Leczenie Jak odgrywać role podczas seksu przyczyny. Jak leczyć seksualne schodzi na dalszy plan.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak odgrywać role podczas seksu?

Definicja z ang. How to play a role during sex, z niem. Wie eine Rolle beim Sex zu spielen.

Jak leczy SEKSUOLOG w przypadku JAK ODGRYWAĆ ROLE PODCZAS SEKSU: Codzienne życie składające się z wielu stresów i obowiązków sprawia, iż życie seksualne schodzi na dalszy plan. Regularnie rutyna, która pojawia się w łóżku skutkuje, iż seks nie smakuje tak jak kiedyś. Warto to zmienić i urozmaicić. Zaproponuj swojej partnerce coś nowego coś, co odkryje w was nowe ja. Czemu nie odegrać ciekawej roli, której finałem jest gorący seks? Mam dla ciebie kilka ciekawych ról, dzięki którym wasza sypialnia stanie się niczym scena najlepszego teatru.
krok 1
Artysta i modelka
To jedna z ról, jakie możecie odegrać. Artyści raczej profesjonalnie podchodzą do swojego fachu i gdy patrzą na nagą modelkę pozującą do obrazu widzą w niej eksponat. Ty nie jesteś przecież aż takim profesjonalistą. Poproś, by twoja kobieta założyła na siebie seksowne ubranie i zrobiła sobie odpowiedni makijaż i fryzurę. Siedząc na skraju łóżka będziesz musiał ocenić jej przygotowanie i wybrać odpowiednią pozę. Niech przechadza się po pokoju wybierając najróżniejsze pozycje to na krześle, ławie czy dywanie. Nie wiedząc, która będzie najlepsza pomału ściągaj z niej pojedynczo poszczególne części jej ubioru. Gwarantuję ci, iż po tym wszystkim nie będzie miała portretu, lecz cudowne wspomnienia z niezapomnianej nocy spędzonej z tobą w łóżku.
krok 2
Policjant i aresztowana
Odgrywanie najróżniejszych ról może być dość kosztowne z racji na wydatki powiązane z kostiumami. Do tej roli potrzebujesz naprawdę mało, kajdanki i pistolet na wodę. Ułóżcie sobie scenariusz i odegrajcie to profesjonalnie. Możesz ją przyłapać jak rozpoczyna się masturbować w miejscu publicznym, którym będzie wasze łóżko. Aresztuj ją chwyć za włosy i zaprowadź do celi, którą będzie łazienka. Przypnij jej dłoń do kaloryfera podciągnij spódniczkę, pod którą nie będzie miała majtek i strzelaj pistoletem na wodę prosto na jej pochwę. Sukces będzie jeszcze lepszy jak założysz okulary policyjne z lustrzanym odbiciem – nie będzie miała definicje, na co w danym momencie patrzysz i sama będzie widziała własne odbicie. Następnie możesz ją przeprowadzić pod prysznic a co dalej zrobicie to chyba nie muszę już pisać. Jeśli chodzi o takie dość „brutalne” gierki musi być na to odpowiedni czas. Ona z pewnością nie będzie szczęśliwa, gdy mocno chwycisz ją za włosy po całym dniu męczącej pracy.
krok 3
Bogata kobieta i barman
Zaproś ją do najnowszego lokalu, którym będzie twój bądź wasz wspólny dom. Przygotuj bar. Kilka rodzajów alkoholi i bonusy w formie parasolek, owoców i bitej śmietany. Ubierz się jakbyś był barmanem. Niech siądzie przy barze i zamówi u ciebie drinka. Tak jak prawdziwy barman powinieneś potrafić słuchać. Niech opowie ci jak minął dzień i jakie są jej fantazje. Po jakimś czasie niech zaproponuje ci wspólnego drinka. Pozwól na to, lecz pod warunkiem, iż zatańczy dla ciebie erotyczny taniec na „parkiecie”. Oczywiście zgodzi się na to. Wypijcie wspólne drinka. Ściągnij wszystko, co jest na barze i następnie połóż ją na nim. Uprawiajcie namiętny seks. Gdy będzie leżała na barze możesz wykorzystać bitą śmietanę nanosząc ją na jej piersi a później zlizując.
krok 4
Kobieta do towarzystwa
Ta rola może być dość kosztowna, lecz z pewnością warto wydać na to kapitał. Wynajmij pokój w miłym hotelu i następnie zadzwoń do swojej kobiety i powiedź jej gdzie i o której ma się udać. Na łóżku w hotelowym pokoju zastaw jej prezent i liścik, w którym napisane będzie, by ubrała się w to, co jest w pudełku – oczywiście seksowna bielizna. W dalszej części listu napisz, by napiła się wina, które będzie przygotowane dla niej na stoliku. Czekając na ciebie zdoła się troszkę rozluźnić. Wejdź do pokoju w eleganckim garniturze. Weź ją na ręce i połóż na łóżku w pozycji, jakiej chcesz. Możesz być odrobinę brutalny, delikatnie przygryzając jej szyję i sutki. To będzie wspaniały seks.
krok 5
Prywatny pokaz
To może być niezła zabawa i przy tym mała przekąska. Zaproś własną kobietę na prywatny pokaz tańca niczym z nocnego klubu dla pań. Możesz urozmaicić ten pokaz dodając hawajski akcent. Zadbaj o to również, by miała przy sobie mnóstwo dziesięciozłotówek. Możesz zrobić sobie spódnicę z bananów, które będą miały zakrywać strategiczne partie twojego ciała. Pod spódniczkę załóż seksowne męskie springi. Zatańcz dla niej. Za każdą dziesięciozłotówkę, którą włoży ci za spódniczkę urwij jednego banana. Gdy dojdziecie do ostatniego, który będzie dokładnie na twoim penisie pozwól jej, by obrała skórkę i zaczęła go ssać jakby robiła ci loda. Myślę, iż szybko będzie chciała zastąpić ten owoc na twój własny znajdujący się tuż pod stringami. Myślę, iż będziecie mieli na początku extra zabawę, która przerodzi się w namiętny i gorący seks.
Wskazówki i ostrzeżenia
Gra w takie zabawy pozwoli urozmaicić wasze życie seksualne i uwolni was od rutyny, która regularnie gości w niejednej sypialni. Prócz ciekawych doznań dowiecie się czegoś nowego o sobie. Przekonacie się o swoich preferencjach i regularnie ukrytych pragnieniach, które takie zabawy świetnie wydobywają.

Lekarz Seksuolog: JAK ODGRYWAĆ ROLE PODCZAS SEKSU; WIE EINE ROLLE BEIM SEX ZU SPIELEN; HOW TO PLAY A ROLE DURING SEX;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Prawdziwego seksu nauczyły mnie dziewczyny z http://kordelia.org/ i to w niespełna dwie godziny