Leczenie Jak podgrzać atmosferę w związku przyczyny. Co znaczy namiętny, jak poprzez kilka.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak podgrzać atmosferę w związku?

Definicja z ang. How warm the atmosphere as a result, z niem. Wie warm die Atmosphäre als Folge.

Co to znaczy: Każdy z nas chciałaby, aby związek poprzez cały czas był tak ekscytujący i namiętny, jak poprzez kilka pierwszych miesięcy. Rutyna i codzienność zabijają w nas jednak tę spontaniczność, jaką mieliśmy na początku. Seks powszednieje, partner widziany każdego dnia rozpoczyna być dla nas bardziej przyjacielem, niż kochankiem. Jak ratować związek przed wypaleniem? Jak podgrzać jego atmosferę, aby było znów tak gorąco i namiętnie jak na początku? Kilka pomysłów znajdziesz poniżej.
krok 1


pomysł na grę wstępną - krok 1

Czytajcie wspólnie ogłoszenia erotyczne
Przyniesie to podobny skutek do czytania powieści erotycznych, lecz jest łatwiej dostępne i krótsze. Badania naukowców z Uniwersytetu w Ontario dowodzą, iż kobiety i mężczyźni, którzy stykają się z treściami o podtekście erotycznym, doświadczają szybkiego, lecz krótkotrwałego wzrostu libido. Aczkolwiek niewinne ogłoszenia towarzyskie na początku będą dla was pretekstem do śmiechu, pobudzą waszą wyobraźnię na tyle mocno, iż prawdopodobnie skończycie razem w łóżku.
krok 2


pomysł na grę wstępną - krok 2

Weźcie razem prysznic
lecz nie zwykły, nago. Wejdź pod prysznic ubrana w białą podkoszulkę. Może cię to zdziwi,
lecz widok ciebie w roli „miss mokrego podkoszulka” podnieci twojego partnera bardziej, niż gdyby następny raz miał cię widzieć nago. Pamiętaj tylko, tak aby wcześniej zdjąć biustonosz...
krok 3


pomysł na grę wstępną - krok 3

Wyślij mu zdjęcie twoich ust
A pod nim napisz, co zrobisz, gdy oboje wrócicie do domu. Potraktuj to jako grę wstępną na odległość. Gdy tylko twój partner przekroczy drzwi domu, będzie gotowy (jednak im dłużej będziesz się z nim droczyć, tym lepiej). Nie musisz wysyłać zdjęcia ust. Wszystko zależy od tego, co podoba się twojemu partnerowi w najwyższym stopniu. To najszybszy i w najwyższym stopniu efektywny sposób na rozpalenie drzemiącego w nim erotyzmu.
krok 4


pomysł na grę wstępną - krok 4

Oślep go, gdy będzie wychodził do pracy
Piersi na śniadanie? Jak w najwyższym stopniu,
lecz bynajmniej nie chodzi tutaj o piersi z kurczaka. Gdy twój mężczyzna będzie wychodził rano do pracy i rutynowo obróci się, aby powiedzieć ci „Do zobaczenia”, szybko odsłoń bluzkę pokazując mu swój nagi biust. Zaskoczysz go tym do tego stopnia, iż rozpalony będzie myślał o tobie poprzez całe 8 godz.. Alternatywnie, możesz na do widzenia chwycić go za pośladki i chwycić ustami jego ucho.
krok 5


pomysł na grę wstępną - krok 5

Zaskocz go tam, gdzie nie będzie się tego spodziewał
Wybierz miejsce, które nie kojarzy się twojemu partnerowi z seksem (na przykład garaż). Spróbuj zabawić się w scenkę. Gdy będzie robił porządki w ogrodzie, udaj nieznajomą, która szuka kogoś, kto zajmie się jej „kwiatem”. Gdy będzie siedział przy biurku, zabaw się w jego uwodzicielską asystentkę. Jeżeli postanowił nareszcie uszczelnić rurę pod zlewem, powiedz, iż chętnie oddasz w jego ręce również własną instalację. Postanowił umyć samochód w garażu? Ubierz białą koszulkę, którą miałaś pod prysznicem.. Jeżeli nie masz talentu do inscenizacji, zainwestuj w gotowe rozwiązania. W Internecie są do kupienia planszowe gry erotyczne albo karty i kostki do gry wstępnej. Podsuną ci one gotowe scenariusze. Możesz również zdecydować się na coś prostszego. Zgaście światło, zrzućcie z siebie ubrania i zabawcie się w chowanego..
krok 6


