Leczenie Jak pieścić kobietę przyczyny. Co znaczy lecz kobiety to więcej niż tylko wagina, piersi i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak pieścić kobietę?

Definicja z ang. How to caress a woman, z niem. Wie eine Frau zu streicheln.

Co to znaczy: Wszyscy wiemy, jakie części kobiecego ciała najczęściej dotykają mężczyźni, lecz kobiety to więcej niż tylko wagina, piersi i pośladki. Być może najwięcej zakończeń nerwowych znajduje się właśnie w takich obszarach, lecz przecież całe ciało kobiety jest unerwione i poprzez to ma sporo obszarów przyjemności, których stymulacja może dać taka samą satysfakcję jak stymulacja tych "najpopularniejszych" obszarów. Włącz nowe pieszczoty do waszej gry wstępnej albo pieść kobietę aby pomóc jej zrelaksować się po ciężkim dniu, to na pewno sprawi, iż zyskasz u niej dodatkowe punkty. Poniżej znajdziesz wskazówki jak i które miejsca pieścić aby zadowolić kobietę.
krok 1
Włosy.
Piękna fryzura i olśniewające włosy to nie jedyne przyczyny, dla których kobiety tak regularnie chodzą do fryzjera. Mechanizm mycia włosów, suszenia, przycinania i farbowania może działać odprężająco. Delikatnie przejedź palcami po włosach swojej partnerki a gwarantuje, iż przejdą ją ciarki wzdłuż kręgosłupa. Niech twoje palce masują okrężnymi ruchami okolice skroni i karku a ona będzie topnieć w twoich rękach.
krok 2
Kark.
Gdy dojdziesz do karku zatrzymaj się tam aby złożyć kilka pocałunków. W starożytnej Japonii kark był postrzegany za jedno z w najwyższym stopniu atrakcyjnych miejsc na kobiecym ciele, gdyż było to jedno z niewielu miejsc nieosłoniętych ubraniem. Dziś kark jest regularnie pomijany na rzecz bardziej oczywistych ośrodków przyjemności, lecz nigdy nie powinieneś lekceważyć tego obszaru. Spróbuj a przekonasz się jak sporo może zdziałać subtelny dotyk i pocałunki począwszy od linii włosów aż do nasady ramion.
krok 3
Obojczyk.
Poprawnie zlokalizowany obojczyk może być strefą wielkiej przyjemności dla kobiety. Dlaczego aby nie wyrazić swojego uznania dla jego piękna poprzez dotyk i pocałunki? Zwróć uwagę na tę część ciała, gdy kobieta jest jeszcze w ubraniu rozepnij ją bluzkę, lecz tylko tak aby odsłoniła obojczyk. Możesz zawsze wrócić do tego miejsca, gdy już wszystkie ubrania znikną.
krok 4
Dół pleców.
Najlepszym metodą aby w tłumie przypomnieć kobiecie, ze jesteś w okolicy jest położenie ręki na tym właśnie miejscu. Ten mały gest przypomina, iż roztaczasz nad nią opiekę, a równocześnie nie jest tak natarczywy, jak objęcie jej ramieniem. Kiedy jesteście sami możesz to miejsce całować i lizać zataczając małe kółeczka końcem języka. Możesz być pewien, iż pieszczoty tego obszaru przyspiesza jej bicie serca.
krok 5
Pod kolanami.
Większość mężczyzn w ogóle nie myśli o tym miejscu, lecz ono jest bardzo wrażliwe na bodźce dotykowe. Możesz delikatnie muskać ja pod kolanami nawet, gdy oboje jesteście w miejscu publicznym, to sprawi, iż będzie gotowa, gdy tylko wrócicie do domu. Nie zapomnij poświęcić temu miejscu odrobiny czasu również, gdy będziecie sami.
krok 6
Dłonie.
Ludzie regularnie używają dłoni aby dotykać swoich partnerów, lecz zazwyczaj zapominają, iż można je również pieścić. Dłonie kobiety to miejsce, na którym możesz się skupić zawsze i w każdym miejscu nie zwracając na siebie niechcianej uwagi ludzi. Przejdź palcem wzdłuż wnętrza jej dłoni, a przejdą ja rozkoszne dreszcze, a ty wydasz się jej bardziej czuły i wrażliwy.
krok 7
Płatki uszu.
Dotykanie, całowanie, lizanie a nawet delikatne podgryzanie płatków uszu może dać kobiecie sporo satysfakcji. Te delikatne listki są bardzo wrażliwe i większość kobiet jest zachwycona, gdy ich mężczyzna poświeci trochę uwagi na ich pieszczenie. Możesz delikatnie podskubywać wokół całych płatków, lecz dla własnego dobra unikaj wciskania języka do wnętrza ucha.
krok 8
Stopy.
Jeśli chcesz aby kobieta szybko odpoczęła i zrelaksowała się po pracy to idealny będzie masaż stóp, w szczególności,
jeśli twoja partnerka jest na nogach poprzez cały dzień. Zrób to właściwie i weź olejek albo balsam. Skupiając uwagę na stopach nie zapomnij o kostkach i bokach nogi. Niektóre kobiety lubią, gdy ssie się ich palce u stóp, lecz są także i takie, które uważają, iż to odrażające wiec zanim przystąpisz do czynu zapytaj własną partnerkę czy to lubi.
krok 9
Wewnętrzna strona ud.
Dotykanie jej wewnętrznej strony ud, bez zahaczania o waginę może być naprawdę bardzo podniecające. Dotykaj i obsypuj pocałunkami jej uda zbliżając się do waginy, lecz wycofuj się zaraz przed osiągnięciem celu.
krok 10
Miednica.
Koncentrowanie się na miednicy to doskonały pomysł aby rozgrzać kobietę, jednak może być dla ciebie nie lada wyzwanie, ponieważ będziesz musiał opanować chęć ześlizgnięcia się do waginy. Pieszczenie ud i miednicy pobudzi twoją partnerkę tak, iż będzie błagała o więcej. Przedłużysz napięcie skupiając się na jakiś chwilę na innej części ciała.
krok 11
Tego miejsca nie ruszaj!
Całe ciało kobiety jest pokryte zakończeniami nerwowymi, których stymulacja może być bardzo przyjemna. Nie znaczy to jednak, iż nie ma na ciele kobiety takie miejsca gdzie ona nie lubi być dotykana. Niektóre kobiety nie lubią, gdy dotyka się ich twarzy, inne nie chcą być dotykane po rękach, a jeszcze inne nie lubią czegoś zupełnie innego. Stosunkowo jak będziesz odkrywała ciało swojej partnerki na pewno odkryjesz i u niej takie miejsce.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.