Leczenie Jak osiągnąć wielokrotny orgazm przyczyny. Co znaczy osiągnąć kilka razy z rzędu. Dojście.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak osiągnąć wielokrotny orgazm?

Definicja z ang. How to achieve multiple orgasms, z niem. Wie multiple Orgasmen erreichen.

Co to znaczy: Mężczyźni mogą bardzo szybko osiągnąć orgazm, tymczasem kobiety umieją go osiągnąć kilka razy z rzędu. Dojście do tego momentu może zając nieco czasu, lecz gdy już nadejdzie, będzie kolejny i kolejny. Musisz jednak pamiętać, iż prawie wszystkie kobiety są w stanie osiągnąć wielokrotny orgazm, lecz mimo to warto to sprawdzić. Poświęć ćwiczeniom nieco czasu i okaż trochę cierpliwości.
krok 1
Najpierw musisz nauczyć się rozróżnić dwa typy wielokrotnego orgazmu. Kobieta może mieć więcej niż jeden orgazm w tym samym czasie, jeżeli jej łechtaczka i pochwa są równocześnie stymulowane. Jednakże najczęściej kobiety mają wielokrotny orgazm jeden po drugim.
krok 2
jeżeli chcesz osiągnąć wielokrotny orgazm, warto najpierw próbować samodzielnie, dopiero później włączyć do tego partnera. Sporo kobiet twierdzi gdyż, iż najsilniejsze orgazmy osiągały w czasie masturbacji. Nie myśl sobie jednak, iż chemia między tobą a twoim partnerem nie jest istotna, odbywa się tak tylko dlatego, iż my same lepiej znamy własne ciało. jeżeli dasz sobie czas, aby lepiej poznać własne ciało przez masturbację, prawdopodobnie będziesz w stanie osiągnąć mocniejszy wielokrotny orgazm. Oczywiście jeżeli tylko twój partner jest otwarty na tę propozycję (i wytrzymały), możesz zacząć odkrywać tajemnicę wielokrotnych orgazmów razem z nim.
krok 3
Każda kobieta jest inna, jeżeli chodzi o osiągnięcie orgazmu. Jednak, ogólnie rzecz biorąc, orgazm osiągnięty przez stymulację łechtaczki jest zwykle bardziej wybuchowy i intensywny, niż orgazm spowodowany stymulacją pochwy. To od ciebie zależy, w jaki sposób osiągniesz oba te punkty, jednakże na początek łatwiej będzie osiągnąć kilka słabszych orgazmów. Te subtelne orgazmy mogą kumulować się do czasu, aż osiągniesz ten największy. Może to być także seria orgazmów o podobnym natężeniu. Nie chodzi tu o to, aby osiągnąć natychmiast spory szczyt. Nie możesz przecież być kompletnie wyczerpana już po pierwszym razie. Zarówno ty jak i twój partner powinniście na przemian gładzić w najwyższym stopniu wrażliwe miejsca (łechtaczka) i miejsca mniej wrażliwe (wargi sromowe, piersi). przez naprzemienną stymulację możesz nieco się uspokoić, dzięki czemu nie dojdziesz zbyt szybko i zbyt intensywnie.
krok 4
Po osiągnięciu pierwszego punktu kulminacyjnego, zrób sobie przerwę, lecz niezbyt długą. Chodzi o to, by pozwolić sobie na krótki odpoczynek, który nieco uspokoi twój organizm, lecz powrócić do stymulacji, póki jeszcze jesteś podniecona. Wyobraź sobie, iż jesteś na szczycie góry. Po osiągnięciu szczytu musisz zejść na dół, lecz zanim tam dojdziesz, musisz podjąć ponowną wspinaczkę do góry. Zrób to przez ręczną stymulację warg sromowych i łechtaczki albo pozwól to zrobić partnerowi. Istotne jest, by stymulować obszary intymne z umiarem. Nadmierne ich pobudzenie może gdyż prowadzić do bólu. Upewnij się, iż masz pod ręką odpowiednią liczba lubrykantów.
krok 5
Ćwiczenia mięśni Kegla to także doskonały sposób na przejęcie kontroli nad orgazmem. Trening tych mięśni wiąże się z korzyściami zdrowotnymi, lecz także wpływa pozytywnie na życie seksualne. Sporo kobiet doświadczyło bardziej intensywnych orgazmów po regularnym wykonywaniu tych ćwiczeń. Mięśnie dna macicy wspierają mięśnie miednicy, pęcherza moczowego i jelit. To ten sam mięsień, który zatrzymuje i uwalnia mocz. Spróbuj poprzez cały dzień na przemian ściskać i rozluźniać te mięśnie, by je wzmocnić. Nikt nie wie, kiedy wykonujesz te ćwiczenia, zatem możesz je robić w biurze czy w autobusie.
krok 6
Przede wszystkim eksperymentuj i staraj się urozmaicić własne życie seksualne. Pamiętaj jednak o najważniejszym – celem seksu nie jest orgazm, lecz przyjemność. prawie wszystkie kobiety mogą osiągnąć wielokrotny orgazm, lecz wszystkie mogą się cieszyć ze zbliżenia z partnerem. Nie skupiaj się tylko na tym i nie oczekuj zbyt sporo od siebie i swojego partnera. Cieszcie się ze zbliżenia i pamiętaj, iż zawsze można spróbować jeszcze raz.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.