pomysł na grę wstępną - krok 6

Baw się jego włosami
Pamiętasz jak twoi koledzy flirtowali z tobą w podstawówce? Ciągnęli cię za włosy. Kierowały nimi chyba pierwotne instynkty, gdyż zabawa włosami to jedna z najprzyjemniejszych form erotycznego pobudzenia. Co najmniej kilka razy na dzień okazujcie sobie czułość, ((na przykład chwytając się za ręce, czy delikatnie całując w nos/czoło. Przynajmniej tyle samo razy prowokujcie się w erotyczny sposób, (((na przykład przez pobudzające gładzenie swoich ciał, czy zabawę włosami. Nie musicie w tym celu nawet przebywać w sypialni. Każda okazja jest dobra, wspólne śniadanie, obiad, wieczór przed telewizorem.
krok 7


pomysł na grę wstępną - krok 7

Załóż do łóżka naszyjnik z cukierków
Na rutynę w związku najlepsze są akcesoria. Jeżeli twój facet lubi słodycze, załóż na siebie naszyjnik z cukierków. Możesz nosić je w formie korali, bransoletki, podwiązki. Niech zdejmuje je z ciebie zębami i dzieli się nimi w namiętnym pocałunku. Jeżeli taka forma gry wstępnej wam się spodoba, pójdźcie o krok dalej. Wypróbujcie smakowe lubrykanty, jadalne olejki do masażu, bitą śmietanę, czekoladę. poprzez żołądek dojdziecie nie tylko do serca..
krok 8


pomysł na grę wstępną - krok 8

Użyj piłki do ćwiczeń
Pamiętasz tę ogromną gumową piłkę, którą kupiłaś do ćwiczeń. Nie rzucaj jej w kąt,
lecz zrób z niej erotyczną zabawkę. Połóż się na niej albo oprzyj ją o łóżko i usiądź na niej. Nie zdajesz sobie sprawy jak jej elastyczne ruchy wspomogą twoje zmęczone uda i kostki. Ta piłka pozwoli wam wypróbować zupełnie nowe pozycje i znacznie wydłużyć czas zbliżenia.
krok 9


pomysł na grę wstępną - krok 9

Chodź po domu nago
Rób to regularnie i w naturalny sposób. Zmywanie poprzez ciebie naczyń, czy przeglądanie kolorowej gazety jeszcze nigdy nie wzbudziło w nim takiego zainteresowania. Nie musisz być zupełnie naga. Nawet samo paradowanie po domu topless ( albo w seksownej bieliźnie) efektywnie odciągnie go od codziennych zajęć i pozwoli skupić całą uwagę na tobie.
krok 10


pomysł na grę wstępną - krok 10

Obejrzyjcie razem video „Dziewięć i pół tygodnia”
Zaplanuj niewinny wieczór filmowy. Włącz video „Dziewięć i pół tygodnia”. Erotyzm pomiędzy dwojgiem głównych bohaterów momentalnie przejdzie na was. Wypróbuj także inne filmy z lekkim podtekstem erotycznym: „Kochanice króla”, „Pokuta”, „Pamiętnik”, „Niewierna”, „Afera Thomasa Crowna”, ”Co z oczu, to z serca”, „Betty Blue”, „ogromny luz”, „Powrót do domu”, „Nieznośna lekkość bytu”.
krok 11


pomysł na grę wstępną - krok 11

Przynieś do łóżka perły
Nie chodzi o to, byś założyła je na szyję. Będą pełnić raczej funkcję masażera. Nanieś na nie trochę lubrykanta i owiń dookoła penisa. Przesuwaj „obrożę” z pereł w górę i w dół. Rób to ostrożnie i z wyczuciem. Chcesz sprawić swojemu partnerowi przyjemność, a nie ból. Zainwestuj także w erotyczne zabawki. Pozwolą one urozmaicić grę wstępną i sprawią, iż osiągniesz orgazm jeszcze przed samym zbliżeniem.
krok 12


pomysł na grę wstępną - krok 12

Kup mu erotyczną bieliznę
Odpowiednia bielizna działa nie tylko na kobiety,
lecz i na facetów. Kup mu slipy ( albo bokserki,
lecz nie takie jak zazwyczaj – nieco bardziej obcisłe, wykonane ze śliskiego materiału. Poproś, by je na siebie założył i powiedz jak seksownie w nich wygląda. Bielizna ma podstawowy wpływ na to, jak bardzo czujemy się seksowni. Działa to tak samo w razie mężczyzn, jak i kobiet. Powiedz twojemu facetowi, iż bardzo podoba ci się w nowej bieliźnie i nie możesz się doczekać, kiedy ją z niego zedrzesz.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.