Leczenie Jak pieścić faceta ręką przyczyny. Co znaczy klika prostych i sprawdzonych technik, które.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak pieścić faceta ręką?

Definicja z ang. How to caress a man hand, z niem. Wie ein Mann die Hand zu streicheln.

Co to znaczy: Czy wiesz jak w doskonały sposób pieścić swojego faceta? Poniżej znajdziesz klika prostych i sprawdzonych technik, które na pewno go pobudzą. Jeżeli chcesz więc sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie, koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Lubrykant
krok 1
Przed rozpoczęciem tej techniki doprowadź penisa swojego partnera do wzwodu albo stanu lekkiego podniecenia.
krok 2
Zacznij od nałożenia na własne obie dłonie dużej ilości lubrykantu. Ociepl je nieco przez pocieranie.
krok 3
Zagnij własne palce i dotknij kciukiem palca wskazującego, tak jakbyś starała się utrzymać w dłoni szklankę. Teraz skręć nadgarstek, tak by kciuk i palec wskazujący znajdowały się u dołu, zamiast u góry.
krok 4
Usiądź bądź uklęknij przed swoim partnerem, wsuń jego penisa w dziurkę, którą utworzyłaś z palców. Powoli przesuń dłoń w dół, dopóki nie otoczysz podstawy penisa.
krok 5
Teraz delikatnie przytrzymaj i ściśnij penisa, by upewnić się, iż odpowiednio ułożyłaś dłoń.
krok 6
Powoli przesuwaj dłoń do góry w kierunku główki penisa.
krok 7
Gdy dotrzesz już do czubka członka, zrób niewielki skręt nadgarstka, tak jakbyś chciała odkręcić pokrywkę za słoika. Upewnij się, iż nie wykonujesz tego ruchu zanim dotrzesz do główki. Możesz także przesuwać dłoń wzdłuż po bokach wierzchołka członka. Nie przekręcaj samego penisa.
krok 8
Natychmiast po skręcie nakryj dłonią główkę penisa, obróć rękę tak jakbyś chciała pogładzić żołądź członka. Następnie ponownie chwyć penisa i powoli przesuwaj wzdłuż niego rękę kierując się do jego nasady. Tym razem kciuk i palec wskazujący twojej dłoni powinny znajdować się na górze, a nie jak wcześniej na dole.
krok 9
Przesuwaj dłoń wzdłuż całego członka kierując się ku dołowi, dopóki nie dotrzesz do jego podstawy.
krok 10
W tym momencie umieść drugą rękę bezpośrednio nad pierwszą. Kciuk i palec wskazujący drugiej dłoni powinny znajdować się na dole, tak by mogły stykać się z kciukiem i palcem wskazującym pierwszej dłoni.
krok 11
Teraz powtórz przesunięcie dłoni do góry, skręt i masowanie żołędzi używając do tego drugiej dłoni, znajdującej się teraz wyżej. Następnie ponownie przesuń dłoń wzdłuż penisa w kierunku jego podstawy.
krok 12
Teraz ponownie zmień dłoń, pamiętaj aby palec wskazujący i kciuk jednej z nich stykały się z palcem wskazującym i kciukiem drugiej. Powtórz cały ruch.
Wskazówki i ostrzeżenia
Jeżeli chcesz osiągnąć gładkie, płynne ruchy w górę i w dół, staraj się użyć dwóch rąk zaraz po sobie.Zanim wypróbujesz tę technikę na swoim partnerze, poćwicz ją na ogórku bądź sztucznym penisie.Cały ruch jest nieco skomplikowany. Zatem by dojść do perfekcji musisz wiele ćwiczyć.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.