Leczenie Jak najlepiej uprawiać seks przyczyny. Co znaczy mogą się one wam wydać znajome, lecz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak najlepiej uprawiać seks?

Definicja z ang. What is the best sex, z niem. Was ist der beste Sex.

Co to znaczy: Poniżej znajdziecie pięć najlepszych pozycji seksualnych. Na pierwszy rzut oka mogą się one wam wydać znajome, lecz wszystkie wzbogacone są o coś ekstra, co pozwoli wam poczuć dreszcz na całym ciele, pomoże osiągnąć wspaniały orgazm i sprawi, iż ty i twój partner będziecie szczęśliwi jak nigdy dotąd. Niektóre z tych pozycji pozwalają się skupić na łechtaczce, inne zaś posłużą do lepszej stymulacji punktu G, a jeszcze inne mają zwiększyć waszą wspólnotę emocjonalną. Przeczytaj poniższe wskazówki i zastosuj je w sypialni, a zwiększysz prawdopodobieństwo osiągnięcia najlepszego orgazmu w życiu.
krok 1
Ty i twój mężczyzna szybko zrozumiecie, dlaczego pozycja, w której siedzisz okrakiem na partnerze z podkulonymi nogami jak do przysiadu, jest taka gorąca. To jest jedna z najprostszych pozycji, która umożliwia dobre ułożenie mięśni waginy wokół żołędzi, co gwarantuje osiągnięcie kosmicznego orgazmu. Ta pozycja gwarantuje również głęboką penetrację i intensywność pchnięć, która umożliwi ci kontrolę nad orgazmem. Pozycja podobna do przysiadu umożliwi ci odczuwanie całej długości jego penisa, a napięcie mięśniowe, które wyzwalają twoje mięśnie, aby utrzymać się na partnerze, zintensyfikuje przeżywany orgazm.

Jak to zrobić?
Mężczyzna powinien położyć się na plecach, ty usiądź na nim okrakiem i bardzo powoli opuszczaj się na jego miednicę, tak aby jego penis powoli wsunął się w ciebie, lecz zamiast siedzieć na nim podnieś się delikatnie tak, jakbyś na nim kucała. Połóż ręce na jego udach, brzuchu albo klatce piersiowej, aby trochę się wesprzeć. Poruszaj się w górę i w dół, da wam to zupełnie inne odczucia, niż poruszanie się naprzód i do tyłu, które jest zwykle służące, gdy kobieta jest na górze. Zacznij od szybkich, lecz płytkich pchnięć, które dotykają tylko samego czubka jego penisa, następnie zwolnij tempo, lecz zwiększ głębokość pchnięć tak, aby jego penis kompletnie się w tobie zanurzał. Niesamowite tarcia, jakie sama tworzysz, pozwolą ci przeżywać podwójną satysfakcję stymulując krawędzie waginy przy płytkich pchnięciach i pkt. G w czasie pchnięć głębokich. Jeśli się zmęczysz, możesz odchylić się do tyłu i wesprzeć rękami na jego udach albo nawet kolanach, wtedy uczucie przyjemności rozłoży się również na łechtaczkę, a dodatkowo twoje wygięte w tył ciało zachęci partnera do pieszczot.
krok 2
Z pozoru nudna pozycja, gdy twój partner leży na tobie, może stać się czymś niezwykle pobudzającym. Umożliwia ona po serii delikatnych, płytkich pchnięć zadnie „ostatecznego ciosu”, który pomoże ci osiągnąć szczyt. Orgazmy, do których prowadzi delikatna i powolna stymulacja są niejednokrotnie znacznie większe i intensywniejsze, niż te spowodowane poprzez szybki intensywny stosunek. poprzez głębokie odczuwanie i przeżywanie każdego pojedynczego pchnięcia możesz osiągnąć wyższy stopień przyjemności. Pomyśl o tym jak o zmianie biegów w samochodzie, przechodząc od razu od pierwszego do piątego otrzymasz szybki sukces, lecz jeśli twój erotyczny silnik będzie przechodził powoli od pierwszego do drugiego itd., może cały czas nucić zanim dotrze do celu. Oprócz tego to ustawienie, w którym ty i twój partner jesteście tak blisko i możecie na siebie patrzeć, wzbudza intymność, która czasem może się zgubić w szaleńczym pragnieniu osiągnięcia orgazmu. Wzajemne zaglądanie sobie głęboko w oczy, namiętne pocałunki i bliskość sprawią, iż razem będziecie powoli wspinać się do orgazmu.
