Leczenie Jak mieć obfity wytrysk przyczyny. Co znaczy ruchliwość i znaczna liczba plemników.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak mieć obfity wytrysk?

Definicja z ang. How to have abundant ejaculation, z niem. Wie haben reichlich Ejakulation.

Co to znaczy: Kluczową powodem niepłodności u mężczyzn jest niska liczba plemników, ich mała ruchliwość i znaczna liczba plemników zniekształconych albo uszkodzonych. Sporo czynników środowiskowych i biologicznych może wpływać na liczbę plemników i liczba spermy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak w naturalny sposób zwiększyć liczbę plemników i mieć bardziej obfity wytrysk, przeczytaj poniższe wskazówki.
krok 1
Liczba plemników ulega zmniejszeniu, gdy wzrasta temperatura jąder. Na przyrost temperatury jąder ma wpływ sporo czynników – zbyt obcisłe spodnie, obcisła bielizna, gorąca woda pod prysznicem, sauna, i tym podobne Unikanie tych czynników pomoże zwiększyć liczbę plemników. Mycie jąder zimną wodą tuż po zakończeniu kąpieli, pomoże ci zwiększyć liczba i ruchliwość plemników.
krok 2
Znaczny wzrost masy ciała skutkuje zachwianie równowagi hormonalnej i pomniejszenie poziomu testosteronu u mężczyzn. Zrzucenie kilku kilogramów pomaga przywrócić stan równowagi. Zwiększony poziom testosteronu wpływa na powiększenie ilości spermy. U osób otyłych występuje znacznie mniej plemników, niż u mężczyzn z poprawna wagą. W czasie siedzenia warstwy tłuszczu z brzucha opadają na niższe partie ciała, zwiększając tym samym temperaturę jąder. Tak więc dłuższe siedzenie u osób otyłych może znacznie zmniejszyć liczbę plemników. Jeżeli więc prowadzisz siedzący tryb życia, w trakcie przerwy w pracy wybierz się na 10 – 15 minutowy spacer. Pomaga to zwiększyć liczba spermy i zmniejszyć masę ciała.
krok 3
Płodność u kobiet minimalizuje się razem z wiekiem. To samo dotyczy ruchliwości i jakości plemników u mężczyzn. Mechanizm starzenia się u mężczyzn może być spowolniony przez terapię ajurwedyjską. Leczenie ta pomaga odmłodzić męski układ rozrodczy i spowalnia mechanizm starzenia. Dlatego możemy zwiększyć jakość i liczba spermy. Plemniki będą bardziej ruchliwe i będzie ich znacznie więcej.
krok 4
Alkohol, marihuana i tytoń zmniejszają liczbę i ruchliwość plemników aż o 50 %. Trzymanie się z dala od tych uzależnień pomoże ci zwiększyć liczba spermy.
krok 5
Czynniki psychologiczne takie jak stres, zamartwianie się i napięcie mogą wpływać na pomniejszenie ilości spermy. Możesz powstrzymać te czynniki przez wprowadzenie do codziennego harmonogramu dnia jogi albo medytacji. Joga i medytacja to najlepsi pogromcy stresu. Dzięki swojemu relaksacyjnemu wpływowi pomagają zwiększyć liczba spermy.
krok 6
Często masuj własne ciało przy zastosowaniu ziołowych olejków. Dzięki tym masażom powiększa się libido, poprawia krążenie i ogólny stan naszego zdrowia. Tego typu masaż nazywany jest masażem Abhyanga. Spowalnia on mechanizm starzenia się, korzystnie wpływa na zdrowie, powiększa libido, poprawia krążenie i wzmacnia mięśnie.
krok 7
Unikaj jazdy na rowerze. W niektórych sytuacjach może to prowadzić do urazów jąder.
krok 8
Zacznij zdrowo się odżywiać. Skorzystaj z diety bogatej w świeże warzywa i owoce i owoce suszone. Unikaj ostrych i gorzkich pokarmów. Pamiętaj, aby odpowiednio nawadniać własne ciało. Powinieneś pić 12 – 15 szklanek wody na dzień.
krok 9
Częste wytryski znacznie zmniejszają liczbę plemników. Unikaj więc zbyt częstego seksu i masturbacji. Między każdymi dwoma wytryskami daj sobie 3 – 4 dni przerwy. Będzie to chwilę na regenerację, zwiększy się liczba i jakość spermy.
krok 10
Wybrane toksyczne związki, które powstają z powodu niestrawności i kłopotów żołądkowych, mogą blokować nasieniowody i zmniejszyć liczbę produkowanych plemników. Trzymaj się więc z dala od żywności, która wywołuje zaparcia, wzdęcia i niestrawność. Dlatego będziesz w stanie utrzymać liczba spermy na stałym poziomie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.