Leczenie Jak mieć więcej spermy przyczyny. Co znaczy zbyt obcisła bielizna, kąpiele w bardzo.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak mieć więcej spermy?

Definicja z ang. How to have more sperm, z niem. Wie man mehr Spermien.

Co to znaczy: Przyczyn niewielkiej ilości spermy może być bardzo sporo – skażone nasienie, zbyt obcisła bielizna, kąpiele w bardzo gorącej wodzie, zbyt długie siedzenie, które skutkuje, iż masa tłuszczowa opada na jądra powodując pomniejszenie produkcji plemników. Także zbyt częste wytryski nasienia, mogą prowadzić do pomniejszenia ilości spermy i niepłodności. Nałogi, takie jak palenie papierosów i spożywanie alkoholu, jak także nadmierny wysiłek fizyczny i psychiczny, mogą również wpłynąć na jakość naszej spermy. Poniżej znajdziesz 10 prostych sposobów na powiększenie ilości spermy.
krok 1
Uprawiaj seks i masturbuj się znacznie rzadziej. Im częściej będziesz miał wytrysk, tym rzadsze będzie twoje nasienie. Zaleca się więc zachowanie trzech dni przerwy między dwoma kolejnymi wytryskami.
krok 2
Skończ z nałogami, takimi jak palenie papierosów, czy spożywanie alkoholu. Alkohol wpływa na czynność wątroby, która natomiast skutkuje gwałtowny przyrost poziomu estrogenów w organizmie. Nawet dwa drinki na dzień będą miały długookresowy wpływ na produkcję spermy.
krok 3
Ćwicz często. Trenuj cykliczne mięsień Kegla. To mięsień łonowo - guziczny, który podtrzymuje narządy płciowe. Dlatego będziesz w stanie kontrolować swój wytrysk.
krok 4
Jedz pełnowartościowe produkty spożywcze. Zastosuj dietę o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka. Warzywa i pełnoziarniste produkty są dobre dla naszego zdrowia i naszego nasienia. Unikaj gorzkiej, ostrej i pikantnej żywności. Zmniejsz spożycie kofeiny.
krok 5
Unikaj przegrzania jąder. Noś luźne bawełniane bokserki, w żadnym wypadku nie zakładaj obcisłej bielizny. Unikaj gorących kąpieli i sauny.
krok 6
Zadbaj o odpowiednią wagę. Zrzuć wszystkie zbędne kilogramy. Przyczyniają się one do zachwiana równowagi pomiędzy poziomem testosteronu i estrogenów.
krok 7
Zmniejsz poziom twojego codziennego stresu przez nauczenie się technik relaksacyjnych. Utrzymuj swój umysł i ciało w dobrej formie. często ćwicz jogę i medytację.
krok 8
Masuj własne ciało używając ziołowych olejków. Dlatego poprawisz krążenie krwi w całym organizmie.
krok 9
Wypróbuj suplementy diety. Wybrane z nich mogą wpływać na powiększenie ilości produkowanej spermy. Wypróbuj środki naturalne i ziołowe, które nie będą w stanie spowodować jakichkolwiek skutków ubocznych. Zanim jednak zdecydujesz się na ten krok, skorzystaj z opinii lekarza albo farmaceuty.
krok 10
Uprawiaj seks we wczesnych porannych godzinach albo po południu. Poziom spermy jest zwykle najwyższy z samego rana.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.