Leczenie Jak obudzić w sobie demona seksu przyczyny. Co znaczy sprzedać nawet paczki chipsów. A ty.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak obudzić w sobie demona seksu?

Definicja z ang. How to wake up in the sex demon, z niem. Wie zu wecken in der Sex-Dämon nach oben.

Co to znaczy: W mediach aż roi się od seksu. Wydawać się aby mogło, iż nie można bez niego sprzedać nawet paczki chipsów. A ty czujesz się oziębła, nienormalna – ponieważ przecież wszyscy chcą to robić. Współżycie z partnerem kuleje, ponieważ on zmęczony jest ciągłym inicjowaniem, nakłanianiem i przekupywaniem ciebie. Ty zaś uważasz seks za wymóg albo w najlepszym razie kartę przetargową. Jeżeli czujesz, iż omija cię coś ważnego i chcesz to zmienić – można. Można odzyskać radość seksu. Można także poznać ją po raz pierwszy, niezależnie od wieku. Wymaga to jednak poświęcenia czasu i uwagi. Jednak nic, co wartościowe nie przychodzi łatwo.
krok 1
Wróć do podstaw.
Jesteś istotą seksualną – nie zależnie od tego, czy jesteś w związku czy nie. „Reperowanie” seksu trzeba zacząć od siebie. Pierwszym etapem jest uzupełnienie braków w naszej edukacji seksualnej. W szczególności tych, które dotyczą przyjemności. Jeżeli nie wiesz, co jest na obrazku w okolicy, czeka cię niezła niespodzianka. Wyszukaj „anatomię łechtaczki” albo odwiedź Samozaspokojenie – link do strony na końcu. Zdanie sobie sprawy z potęgi naszego seksualnego organu jest cudownym afrodyzjakiem.
krok 2
Poświęć czas.
Znajdź każdego dnia 15-30 min. dla siebie. Istotne jest, aby nie był to czas, w którym padasz na twarz ze zmęczenia, jesteś świeżo po posiłku albo masz szczególnie zaprzątnięty umysł. Tak to bardzo wartościowy czas – nie mamy go wiele, lecz czy nie jesteś warta tych 30 min.? Najbliżsi sobie poradzą, świat się nie zawali – nie jesteś niezastąpiona.
krok 3
Obudź zmysły.
Te 15-30 min. wykorzystaj aby obudzić własne zmysły. Wetrzyj w skórę pachnący olejek, poszukaj erotyki, która wpłynie na twoją wyobraźnię. Aktualnie tworzy się tak sporo stymulujących materiałów – zarówno tych komercyjnych jak i darmowych, iż z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli główny nurt ci nie odpowiada, to z pewnością znajdziesz coś alternatywnego. Chodzi tu o to byś odkryła coś, o co siebie wcześniej nie podejrzewałaś. Zapał do dominacji? Pragnienie o byciu skrępowaną ciasnym gorsetem? Fantazje o seksie grupowym?
krok 4
Zaszalej!
Zainwestuj trochę w dobre gadżety erotyczne. Kiedy już twój umysł zacznie budzić ciało, będziesz potrzebowała pomóc ciału wznieść się na wyższy poziom. Masturbacja palcami daje niesamowite odczucia wielu kobietom, lecz orgazm spowodowany wibracjami to zupełnie inna kategoria. Naucz własne ciało odpowiadać na różne doznania. Spraw mu tyle przyjemności ile zdołasz – poprosi o więcej.
krok 5
Polepsz stosunek do ciała.
Niedobry stosunek do ciała jest drugą po niewiedzy blokadą do odczuwania przyjemności z seksu. Niestety nikomu nie zależy na tym byś polubiła własne ciało, byś spojrzała na siebie obiektywnie. Przecież wtedy nie kupisz tak wielu wytwórów, które mają za zadanie cię „ulepszyć”, a tak naprawdę jedynie odchudzają. Twój portfel oczywiście. Patrz jak dzięki Photoshopa manipuluje się naszym ideałem piękna i zacznij kwestionować to, co widzisz w reklamach. Nie namawiam byś przestała o siebie dbać – tylko wyznaczaj sobie realistyczne cele. Nie goń za czymś, czego żadna żywa kobieta nie jest w stanie osiągnąć. Korzystaj z tego, co rzeczywiście pomaga – zadbaj o codzienną aktywność fizyczną. Ona wpływa pozytywnie na wszystko – od humoru, poprzez sprawność intelektualną po odporność i kondycję. Jedz zdrowo. Śmieciowe jedzenie karmi nie tylko oponki, lecz i chandrę. poprzez kilka min. czujesz się dobrze, a później zjeżdżasz w dół. Niedobory niektórych aminokwasów, mikroelementów i witamin mogą wpływać za równo na twój wygląd jak i życie seksualne. Suplementy z apteki nie zawsze są dobrze przyswajalne – część wywołuje jedynie ciemniejsze zabarwienie moczu. Za to poprawny jadłospis zapewnia wszystko. Pamiętaj, iż to, co zaoszczędzasz kupując produkty gorszej jakości, czy rezygnując z aerobiku na rzecz telewizji za niedługo stracisz na leki. Kapitał są po to aby korzystać z życia. A i pójdź na profesjonalny bra-fitting. Daje +10 do wszystkiego.
krok 6
Popracuj nad związkiem.
Jak już rozpracujesz własną stronę, czas przyjrzeć się temu, co gasi twoje libido w związku. Czy to jest nuda? Czy może partner nie traktuje cię z szacunkiem i poprzez to staje się dla ciebie obmierzły? Czy zwyczajnie zakładacie, iż seks powinien zdarzać się naturalnie? Gdy mija pierwsza, namiętna etap związku, szara codzienność zabija spontaniczność. Na jej miejsce musi wejść planowanie. Myślisz, iż to nie romantyczne, nie podniecające? To niedoceniasz tego jak bardzo wyczekiwanie na upragnioną chwilę może podnieść wasz apetyt. Planowane randki są jedynym rozwiązaniem na brak czasu i wszędobylskie dzieci. Naucz się komunikować partnerowi własne potrzeby w i poza sypialnią. Tylko wtedy będzie miał szansę spełnić twoje oczekiwania – czytanie w myślach występuje podobno tylko u wampirów i niektórych czarodziei ;) Nie przedstawiaj swoich upodobań jakbyś oznajmiała, iż masz raka i pozostał ci rok życia. Przedstawiaj je jako plusy: „Jesteś ze mną i dlatego masz okazję robić ze mną te wszystkie fajne rzeczy!”. Nie przepraszaj za to jak funkcjonuje twoje ciało! Większość kobiet potrzebuje bezpośredniej, ciągłej i umiejętnej stymulacji łechtaczki do osiągnięcia orgazmu tak jak większość mężczyzn potrzebuje bezpośredniej, ciągłej i umiejętnej stymulacji penisa aby osiągnąć orgazm. Nie przejmuj się także czasem – seks to nie wyścig z metą w orgazmie. Droga jest nie mniej przyjemna – nie ma co się spieszyć. Przyjmijcie za wzór zasadę GGG Dana Savage’a. Mówi ona, iż powinniśmy być dla siebie w łóżku: good – dobrzy, giving – hojni w dawaniu przyjemności, game – otwarci na próbowanie nowości. I tego także powinniśmy wymagać.
krok 7
Spotkaj się z terapeutą – nie gryzie!
Jeżeli masz problemy, których nie da się rozwiązać tym planem jak np. wstręt do seksu, brak porozumienia z małżonkiem, mocną nieakceptację ciała, zgłoś się do terapeuty. Uzyskasz fachową pomoc.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.