Leczenie Jak mieć wspaniały seks bez współżycia przyczyny. Co znaczy Mamy tendencję do skupiania.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak mieć wspaniały seks bez współżycia?

Definicja z ang. How to have great sex without intercourse, z niem. Wie haben große Sex ohne Geschlechtsverkehr.

Co to znaczy: Podobnie jak inne części naszego codziennego życia seks jest zagrożony rutyną. Mamy tendencję do skupiania się na podstawowych tajnikach satysfakcji seksualnej do tego stopnia, iż zapominamy o wielu różnych przyjemnościach, jakie seks ze sobą niesie. By przerwać ten cykl należy zastanowić się, co nasze ciało ma do zaoferowania i sprawdzić, jaką możemy sprawić sobie przyjemność bez zamiaru odbycia stosunku seksualnego. W tym artykule znajdziesz kilka kroków jak doprowadzić kobietę do nieziemskiej rozkoszy bez współżycia.
krok 1
Bądź bezinteresowny
Przede wszystkim pomyśl o niej. Nie bój się, iż nic z tego nie będziesz mieć ponieważ ty również zaznasz przyjemności. Powolne działania skierowane nie bezpośrednio na najintymniejsze części jej ciała przyniosą pożądane rezultaty. Całuj jej kark, szyję, dekolt, uda i pośladki omijając okolice intymne. Pamiętaj, iż im dłużej będziesz budował atmosferę podniecenia tym dłużej będziesz pamiętał ten wspaniały stosunek. Pozwól aby kobieta poczuła, iż jest pożądana i doceniana. Im bardziej się ona zrelaksuje i rozluźni tym bardziej odwdzięczy ci się w trakcie dalszego zbliżenia.
krok 2
Wykorzystaj własne zasoby
W tej zabawie zasada jest taka, by ze sobą nie współżyć, lecz to nie oznacza, iż nie możesz dopieścić jej intymnych miejsc. Im dłużej się nimi będziesz zajmować tym większe będzie jej podniecenie a ty widząc jak się wije z rozkoszy i prawie krzyczy abyś w nią wszedł będziesz mieć dobrą zabawę. Zastanów się, czego możesz użyć – rak, ust, paznokci, zarostu z brody czy skóry. Każda z tych rzeczy może służyć do innych celów. Możesz całować, pieścić, łaskotać czy ją lizać inspirując się dalej przez obserwowanie jej reakcji. Nie zapominaj, iż są również inne przydatne narzędzia takie jak kostki lodu, pióra, wszystko, co może ją w jakikolwiek sposób dopieścić i pobudzić. W czasie pieszczot nie opuszczaj żadnej z części jej ciała. Na sam koniec jak już nie będzie mogła wytrzymać zajmij się jej piersiami i waginą.
krok 3
Badanie terytorium
Pomyśl o jej częściach ciała, na których chcesz się szczególnie skupić. Musisz jednak pamiętać o wszystkich obszarach wrażliwych. Jeżeli jest czuła na dotyk to doskonale, jeżeli natomiast nie, to musisz zastosować coś konkretniejszego jak broda z twojego podbródka. Twoim celem jest zapewnienie jej miłego uczucia – nie bólu czy podrażnienia (chyba, iż to właśnie jej odpowiada). Wystarczy jak będzie czuła się naprawdę seksownie. Całuj jej uszy, szyję ramiona a nawet pachy. Przenieś się trochę niżej na jej talię, brzuch wzgórek łonowy, uda, pod kolanami. Dopieść miejsca na jej ciele, które są zwykle pomijane.
krok 4
Doprowadź ją do szaleństwa
Mimo iż musisz być delikatny, jeżeli chodzi o takie części ciała jak wewnętrzna strona ud, szyi, uszy, pachy i miejsca pod kolanami, są to inne obszary na jej ciele, wobec których możesz być trochę ostrzejszy. Możesz czasami być czuły a momentami bardziej agresywny - jej odczucia będą wówczas jeszcze bardziej intensywne, jeżeli nie będzie wiedziała, co masz zamierzenie zrobić. „Terroryzuj” ją najdłużej jak tylko możesz i nie ulegaj jej prośbom abyś dotknął jej sutków czy łechtaczki. Uważaj na jej reakcję i skupiaj się na rzeczach, które działają na nią w najwyższym stopniu.
krok 5
Daj jej tego czego pragnie
Im dłużej będziesz ją pieścił, poddawał ją przyjemnym torturom to gwarantuję ci, iż orgazm, jaki przeżyje będzie niezwykle intensywny. Nie ustępuj jej zbyt szybko, bądź bezlitosny w pieszczotach. Jak już będziesz pewny, iż jest już tuż tuż przed szczytowaniem użyj ust i rąk w miejscach, w których ich zwyczajnie pragnie, a więc na piersiach i w pochwie. Po tym jak osiągnie pkt. kulminacyjny pozwól jej odpocząć kilka min., aż będzie gotowa na więcej. Są wielkie szanse, iż będzie chciała użyć podobnych tortur na twoim ciele.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.