Leczenie Jak pieścić kobietę ręką przyczyny. Co znaczy powinieneś zapamiętać to to, iż nie ma dwóch.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak pieścić kobietę ręką?

Definicja z ang. How to caress a woman hand, z niem. Wie man eine Frau die Hand zu streicheln.

Co to znaczy: Jeżeli chcesz być dobrym kochankiem, jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zapamiętać to to, iż nie ma dwóch takich samych kobiet. Najlepszym metodą, by dowiedzieć się jak sprawić kobiecie przyjemność dzięki ręki, jest zwyczajnie zapytanie się jej o to. Problem tkwi jednak w tym, iż prawie wszystkie kobiety czują się komfortowo mówiąc o ich seksualnych preferencjach. Zatem musisz być pewien, iż posiadasz kilka swoich zdolności, dzięki którym potrafisz sprawić kobiecie przyjemność.
krok 1
Przede wszystkim musisz poświęcić dużo czasu na grę wstępną. Nie można zwyczajnie dotknąć żeńskich narządów płciowych, bez uprzedniego ich przygotowania i oczekiwać, iż będzie sprawiało jej to przyjemność. Poświęć sporo czasu na pocałunki i zabawę z jej piersiami i na masaż całego ciała. Poszukaj innych stref erogennych, na przykład z tyłu pod kolanem albo na karku. Im dłużej pracujesz nad tym, aby pobudzić kobietę, tym większy efekt odniesiesz.
krok 2
Jeżeli zastanawiasz się, jak sprawić kobiecie przyjemność dłonią, musisz nauczyć się podążać za jej sygnałami. Większość twoich działań będzie opierać się na metodzie prób i błędów. Musisz dotykać różnych części jej ciała na różne metody, by zobaczyć co ją w najwyższym stopniu podnieca. Musisz być w stanie odczytać z jej zachowania, kiedy jest podekscytowana. W czasie gry wstępnej zwróć szczególną uwagę na wydawane poprzez kobietę odgłosy i jej oddech. Gdy dotkniesz odpowiednie miejsce, oddech kobiety ulegnie przyśpieszeniu i być może zacznie ona jęczeć.
krok 3
Gdy zauważysz, iż oboje jesteście już gotowi do przejścia do kolejnego etapu, zacznij od powolnego odkrywania jej narządów płciowych. Poszukaj małego wzgórka znajdującego się w jej okolicach intymnych. Tj. łechtaczka, najprawdopodobniej w najwyższym stopniu wrażliwa część ciała kobiety. Większość kobiet lubi stymulacje łechtaczki bez penetracji. Istotne jest więc, by odpowiednią ją dotykać i pobudzać.
krok 4
Zacznij od delikatnego pocierania palcami wokół jej łechtaczki. Gdyż łechtaczka jest bardzo wrażliwa, łatwo będzie ci to zrobić, w szczególności jeżeli kobieta nie jest jeszcze w pełni rozbudzona. Na początku bądź bardzo delikatny. Zauważysz, iż w trakcie stymulacji łechtaczka staje się coraz bardziej mokra, twardsza i nabrzmiała. Kiedy zauważysz, iż kobieta rozpoczyna coraz ciężej oddychać albo słyszysz jej jęk, możesz nieco przyśpieszyć ruch albo zmienić technikę.
krok 5
Musisz zrozumieć, iż by dać kobiecie rozkosz musisz ustalić jakiś rytm. Oczywiście najpierw musisz dowiedzieć się, jak powinien on wyglądać. Zacznij od wykonywania palcami dłoni okrężnych ruchów wokół jej łechtaczki. Kiedy kobieta zacznie jęczeć, będzie to jasny symbol, iż to co robisz sprawia jej przyjemność. Zacznij pieścić jej łechtaczkę z góry do dołu albo z boku na bok. Próbuj nowych technik, dopóki nie zauważysz, iż kobieta przesuwa ciało w twoją stronę, prosi cię o więcej albo zwyczajnie rozpoczyna jęczeć z rozkoszy.
krok 6
Gdy będziesz miał już całkowitą pewność, iż sprawiasz kobiecie przyjemność, dzięki ruchów okrężnych, w górę i w dół, bądź na boki, ustabilizuj rytm. Gdy zauważysz, iż kobieta staje się coraz bardziej pobudzona, możesz przyśpieszyć rytm, lecz w żadnym wypadku nie zmieniaj techniki i nie zwalniaj. by doprowadzić kobietę do orgazmu, musisz delikatnie budować całe napięcie. jeżeli zauważysz, iż kobieta jest podniecona i nagle zmienisz sposób poruszania i zwolnisz, prawdopodobnie napięcie zniknie i będziesz musiał zacząć pracę od początku.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.