Leczenie Jak odczytać seksualną mowę ciała przyczyny. Co znaczy zadowolona z tego, co robisz? Czy.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak odczytać seksualną mowę ciała?

Definicja z ang. How to read sexual body language, z niem. Wie sexuelle Körpersprache zu lesen.

Co to znaczy: Czasami trudno powiedzieć jak się czuje twoja dziewczyna. Jest jej dobrze? Jest zadowolona z tego, co robisz? Czy to daje jej satysfakcję? Zachowanie kobiety może być trudne do odczytania w szczególności, jeśli chodzi o seks. jeśli nie jesteś pewien, co czuje twoja partnerka w czasie waszych igraszek w sypialni, musisz zwrócić uwagę na bardziej subtelne szczegóły - jej mowę ciała. Jej ciało pokaże ci jak sobie radzisz. Ciało kobiety wysyła pewne drobne znaki, po których można odczytać, czy jest podniecona i czy to, co robisz sprawia jej przyjemność. Jednak pamiętaj, iż każda kobieta jest inna. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci zwrócić uwagę na to, co najważniejsze. Znaki te pomogą ci odczytać seksualną mowę ciała twojej partnerki.
krok 1
Przyspieszony oddech.
Gdy odpoczywasz, twój oddech jest bardzo spokojny i regularny, zarówno wdech jak i wydech dzieje się poprzez nos. Kiedy kobieta jest podniecona, jej oddech przyspiesza i regularnie powietrze wydychane jest ustami. Odbywa się tak dla tego, iż gdy kobieta dochodzi do orgazmu jej mięśnie i organy wewnętrzne potrzebuję więcej tlenu. jeśli zauważysz, iż zmieniło się jej tempo oddychania i usłyszysz silne bicie jej serca, znaczy to, iż jesteś na dobrej drodze do sukcesu. W ten sposób jej ciało daje ci symbol, iż jest podniecona. Jednak jeśli po osiągnięciu wielkiego orgazmu partnerka natychmiast rozpoczyna oddychać zupełnie normalnie, znaczy to, iż orgazm był udawany.
krok 2
Drżenie ciała i jego ruchy.
jeśli ona zwija palce i wygina własne ciało, prawdopodobnie dobrze się bawi. Naprzemienne odpychanie się i przywieranie do twojego ciała znaczy, iż ona jest blisko.
jeśli leży prosto i jej ciało jest wiotkie, to prawdopodobnie twoje pieszczoty nie sprawiają jej przyjemności. Możesz w takim układzie zmienić pozycję albo zacząć zabawę od początku i przystąpić do rozgrzewania jej ustami albo rękami. Cały czas obserwuj jej język ciała, tak aby wyczuć, kiedy będzie gotowa.
krok 3
Nacisk bioder.

jeśli ciało kobiety dopasowuje się do twoich ruchów i jest z nimi zgrane, znaczy to, iż partnerka odczuwa ze zbliżenia przyjemność. Dobry seks jest zazwyczaj dobrze zsynchronizowany.

jeśli jednak jej biodra nie wpasowały się w twoje ruchy i nie reagują na twoje pieszczoty, to jej ciało daje ci delikatnie do zrozumienia, iż oczekuje czegoś zupełnie innego. Zmień więc pozycję i obserwuj jej reakcję.
krok 4
Rozchylone ramiona.


jeśli jej ciało jest blisko twojego, partnerka obejmuje cię rękami, dotyka twojej klatki piersiowej albo twarzy i włosów, znaczy to, iż wszystko jest około Najważniejsze, iż nie trzyma rąk bezwładnie przy swoim ciele. Gdy to ona jest na górze, ramiona mogą być jej potrzebne do delikatnych zmian ułożenia ciała, żeby udało się jej znaleźć najlepszą pozycję i kąt. Wtedy nieco trudniej odczytać gesty jej ramion, lecz to jest możliwe. Jej ciało zawsze powinno reagować na bodźce, również w ruchu rąk. Nie może być tak, iż w czasie stosunku ona stara się zakryć rękami część swojego ciała.


jeśli jej ręce są napięte i kurczowo trzyma nimi oparcie łóżka albo ściska prześcieradło, jej ciało mówi ci, iż jesteś dokładnie tam gdzie powinieneś i ona dobrze się bawi.
krok 5
Ruchy mięśni waginy.
Gdy w najwyższym stopniu wrażliwa część twojego ciała znajduje się dokładnie wewnątrz jej w najwyższym stopniu wrażliwej części ciała, w czasie każdego swojego ruchu czujesz ścianki jej waginy i możesz poczuć delikatne ruchy mięśni wewnętrznych. Mięśnie ścianek waginy są niesamowicie mocne i w czasie stosunku ona na pewno używa ich, aby zwiększyć własne doznania. Możesz również poczuć skurcze tych mięśni, gdy ona osiągnie orgazm i ich rozluźnienie już po orgazmie. Musisz jednak pamiętać, ze nie w każdym przypadku skurcze i drgania mięśni waginy są jednakowo mocne, więc nie możesz traktować tego uczucia jako jedynego parametru jej przyjemności. Niektóre kobiety umieją napinać mięśnie waginy tak, iż w czasie stosunku nie poczujesz ich ruchu, zapewnia to im jeszcze więcej satysfakcji.


jeśli chcesz wiedzieć, czy twoja partnerka odczuwa przyjemność musisz połączyć obserwację języka jej ciała z odczuciami wewnętrznymi.
Wskazówki i ostrzeżenia
Kobiety uwielbiają seks tak samo jak mężczyźni, czasami jednak nie znają swoich ciał wystarczająco dobrze albo nie mają odpowiedniego partnera, który będzie potrafił doprowadzić do niesamowitego orgazmu zarówno siebie, jak i własna partnerkę.


jeśli pomimo obserwacji mowy ciała nie masz pewności, co do odczuć swojej partnerki, musisz być bardziej dociekliwy. Najlepsza w tym wypadku jest prosta komunikacja. Zapytaj ją, co chce żebyś zrobił, jak masz ją pieścić.Nigdy nie kieruj się tym, co lubiła twoja poprzednia partnerka. To, iż jedna kobieta była zadowolona z tego rodzaju pieszczot nie znaczy, iż innej będzie sprawiać to przyjemność. Każda kobieta jest inna i reaguje na innego rodzaju bodźce. Więc nie bój się eksperymentować z nowymi pieszczotami, sposobami na dotyk i pocałunkami.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.