Leczenie Jak pobudzić kobietę przyczyny. Co znaczy pobudzić własną partnerkę. Kobiety są różne.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak pobudzić kobietę?

Definicja z ang. How to stimulate a woman, z niem. Wie eine Frau zu stimulieren.

Co to znaczy: Jeżeli marzysz o seksie wręcz paraliżującym umysł przede wszystkim musisz pobudzić własną partnerkę. Kobiety są różne - jedne wolą abyś rzucił je na łóżko i zdzierał z nich wszystko, co mają na sobie inne natomiast pragną namiętnych pocałunków po szyi, piersiach, abyś dotykał jej ciała, a więc długiej gry wstępnej. Pierwsze zadanie dla ciebie to dowiedzieć się, czego twoja dziewczyna tak naprawdę chce. Dzisiejsza wskazówka ma pomóc ci w doprowadzeniu kobiety, by szalała z pożądania. Proszę a oto sześć sposobów, by doprowadzić ją do szału.
krok 1
Wyglądaj seksownie
Pewnie zauważyłeś, iż nie tylko mężczyźni oglądają się za płcią przeciwną. Podobnie mają kobiety a ich wzrok wabią zwykle nieźle wyglądający mężczyźni. Kobiety podobnie jak mężczyźni lubią sobie popatrzeć a niesamowity wygląd faceta który niemało je podnieca. Niektóre kobiety zwracają uwagę na męskie tyłki inne na buty, dłonie czy zadbane zęby. Postaraj się błyszczeć w każdym calu. Nie chodzi absolutnie o to byś, na co dzień zakładał elegancki garnitur, lecz wyrobił sobie styl, który jej się spodoba. Bardzo istotna jest również higiena osobista. Zadbane dłonie, odpowiednio ścięte włosy, czyste buty czy zapach. Jeżeli zaprezentujesz się jej w takim wydaniu będzie miała ochotę cię schrupać. Przypuszczam, iż nie będzie chciała od ciebie odstawać i bardziej postara się o swój wygląd.
krok 2
Podnieć ją słowami
Sprośne słowa nie muszą być obraźliwe. Kobiety także czasem sobie lubią poświntuszyć. Wszystko, co musisz zrobić to podejść do swojej kobiety odgarnąć jej włosy, zbliżyć usta do jej uszu i szepnąć „ Kochanie rozchyl własne cudowne nóżki, ponieważ mam nieziemskie marzenie wsunąć ci własne palce pomiędzy twoje uda”. Najważniejsze jest, by wiedzieć, co w najwyższym stopniu zadziała na twoją partnerkę czy sprośna propozycja, czy także romantyczna piosenka, która kojarzy się jaj z waszym pierwszym razem.
krok 3
Pamiętaj o jej udach
Powiedziane to zostało chyba już ze sto - razy kobiety najczęściej podniecają się, gdy dotykasz tej części jej ciała, która jest zwykle ignorowana. Dotykając jej ud pobudzisz ją tys. razy bardziej niż wkładając jej od razu głowę pomiędzy nogi. Dotykaj delikatnie jej uda omijając bardziej intymne okolice. Nie wytrzyma długo, zacznie cię błagać abyś ją dotknął w bardziej intymne miejsce. Jeszcze lepszy sukces osiągniesz jak zamiast dłoni użyjesz języka.
krok 4
Użyj filmu erotycznego
Wszyscy wiemy, iż mężczyźni są wzrokowcami, przyszło ci może do głowy, iż kobiety również? Różnica polega tylko na tym, co one chcą oglądać a co my. Kolejnym razem, gdy zaprosisz ją do siebie, przed pójściem pod prysznic włącz jej video erotyczny. Istnieje spora szansa, iż gdy wyjdziesz spod prysznica ona będzie na ciebie czekała z rozłożonymi nogami i własnymi rękami pomiędzy nimi.
krok 5
Zadzwoń do niej
Zadzwoń do niej zanim jeszcze się spotkacie. Powiedz jej, co śniło ci się w nocy, i jak masz zamierzenie spędzić z niż nadchodzący wieczór. Uwierz, iż nie będzie mogła o tym przestać myśleć aż do waszego spotkania. Sama się będzie nakręcała, więc długa gra wstępna nie będzie zupełnie niezbędna.
krok 6
Użyj opaski na oczy
Jeżeli chcesz, by twoja kobieta przeżyła coś nowego, co wzniesie ją na szczyty podniecenia zawiąż jej oczy. Gdy będzie miała powiązane oczy lepiej zadziałają pozostałe jej zmysły. Dotykając ją zwróć uwagę na jej sutki, które stoją niczym atenki, a okolice intymne staną się naprawdę wilgotne.
Wskazówki i ostrzeżenia
Istnieje sporo sposobów, by pobudzić kobietę, lecz nie ma wątpliwości, iż pobudzając jej umysł pobudzisz jej ciało. Czasem coś tak prostego jak delikatny powolny pocałunek może doprowadzić, iż stanie się naprawdę wilgotna. Podstawą to jest, by wiedzieć, co tak naprawdę kręci twoją kobietę w najwyższym stopniu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.