Jak to zrobić?
Ty i twój mężczyzna musicie być skierowani twarzami do siebie, extra blisko siebie. Podnieś do góry nogi i każ mu poruszać się wewnątrz ciebie, następnie połóż nogi na nim i opleć je wokół jego bioder, możesz je dosyć mocno zacisnąć, to pomoże zwiększyć bliskość. Możesz to także zorganizować tak, byś mogła oprzeć nogi o ścianę, w ten sposób będziesz mogła używać siły swoich nóg aby zwiększyć tempo. Napięcie mięśni i pewna kontrola sytuacji pomoże ci osiągnąć szczyt. Niektóre kobiety wymagają silnego skurczu mięśni, by przenieść się na wyższy poziom przyjemności i osiągnąć orgazm. Ta pozycja umożliwia napięcie mięśni całego ciała przy jednoczesnym ciągłym ruchu. Możesz kontrolować stosunek poprzez napięcie mięśni ud. Wywołując udami nacisk na jego tułów umożliwiasz sobie lepsza stymulację wewnętrznych ścianek pochwy, rozluźniając mięśnie dajesz mu większą swobodę ruchów, które pomogą stymulować łechtaczkę i zwiększyć podniecenie w drodze do orgazmu.
krok 3
Niezwykle przyjemna dla obojga partnerów może być specjalna wersja pozycji na pieska. Jest ona ekstremalnie przyjemna, gdyż pozwala na silna stymulację punktu G. lecz nie to jest stymulacja jak w innych pozycjach, która pozwala na delikatne pocieranie tego punktu, ta pozycja umożliwia bezpośrednie uderzenie w punk G. Jest w najwyższym stopniu zbliżona do ułożenia ciała zwierząt w czasie kopulacji. Więc gdy ludzie chcą uwolnić własną surową, nieokiełznaną seksualność powinni skorzystać z tej właśnie pozycji. Napięcie podkręca dodatkowo fakt, iż jakiekolwiek z was nie może obserwować twarzy partnera, wpływa to na obniżenie samoświadomości i pozwala zwiększyć odczuwanie przyjemności. Gdy nie jesteś w stanie korzystać ze zmysłu wzroku wyostrzają się inne zmysły, więc mocniej odczuwasz dotyk, zapach i dźwięk, co pozwala ci skupić się tylko na przyjemności i dążeniu do osiągnięcia orgazmu.
Jak to zrobić?
Ułóż się wygodnie na czworakach i pozwól aby partner wszedł w ciebie od tyłu stojąc albo klęcząc na łóżku, lecz zamiast wspierać się na rękach i kolanach opuść ramiona w dół i ułóż wygodnie przedramiona na płasko na łóżku przed sobą. Wygięcie pleców umożliwi ci lepszą kontrolę nad mięśniami pochwy, dzięki czemu będziesz mogła monitorować głębokość pchnięć. jeśli wygniesz plecy, nieznacznie „spłycisz” waginę, co pozwoli tylko na płytkie pchnięcia i stymulację tylko jej początkowych mięśni. Gdy mocniej się wygniesz, pochwa otworzy się i umożliwi głębszą penetrację. Dodatkowo umożliwia to lepszą stymulację główki penisa, która jest w najwyższym stopniu wrażliwą jego częścią. jeśli nie podoba ci się głęboka penetracja, partner może używać okrężnych ruchów miednicy, aby nie naciskać za mocno na twoje pośladki. jeśli się zmęczysz, ułóż na łóżku ramiona i brzuch tak, aby wypięte pozostały twoje pośladki. Możesz podłożyć poduszkę pod miednicę, będzie to doskonała pozycja do stymulacji punktu G, który znajduje się na ścianie pochwy od strony brzusznej.
