Leczenie Jak pieścić mężczyznę przyczyny. Co znaczy jednego – członka. Na tej części męskiego ciała.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak pieścić mężczyznę?

Definicja z ang. How to caress a man, z niem. Wie man einen Mann zu streicheln.

Co to znaczy: Dla wielu kobiet pod względem seksualnych pieszczot, mężczyzna sprowadza się do jednego – członka. Na tej części męskiego ciała kobieta skupia się w czasie gry wstępnej i na niej kończy. Jednak takie postrzeganie męskiego ciała jest dalece nietrafne, można wręcz powiedzieć, iż krzywdzące. To tak jakby cała strefa erogenna kobiety zaczynała i kończyła się na biuście. Poniżej przedstawiamy parę miejsc na ciele mężczyzny, których pieszczenie sprawi przyjemność naszemu ukochanemu i niewątpliwie, podniesie temperaturę sypialni.
krok 1
Szyja
Na początku zajmijmy się szyją. Wbrew pozorom mężczyzna nie różni się tak bardzo od kobiety pod względem miejsc erogennych. Szyja jest jednym z takich miejsc. Może twój ukochany otwarcie nie przyzna się do tego, iż lubi te pieszczoty, aby nie wyjść na niewiele męskiego, jednak pocałunki szyi to jedna z doskonałych pieszczot, które sygnalizują, iż tego wieczora masz ochotę na „małe co nie co”. Nie zapominajmy, więc o tym przyjemnym dla partnera sposobie oznajmiania twoich wieczornych planów.
krok 2
Sutki
Potem możemy zająć się sutkami. Jeśli nie jesteś przekonana czy twój mężczyzna lubi tego rodzaju pieszczoty możesz zacząć od delikatnych pieszczot palcami. Najlepiej od okrężnych ruchów od zewnątrz do wewnątrz. Jeśli zobaczysz, iż twój mężczyzna dobrze reaguje na te pieszczoty zamień palce na język i usta. Delikatne ruchy okrężne językiem i podgryzanie to niekonwencjonalne, choć dobrze działające pieszczoty męskiego ciała.
krok 3
Pośladki
Kolejno zajmijmy się pośladami – to również miejsce, które warto pieścić. Jak? Najlepiej przez delikatny dotyk, gładząc pośladki. Jeśli razem z partnerem lubicie „ostrzejszą” zabawę, możesz także wyciągnąć pazurki i delikatnie wbijać je w pośladki. O pośladkach warto pamiętać również w czasie seksu oralnego. Bardzo dobrze sprawdza się również „ugniatanie” ich w czasie pieszczot twojego partnera. To spotęguje jego doznania. również w czasie samego stosunku dotykanie pośladków jest bardzo miłym dodatkiem, przy okazji będącym pewnego rodzaju okazaniem bliskości partnerowi.
krok 4
Brzuch
Poświęćmy trochę uwagi brzuchowi. Tak ochoczo ćwiczony poprzez panów mięsień piwny, jest również miejscem, któremu warto poświęcić chwilę uwagi. Wskazane jest delikatne dotykanie, pocałunki czy lekkie muśnięcia językiem. Tego typu pieszczoty mogą być świetnym wstępem do oralnych pieszczot twojego partnera. A ten mały przystanek, dodatkowo zniecierpliwi go, co sprawi, iż późniejsze pieszczoty będą jeszcze bardziej przyjemne.
krok 5
Jądra.
Tak regularnie zapominane z racji na własne sąsiedztwo „atrakcji głównej” partnera. Ich pieszczoty dostarczają każdemu mężczyźnie sporo przyjemności. Pamiętaj jednak, aby być delikatną, gdyż są one bardzo wrażliwe na dotyk. Zamiast pobudzić i podniecić możesz sprawić ból. Jeżeli będziemy czułe z pewnością sprawimy, iż krew zacznie szybciej krążyć w żyłach twojego partnera. Pamiętajmy, iż każdego mężczyznę podnieca i pobudza co innego. Warto przekonać się, co rozpala zmysły twego partnera.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.