądź kupić Kamasutrę, w której nie brakuje przykładów. Seks w takich samych pozycjach można porównać do jedzenia każdego dnia kanapki z żółtym serem na śniadanie, co naprawdę może się znudzić, a żółty ser zniknie z twojej lodówki na dłuższy czas.
krok 9
Pierścień na penisa
To jest lateksowa nakładka na penisa wzmagająca erekcję i podtrzymująca penisa w dobrej formie. Pierścienie na penisa są niedrogą zabawką, którą warto mieć w swojej kolekcji.
krok 10
Zmieniajcie miejsce
Seks w tym samym miejscu może naprawdę się znudzić. Ta sama sceneria może już nie być taka podniecająca jak na początku. Warto wypróbować coś nowego. Na początek możecie wypróbować inne pokoje w domu, lecz później możecie przenieść się do innego budynku czy także w plener. Zafundujcie sobie seks numerek w zaparkowanym samochodzie gdzieś na odludnym parkingu. Istotne abyście eksperymentowali, ponieważ to pomoże wam czerpać ciągłą przyjemność z tego aktu erotycznego.
Wskazówki i ostrzeżenia
Spis rzeczy, które mogą sprawić, iż wasz seks będzie naprawdę udany jest naprawdę długa. Poświęcenie odrobiny więcej czasu czy fantazji będzie wam się naprawdę opłacało. Seks jest prawie na samym szczycie listy tego, co istotne jest w życiu zdrowego i szczęśliwego człowieka, dlatego warto zadbać o tą sferę. Nawet w najwyższym stopniu rutynowe współżycie seksualne można na nowo pobudzić do życia.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.