Leczenie Jak pieścić kobietę ustami przyczyny. Co znaczy dobrze widoczna. Lecz nie wszyscy zdajemy.

Czy pomocne?

75% pozytywne
4 głosy

Jak pieścić kobietę ustami?

Definicja z ang. How to caress a woman mouth, z niem. Wie eine Frau den Mund zu streicheln.

Co to znaczy: Usta to tajemna broń mężczyzn. No, w sumie nie taka tajemna, ponieważ bardzo dobrze widoczna. Lecz nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z potencjału ust. I nie mówimy tutaj o seksie oralnym, chociaż jeżeli chcesz być dobrym kochankiem powinieneś dawać swojej kobiecie pieszczoty oralne często. Nie mówimy także o zwykłym całowaniu w usta, ponieważ to już powinieneś mieć opanowane do perfekcji. My wychodzimy wiele dalej. Twoje usta powinny mieć styczność z każdą częścią ciała kobiety. Powinny to ciało całować, lizać, podgryzać, zasysać i robić z nim to, co Ci się tylko podoba. No więc, jakie miejsca na kobiecym ciele, prócz waginy i warg są żądne męskich ust?
krok 1
Uszy. Uszy są regularnie pomijaną poprzez panów częścią ciała. Niesłusznie. Znajduje się w nich mnóstwo zakończeń nerwowych, które są znakomicie stymulowane poprzez usta. Delikatne ich podgryzanie i muskanie sprawi, iż Twoja kobieta będzie drżeć z rozkoszy. Ocieraj się ustami o jej małżowinę, ciągnij ją delikatnie zębami. Efekty będą ogromne.
krok 2
Kark. Jeden z najszybszych i najefektywniejszych sposobów na rozpoczęcie gry wstępnej – muskanie karku. Zadziała to nadzwyczaj dobrze, jeżeli ją zaskoczysz. Podejdź do niej kiedy zmywa naczynia albo pracuje przy komputerze. Skradaj się cicho, szybkim ruchem zdejmij jej włosy z karku i delikatnie ją pocałuj. Szybko zapomni o wykonywanym zajęciu i będzie chciała więcej.
krok 3
Twarz. Całowanie kobiety po twarzy jest bardo personalne. Możesz poprzez to okazać własne uczucia wobec niej. Całując czule i delikatnie kobietę w policzki, czoło, linię żuchwy, nawet w nos i zamknięte powieki wytworzysz pomiędzy Wami szczególny rodzaj napięcia. Nie liż jednak jej twarzy. Zwyczajnie nie i już. To nie jest seksi. Również jej nie podgryzaj. Jej twarz powinna być traktowana z czułością i pietyzmem.
krok 4
Obojczyk. Gdy ubrania ciągle pokrywają jej ciało, możesz delikatnie odchylić dekolt jej bluzki i pocałować jej obojczyk. Kobiety to lubią. Niektóre z nich mają lekko wystające kości obojczyka, co sprawia, iż są one jeszcze bardziej seksi. Zanim więc przejdziesz dalej, skup się na obojczyku, jednym i drugim.
krok 5
Biodra. Kobiece biodra są bardziej wrażliwe na dotyk, niż sobie wyobrażasz. Może dlatego, iż znajdują się bardzo blisko jej organów płciowych? Któż to wie. Jednak warto tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Nie istotne czy będziesz je całował, lizał czy podgryzał jej ciało będą przechodziły dreszcze rozkoszy, a podniecenie będzie rosło.
krok 6
Piersi. Twoje usta na jej piersiach – to przecież to o czym wciąż myślisz. Lecz jeżeli zabierzesz się za to nieprawidłowo, zburzysz nastrój i nie uzyskasz pożądanego efektu. Całuj, liż i ssij delikatnie jej piersi i sutki. Możesz nawet lekko podgryzać. Pamiętaj jednak, iż skóra na jej piersiach, jak i same piersi są bardzo delikatne, więc traktuj je we właściwy sposób. Chyba, iż Twoja kobieta lubi, gdy mocno się w nie wgryzasz i ssiesz – lecz to zupełnie inna historia. Musisz znać jej preferencje.
krok 7
Pośladki. Zanim jednak zaczniesz pieścić jej tylną część ciała zapytaj ją o zgodę. Niektóre panie nie lubią gdyż, jak próbujesz się – brzydko mówiąc – dobrać im do tyłka. Inne zaś będą bardzo chciały, abyś go całował, lizał i podgryzał. Zapytaj więc partnerki jakie są jej upodobania.
krok 8
Plecy. Delikatne całowanie i lizanie pleców wzdłuż linii kręgosłupa nie jedną kobietę rozpala do czerwoności. Wykorzystaj tę moc.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.