Leczenie Jak podniecić dziewczynę przyczyny. Co znaczy dotyku to idealny sposób na doprowadzenie.

Czy pomocne?

66% pozytywne
3 głosy

Jak podniecić dziewczynę?

Definicja z ang. How to excite a girl, z niem. Wie man ein Mädchen zu erregen.

Co to znaczy: Odpowiedni dotyk może mieć wielki wpływ na dobry seks. Zdolność odpowiedniego dotyku to idealny sposób na doprowadzenie kobiety do orgazmu i pokazanie jej jak niesamowity może być seks. Przyjemność z tego mają obie strony. Ona odczuwa przyjemność, bo czuje twoje dłonie na swojej skórze, a ty dlatego, iż możesz poczuć jej skórę na swoich dłoniach. Jeżeli oboje dostarczacie sobie przyjemności, może to być naprawdę niesamowite. Zatem jaki jest idealny sposób, aby dotykać kobietę? W zależości od kobiety. Jednak istnieje kilka sposobów na to, aby dowiedzieć się, co ona lubi i mocno ją pobudzić. Zmysłowe dotykanie jest sztuką. Poświęć więc trochę czasu na zdobycie tej zdolności.
krok 1
Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć jest fakt, iż kobiety uwielbiają być dotykane.
Dotyk jest bardzo istotny dla wszystkich ludzi, lecz dla kobiet szczególnie. One bardzo silnie reagują na dotyk. Do bardzo spora nagroda dla kobiety, jeżeli ją dotykasz. Dlatego czuje się ona bardzo dobrze.
krok 2
Dotykaj kobietę jak najczęściej.
Niezależnie od tego jak regularnie dotykasz własną dziewczynę, żonę czy kochankę … zastanów się czy nie mógłbyś robić tego jeszcze częściej. Ten prosty gest może znacznie wzmocnić wasze więzi emocjonalne. Kobieta łączy poczucie seksualności, miłości i zaufania z doznaniami, jakie budzą się w niej kiedy mężczyzna kładzie na niej rękę. Może poczuć się w jednym czasie seksualnie pobudzona i bezpiecznie. Pod wpływem właściwego dotyku do krwi kobiety uwalniane są hormony, które sprawiają, iż czuje się ona bardziej atrakcyjna i odczuwa większy komfort będąc ze swoim partnerem. Spróbuj, a przekonasz się, iż ten prosty sposób jest bardzo efektywny.
krok 3
Spójrz w jej oczy.
To jest jeden z najprostszych i jak się okazuje również i najskuteczniejszych sposobów. Kiedy kładziesz na niej dłoń, nieważne czy ją pieścisz, głaszczesz czy przytulasz, spójrz jej głęboko w oczy. Pamiętaj, by utrzymywać kontakt wzrokowy z kobietą – nawet jeżeli ona na chwilę spojrzy w dół – zobacz na nią, niech wie, iż skupiasz na niej uwagę. Spowoduje to uwolnienie niesamowitej ilości pozytywnych emocji i spotęguje sukces dotyku. Kobieta będzie to odczuwać w głębi swojego ciała. Możesz pomyśleć, po co mam patrzeć jej w oczy, skoro ją dotykam? lecz spróbuj tego. Staraj się utrzymać z kobietą kontakt wzrokowy. Myślę, iż różnicę zauważysz od razu.
krok 4
Spróbuj jej dotykać na nowe metody.
Istnieje kilka rodzajów dotyku, które kobiety uważają za bardziej romantyczne, bardziej zmysłowe czy bardziej podniecające niż inne. Oczywiście każda kobieta jest inna i będziesz musiał zrobić kilka eksperymentów, zanim dowiesz się co w najwyższym stopniu odpowiada twojej partnerce. Kluczem do sukcesu jest zaobserwowanie jej reakcji.
Oto kilka sposobów, jak dotykać własną partnerkę. Większość kobiet reagowało pozytywnie na wszystkie z nich. Zwróć uwagę, co który z nich w najwyższym stopniu podnieca twoją kobietę.
1. Użyj koniuszków swoich palców i poruszaj nimi po ciele kobiety bardzo delikatnie i powoli. Łaskocz ją w dowolnym miejscu na ciele albo na całej jego powierzchni. Muskaj jej skórę.
2. Gładź ją delikatnie, lecz nie nieśmiało. Rób to całą powierzchnią dłoni. Spróbuj gładzic jej plecy, ramiona, nogi i bok twarzy.
3. Zwyczajnie mocno ją trzymaj. To może być naprawdę mocne odczucie dla kobiety. Wystarczy, iż położysz własną dłoń na jej ramieniu, na karku, rękach bądź dłoni … i będziesz ją trzymać. Niech poczuje męską siłę, lecz oczywiście nie zrób jej krzywdy. jeżeli zrobisz to prawidłowo, będzie odczuwała czułość i opiekuńczość w tym dotyku.
4. Otocz ją własnymi dłońmi i delikatnie głaszcz ją kciukiem. Dlatego będzie czuła twój silny dotyk, połączony z delikatnymi muśnięciami skóry. Szczególnie dobre odczucia obudzisz u kobiety, gdy będziesz trzymał delikatnie ją za kark i równocześnie gładził kciukami jej policzki. Nie zapomnij patrzeć jej głęboko w oczy. Możesz także zapleść palce z tyłu jej głowy i delikatnie gładzić kciukami skroń albo trzymać ręce i gładzic ramiona czy także trzymać uda i gładzić kolana. Wykonując każda z tych czynności nie zapomnij o nawiązaniu kontaktu wzrokowego. Kobieta na pewno ulegnie.
5. Pieść jej włosy. Nigdy jeszcze nie spotkałem kobiety, która nie lubi, gdy mężczyzna gładzi jej włosy. jeżeli dziewczyna ma proste włosy, nie sprawi ci to większego problemu. Przeczesuj delikatnie włosy palcami. jeżeli z kolei ma kręcone włosy, tylko je głaszcz. Uważaj, aby nie splątać włosów. W przeciwnym razie zaczniesz ciągnąć za nie i kobieta z pewnością nie odczuje z tego żadnej przyjemności.
6. by naprawdę podniecić własna dziewczynę, zacznij gładzić jej kark i powoli przesuwaj palce w kierunku włosów. jeżeli odpowiednio wykonasz tę pieszczotę, możesz doprowadzić kobietę do stanu bliskiego orgazmowi.
krok 5
Pokaż własne uczucia.
Może być to trudne do opanowania poprzez niektórych mężczyzn, gdyż z reguły nie okazują oni otwarcie swoich uczuć tak jak kobiety. Jednakże ma to duże znaczenie, jeżeli chcesz być tym jedynym i chcesz, aby Twoja kobieta zapomniała o wszystkich innych mężczyznach, z którymi do chwili obecnej była.
Oto podstawowa prawda - kobieta potrafi poczuć nie tylko fizycznie twoją dłoń, lecz ponadto może wyczuć emocjonalne znaczenie dotyku. Brzmi to nieco dziwnie, lecz możesz sam się o tym przekonać. jeżeli dotykasz własną kobietę i w tym samym czasie myślisz o waszym zbliżeniu, ona na pewno wyczuje twoje intencje i jej ciało na to zareaguje. Miedzy wami zacznie przepływać seksualna energia. Podobnie jeżeli ty czujesz przyciąganie i opiekuńczość względem kobiety i zaczniesz ją głaskać po włosach, sprawi to, iż ona poczuje się kochana i bezpieczna. I nic innego tak dobrze nie wpływa na udany seks, jak poczucie bycia kochanym i potrzebnym.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.