Leczenie Jak opóźnić wytrysk przyczyny. Co znaczy są kompletnie naturalne i bezpieczne. Dzięki nim.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak opóźnić wytrysk?

Definicja z ang. How to delay ejaculation, z niem. Wie erfolgt die Verzögerung der Ejakulation.

Co to znaczy: Poniżej znajdziesz sposoby kontrolowania i powstrzymywania wytrysku. sposoby te są kompletnie naturalne i bezpieczne. Dzięki nim twój stosunek będzie znacznie dłuższy.
krok 1
Przed stosunkiem
Przed stosunkiem napij się 2 lampki wina. Alkohol sprawia, iż zarówno ciało jak i umysł są bardziej zrelaksowane co pomaga w kontrolowaniu wytrysku. Jeżeli naprawdę ciężko ci jest się kontrolować wypróbuj masturbację przed stosunkiem albo pozostaw tę sprawę w rękach partnerki.
krok 2
W trakcie stosunku
Jeżeli regularnie zdarza ci się przedwczesny wytrysk staraj się po wprowadzeniu penisa w ogóle nie poruszać. Wykonaj kilka głębokich oddechów i jak poczujesz, iż kontrolujesz sytuację zacznij się wolno poruszać.
krok 3
W czasie stosunku staraj się być zrelaksowany. Staraj się oddychać wolno i poprzez nos - to jest bardzo istotne.
krok 4
Co 10-60 sekund (w zależności od tego jak bardzo jesteś podniecony) zamknij oczy i weź bardzo głęboki wdech nosem - tak głęboki jak tylko ci się uda.
krok 5
Zatrzymaj oddech na 3-5 sekund i wolno wypuść powietrze.
krok 6
Zamykając oczy cała twoja uwaga powinna być skupiona na głębokim oddechu. Stwórz sobie w tym momencie w głowie swój świat złożony z gestów, uczuć, dźwięków i samego oddechu. jakiekolwiek słowa czy inne myśli nie powinny w tym momencie zakłócać twojej głowy - szczególnie te powiązane z seksem.
krok 7

Jeżeli czujesz, iż naprawdę nie wytrzymasz dłużej, wypróbuj metodę blokowania wytrysku. Wyjmij penisa z pochwy, tak by pozostała w środku wyłącznie główka. Przestań się zupełnie ruszać. Weź kilka wolnych i głębokich oddechów poprzez nos aż podniecenie opadnie.
krok 8
Codziennie
Na co dzień ćwicz mięśnie Kegla. Przeczytaj dokładny opis jak ćwiczyć mięśnie Kegla. Dzięki tym mięśniom można kontrolować wytrysk i zwiększyć przyjemność w czasie orgazmu.
Jeżeli twoje mięśnie Kegla będą naprawdę silne będziesz mieć olbrzymie szanse na wielokrotny orgazm.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.