Leczenie Jak osiągnąć orgazm podczas stosunku przyczyny. Co znaczy szukasz informacji jak osiągnąć.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak osiągnąć orgazm podczas stosunku?

Definicja z ang. How to achieve orgasm during intercourse, z niem. Wie zu erreichen Orgasmus beim Geschlechtsverkehr.

Co to znaczy: Sporo czasopism i książek opisuje jak osiągnąć orgazm. Niezależnie od tego czy szukasz informacji jak osiągnąć orgazm czy poszukujesz jakiejś uniwersalnej sposoby, która pozwoli ci go osiągnąć, musisz pamiętać, iż nauczenie się przeżywania orgazmu nie jest jednorazowym doświadczeniem. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych technik i pozycji, które umożliwią ci osiąganie orgazmu.
krok 1
Pozycja misjonarska z przechyloną miednicą.
Ta pozycja umożliwia osiągnięcie poprzez penisa punktu G, który stanowi wewnątrzpochwowe przedłużenie łechtaczki. Połóż się na plecach pod swoim partnerem i unieś miednicę do góry. Pomaga umieszczenie pod pośladkami poduszki albo dwóch. Również twój partner może przytrzymać twoje biodra żeby cały czas były nieco uniesione do góry.
krok 2
Kobieta na górze.
To umożliwia kobiecie ułożenie miednicy w takiej pozycji, która pozwala jej kontrolować ocieranie się penisa o łechtaczkę. Pozycja ta umożliwia również głęboką penetrację pochwy, co wywołuje stymulację szyjki macicy i może prowadzić do orgazmu. Możesz stosować tą technikę na dwa metody, z partnerem siedzącym albo leżącym na plecach.
krok 3
Wzmocnij uścisk.
W czasie stosunku sporo kobiet rozluźnia mięśnie miednicy dla większej przyjemności obojga partnerów. Im silniejsze masz mięśnie dna miednicy (mięśnie Kegla) tym mocniej możesz zacisnąć pochwę i utworzyć lepsze tarcie miedzy tobą a penisem partnera, co prowadzi do powiększenia stymulacji łechtaczki. Spróbuj utrzymać mięśnie napięte
w czasie całego stosunku.
krok 4
Trzymaj nogi razem.
To może powodować tarcie penisa o łechtaczkę i spowodować orgazm łechtaczkowy. Gdy twój partner wsunie penisa do twojej pochwy złącz nogi tak aby nogi twojego partnera znajdowały się na zewnątrz twoich. Partner może mocniej ścisnąć twoje nogi własnymi udami. Następnie powinien śmiałymi ruchami przesuwać miednicę aby wywołać nacisk i tarcie na łechtaczkę.
krok 5
Stymulacja szyjki macicy.
Chociaż istniej grono kobiet, które nie lubią penetracji szyjki macicy jest także spora grupa, która uważa, iż to jest klucz do osiągnięcia orgazmu. By sprawdzić czy ten sposób odpowiada również tobie musisz znaleźć wygodna pozycję, która umożliwi głęboką penetrację. Możesz położyć się na plecach z kolanami przyciśniętymi do klatki piersiowej albo zarzuconymi na ramiona partnera. Inną pozycją niezłą do głębokiej penetracji jest, gdy partner wchodzi w ciebie od tyłu, ty jesteś na kolanach, pochylasz się naprzód i opierasz się na łokciach. Dla maksymalnej stymulacji szyjki macicy usiądź okrakiem na swoim partnerze twarzą odwrócona w kierunku jego stóp (bądź ostrożna, ta pozycja może powodować złamania prącia).
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.