Leczenie Jak pobudzić mężczyznę przyczyny. Co znaczy kochankami? W większości przypadków.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak pobudzić mężczyznę?

Definicja z ang. How to stimulate a man, z niem. Wie man einen Mann zu stimulieren.

Co to znaczy: Zastanawiałaś się czasem, co sprawia, iż wybrane kobiety są wspaniałymi kochankami? W większości przypadków satysfakcja w sypialni sprowadza się do pytania „czy robię to dobrze?”. Lecz to pytanie powinno raczej brzmieć „czy robię dobrze mojemu partnerowi?”. Niezależnie od tego czy masz partnera nowego, tymczasowego czy stałego - takiego na całe życie, podstawą jest skupienie się w pierwszej kolejności na nim. Jeśli chcesz poprawić własne techniki seksualne, poświeć trochę czasu na rozmowę z partnerem o tym, co w najwyższym stopniu lubi w sypialni. Łatwiej będzie się wam rozmawiało w kuchni przy filiżance herbaty albo kieliszku wina, niż w sypialni, gdzie na pewno długo nie porozmawiacie. Seksuolodzy jednogłośnie mówią, iż im więcej wiesz na ten temat, tym lepszą kochanką możesz być. Potrzebujesz jakiejś pomocy na początek? Poniżej znajdziesz wskazówki, które będą skuteczne w razie większości mężczyzn. Zapoznaj się z nimi, a potem skonsultuj je ze swoim mężczyzną, gdy już usiądziecie, tak aby porozmawiać.
krok 1
Niegrzeczne rozmowy.
Wielu mężczyzn deklaruje, iż lubi niegrzeczne, niedwuznaczne rozmowy i chcieliby, aby ich partnerki się ich nauczyły. Możesz czuć się bardzo niezręcznie używając poza sypialnią sprośnych słów, lecz pamiętaj, iż taka rozmowa będzie doskonałym wstępem do zabaw łóżkowych i bardzo szybko pobudzi zarówno ciebie, jak i twojego partnera.
krok 2
Dotyk.
Wielu mężczyzn chce, aby partnerka dotykała ich penisa i moszny. Anatomia mężczyzny to jednak znacznie więcej niż tylko penis. Prawdą jest, iż faceci lubią, gdy głaskasz, pieścisz i pocierasz penisa w górę i w dół, zwracając przy tym szczególną uwagę na jego końcówkę, gdzie znajdują się fałdy napletka albo na przestrzeń miedzy moszną, a odbytem. Są tez i tacy, których do orgazmu można doprowadzić poprzez stymulację okolicy odbytu albo penetrację otworu odbytowego palcem.
lecz nie bądź zbyt samodzielna, ponieważ może okazać się, iż właśnie twój mężczyzna znajduje się grupie stanowiącej ten odsetek mężczyzn, którzy nie lubią tego typu pieszczot. Jeśli więc nie czujesz się pewnie, najlepiej będzie, jeśli porozmawiasz otwarcie ze swoim partnerem. Zdarza się, iż mężczyźni odczuwają przyjemność, gdy tylko poczują dłoń zaciśnięta wokół penisa. Nie lubią stymulacji jąder. Wystarczy im tylko delikatny dotyk wzdłuż prącia albo muskanie palcami samej główki penisa. Gdy będziesz stymulować partnera w ten sposób, możesz sama zaobserwować jak działa na niego taki rodzaj pieszczot. jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe wiadomości dotyczące dotykania partnera, przetestuj różne techniki pieszczot, silne, słabe, okrężne, proste i jeszcze inne, które przyjdą ci do głowy. Celem nie musi być osiągniecie orgazmu, lecz zwykłe dawanie rozkoszy. Możesz zapytać go, czy chce aby dopełnieniem pieszczot był stosunek.
krok 3
Praktyczne podejście.
Jedną z rzeczy, których nigdy nie nauczysz się na lekcjach wychowania seksualnego to jest, jak dotykać w najwyższym stopniu intymnych regionów ciała drugiego człowieka. Być może dowiedziałaś się jak wyglądają męskie genitalia, lecz na pewno nikt nigdy nie powiedział jak dotykać mężczyznę aby sprawić mu przyjemność. A ta właśnie zdolność może być twoim największym sojusznikiem w łóżku w szczególności, jeśli jesteś zmęczona i nie masz ochoty na seks. Może być to doskonała intymna chwila, bez konieczności angażowania się w bardziej intensywną przyjemność seksualną. Rozwiązanie tj. przydatne w szczególności, gdy masz nowego partnera i chcesz, aby wasza znajomość posuwała się naprzód. lecz nawet dla wieloletnich małżeństw taka zabawa może być wielką przyjemnością.
krok 4
Techniki oralne.
Zdecydowana większość mężczyzn uwielbia, gdy kobieta stymuluje ich oralnie. Można to różnie nazywać, lecz pewne jest, iż wprowadzenie penisa do ust może błyskawicznie zaprowadzić mężczyznę do nieba. Być może rozmowy na ten temat są jeszcze trochę tabu, a nawet samo myślenie o tym wydaje się niestosowne. Prawdą jest jednak, iż to jest doskonały sposób na dawanie i otrzymywanie przyjemności tak długo, jak odbywa się to za zgodą dwojga dorosłych ludzi. Należy jednak pamiętać, iż choroby takie jak HIV i AIDS mogą przenosić się również poprzez pieszczoty oralne, więc warto się zabezpieczać. Pieszczoty oralne mogą być różne. Niektórzy mężczyźni cieszą się samym lizaniem prącia od góry do dołu albo na obszarach wrażliwych takich jak główka penisa. Inni odczuwają rozkosz wywołaną dosyć intensywnym ssaniem, popartym dodatkowo pocieraniem penisa ręką. Nawet żartobliwe podgryzanie główki, prącia i moszny może być bardzo przyjemne dla twojego mężczyzny. Obserwuj, co sprawia mu przyjemność zmieniając intensywność i techniki pieszczot. jeśli jedno zachowanie wydaje się go podniecać bardziej, niż inne, skup się na nim. Gdy masz penisa w buzi, możesz spróbować poeksperymentować ze zmianą pozycji głowy, może to zupełnie zmieniać odczucia partnera. Pamiętaj aby zapytać faceta jak zapatruje się na aspekt połykania jego płynów fizjologicznych. Warto to omówić, zanim dojdzie do kulminacyjnego momentu. Większość kobiet nie zgodzi się na połykanie spermy. Natomiast mężczyźni twierdzą, iż to jest dla nich w najwyższym stopniu intymny okres aktu seksualnego. Musisz jednak pamiętać, aby zdecydować za siebie.
Wskazówki i ostrzeżenia
Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz w sypialni, zawsze uprawiaj bezpieczny seks.Znajdź przyjemność dla siebie w dawaniu przyjemności partnerowi.Pamiętaj, iż jeśli ty sprawisz mu przyjemność on będzie chciał ci się odwdzięczyć.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.