krok 4
Magiczna pozycja misjonarska to taka, która czerpie wiele z klasycznej pozycji misjonarskiej, lecz zapewnia obojgu partnerów idealną stymulację. Tobie gwarantuje doskonała stymulację łechtaczki, a jemu żołędzi. W tej pozycji pachwina mężczyzny i kobiety są w stałym kontakcie, co może być niesamowicie pomocne w osiągnięciu orgazmu. to jest doskonała pozycja do wywołania specyficznego skurczu mięśni, który może przenosić góry. To, iż przyjęłaś pozycję materaca nie buduje atmosfery, lecz sprawia, iż twoje pośladki i mięśnie pochwy są ułożone tak, aby odczuwać więcej przyjemności. Dodatkowo w tej pozycji rządzi twój facet, więc wymaga od ona od niego użycia mięśni ud i pośladków, co również może zwiększyć przyjemność.
Jak to zrobić?
Połóż się na plecach z szeroko rozłożonymi nogami i pozwól aby partner wszedł w ciebie. Gdy już będzie w tobie, zaciśnij nieco nogi i opleć je wokół jego łydek, podeprzyj się na łokciach i lekko wygnij plecy. Takie ułożenie twojego ciała będzie stwarzać wrażenie bardziej intymnego, a tobie da silniejszą stymulacje łechtaczki. gdyż w tej pozycji możliwe są tylko małe ruchy, możesz je lepiej kontrolować, ponadto wygięcie penisa umożliwi stymulację górnej ściany pochwy. jeśli głęboka penetracja wywołuje u ciebie dyskomfort, poproś aby partner używał tylko płytkich pchnięć i nie dojdzie wtedy do jego kontaktu z szyjką macicy. Co do ciebie, najlepiej będzie jeśli zaciśniesz dolne partie mięśni bioder, umożliwi to rytmiczne ruchy miednicy co zwiększy twoje doznania.
krok 5
W tej pozycji kobieta może naprawdę w 100% oglądać swojego mężczyznę w akcji, a to z całą pewnością powiększa jej doznania. Moc tej pozycji polega na tym, iż to partner przejmuje całą kontrolę, a ty możesz zwyczajnie się odprężyć i przeżywać stymulację punktu G, gdyż dolna cześć twojego ciała jest uniesiona w taki sposób, iż kąt penisa umożliwia max. penetrację. Dodatkowo pozycja ta gwarantuje ci podwojenie przyjemności, gdyż nie tylko daje mężczyźnie sposobność uderzania w w najwyższym stopniu unerwione miejsca, lecz również umożliwia tobie samodzielną stymulację. Dlatego możesz równocześnie pobudzać dwa najgorętsze obszary twojego ciała, punk G i łechtaczkę. To umożliwi ci osiągnięcie kosmicznego wręcz orgazmu i z całą pewnością zadziała również na twojego partnera.
Jak to zrobić?
Zacznij leżąc na plecach z lekko rozsuniętymi nogami, twój partner powinien klęczeć przed tobą. Następnie on powinien podłożyć łokcie pod twoje kolana i podciągnąć je do góry, tak aby nogi, pośladki i dolną część twoich pleców oderwać od łóżka pod kątem ok. 20-30 stopni. Grzbiet uda będzie wtedy dociśnięty do klatki piersiowej. Możesz także podłożyć pod pośladki jedną albo dwie poduszki (im więcej poduszek, tym mniej wy musicie zrobić), nachylenie bioder zmieni kąt penetracji i zapewni wam niesamowite doznania. On powinien bardzo łatwo wejść w ciebie, ponieważ jego genitalia będą dokładnie na wysokości twoich. Odrobinę wysiłku będzie od ciebie wymagało utrzymanie ud razem, lecz naprawdę warto się trochę pomęczyć. Takie ułożenie ciała pozwoli mężczyźnie idealnie utrzymać równowagę i wypchnąć biodra, kiedy twoje ciało będzie się od niego odsuwać, dlatego bardzo łatwo wprowadzi rytmiczny ruch, a im lepszy ruch tym większe szanse na osiągnięcie orgazmu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.