Leczenie Jak mieć orgazm bez wytrysku przyczyny. Co znaczy wielokrotny. Jednak nie musi to pozostać.

Czy pomocne?

40% pozytywne
5 głosów

Jak mieć orgazm bez wytrysku?

Definicja z ang. How to have an orgasm without ejaculation, z niem. Wie ohne Ejakulation einen Orgasmus zu haben.

Co to znaczy: Byłoby wspaniale, gdyby mężczyźni podobnie jak kobiety mogli mieć orgazm wielokrotny. Jednak nie musi to pozostać w sferze marzeń. Aczkolwiek wydaje się to niewiele prawdopodobne jednak to jest możliwe! Jedyne, co musisz zrobić to nauczyć się przeżywać orgazm bez wytrysku. W czasie wytrysku orgazm trwa ok. jedną - dwie sekundy, taki sam można osiągnąć bez ejakulacji! Poniżej znajdziesz kilka sposobów jak oddzielić orgazm od wytrysku.
krok 1
Zanim zaczniesz uczyć się przeżywania orgazmu bez wytrysku musisz najpierw nauczyć się powstrzymać orgazm w dowolnym momencie. Później, gdy twoje mięśnie Kegla będą wystarczająco wyćwiczone będziesz mógł zatrzymać wytrysk (przez zaciśnięcie odpowiednich mięśni), zaraz przed osiągnięciem orgazmu poprzez co osiągniesz go bez ejakulacji.
krok 2
Kontrolowanie oddychania.
Musisz nauczyć się kontrolować swój oddech. Wydłużenie oddechu pozwoli ci nie tylko zapanować nad genitaliami i odczuciami, lecz również spowoduje zwolnienie rytmu serca, gdy zbliżasz się do orgazmu. Zacznij ćwiczyć oddech na swoją rękę. Weź długi, głęboki wdech, policz do trzech i powoli wypuść powietrze. Najlepiej będzie, jeśli wypuścisz powietrze poprzez nos - to skutkuje, iż wydech staje się jeszcze dłuższy.
krok 3
W momencie seksu, gdy zbliżasz się do orgazmu twój oddech naturalnie przyspiesza z powodu podekscytowania. Musisz się postarać zapanować nad oddechem. Weź głęboki wdech, przytrzymaj powietrze poprzez kilka sekund i wypuść je powoli poprzez nos. Dlatego twoje ciało stanie się bardziej rozluźnione i zrelaksowane więc nie dojdzie do wytrysku.
krok 4
Wg tantry można kontrolować oddech ((przez "wymianę energii z partnerem". Trzymaj twarz blisko twarzy partnerki, tymczasem ty wydychasz powietrze ona powinna je wdychać i na odwrót, gdy ona wydycha powietrze ty powinieneś brać wdech.
krok 5
jeśli czujesz, iż musisz przerwać pchnięcia aby uniknąć wytrysku zrób to, lecz pamiętaj o powolnym oddychaniu, dzięki niemu szybciej uspokoisz własne ciało.
krok 6
Wzmocnienie mięśni miednicy.
Mięśnie miednicy odpowiadają pomiędzy innymi za wstrzymywanie przepływu moczu. W większości przypadków używamy tych mięśni zupełnie nieświadomie. Możesz je jednak wyćwiczyć właśnie wstrzymując mocz. Na początek spróbuj tylko raz powstrzymać strumień moczu w czasie załatwiania się. Z czasem spróbuj zatrzymywać strumień moczu kilkakrotnie.
krok 7
Dalej poprawiaj kondycję swoich mięśni. Trenuj kilka razy na dzień i staraj się wstrzymywać strumień moczu na kilka sekund. Dzięki tym ćwiczeniom stopniowo będziesz zwiększał siłę mięśni miednicy, które są niezbędne aby zatrzymać orgazm.
krok 8
Obciążaj nieco swojego penisa. w czasie erekcji powieś na penisie ręcznik albo mokrą ściereczkę i spróbuj unieść ten "ciężar".
krok 9
Wyćwiczone mięśnie wypróbuj w czasie stosunku. Zaciśnij mięśnie aby powstrzymać wytrysk. Zrób to w chwili, gdy poczujesz, iż orgazm jest bardzo blisko - sam wiesz najlepiej, jakie uczucie temu towarzyszy. W ten właśnie sposób osiągniesz orgazm bez wytrysku, a co za tym idzie twój penis nadal pozostanie twardy.
krok 10
Sposób stop/start.
Wytrenuj tą metodę na swoją rękę poprzez masturbację. Kiedy poczujesz, iż zbliżasz się do wytrysku zatrzymaj się na chwilę, do czasu aż poczujesz, iż napięcie się cofa i wtedy zacznij od nowa. W ten sposób wzmocnisz mięśnie miednicy i znieczulisz organizm, dzięki czemu później będziesz mógł dłużej się kochać.
krok 11
Wypróbuj tą samą technikę w czasie uprawiania seksu. Gdy tylko poczujesz, iż zbliżasz się do punku bez odwrotu zatrzymaj się i poczekaj, aż napięcie nieco opadnie i zacznij od nowa. Zrób to samo, gdy znowu poczujesz, iż zbliża się orgazm. Może trochę potrwać zanim nauczysz się zatrzymywać wytrysk jednocześnie przeżywając orgazm.
krok 12
Gdy osiągniesz pierwszy orgazm nie przestawaj, lecz uważaj aby tempo było odpowiednie - nie za szybkie aby zbyt szybko nie doprowadzić do wytrysku, lecz na tyle szybkie byś cały czas pozostawał twardy. Może minąć trochę czasu zanim znajdziesz najodpowiedniejsze tempo. jeśli twoja partnerka woli być na górze poproś ją aby to ona nieco zwolniła tempo.
Wskazówki i ostrzeżenia
By uniknąć wytrysku kobieta może uformować "trójnóg" z kciuka, palca wskazującego i środkowego, objąć nim czubek penisa i uciskać do czasu, gdy orgazm minie i ciało partnera się rozluźni.Innym metodą na uniknięcie wytrysku jest naciskanie dłonią na czubek penisa, oczywiście może to zrobić twoja partnerka.Mężczyzna albo kobieta może także chwycić penisa u jego nasady i trzymać do czasu, aż orgazm nie odejdzie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.