Leczenie Jak podniecić faceta i sprawić, że oszaleje na Twoim punkcie przyczyny. Co znaczy nakręcić.

Czy pomocne?

66% pozytywne
3 głosy

Jak podniecić faceta i sprawić, że oszaleje na Twoim punkcie?

Definicja z ang. How to excite a man and make mad on your point, z niem. Wie man einen Mann und machen verrückt auf Ihrem Punkt zu erregen.

Co to znaczy: Podniecić faceta to jedna kwestia. A "nakręcić jego mózg" to druga. Czy wiesz jak nakręcić faceta, tak aby oszalał na twoim punkcie? Poniższe rady, dadzą Ci magiczną moc. Wystarczy, iż się ich nauczysz i wypraktykujesz, a będziesz mile zaskoczona efektami.
krok 1
Gdy rozmawiasz z mężczyzną, zobacz mu prosto w oczy i uśmiechaj się. Pobaw się włosami, pogładź własne ramię albo brzuch posyłając powłóczysty uśmiech. To sprawi, iż jego wyobraźnie zacznie pracować.
krok 2
Ubieraj seksowne ubrania. Nie chodzi o to abyś ubierała się jak ulicznica. Noś dopasowane spódniczki, obcisłe spodnie, dopasowane bluzeczki, głębokie dekolty. Spowodujesz, iż facet będzie szalał na Twoim punkcie. Pamiętaj mężczyźni w przeciwieństwie od kobiet są wzrokowcami. Nawet mężczyzna Twoich marzeń, nie będzie mógł o tobie zapomnieć, widząc cię seksownie ubraną, zakrywającą i odkrywającą to i owo.
krok 3
W czasie rozmowy, wplataj jakieś wyzywające, zaczepne zdanie, na przykład "w facetach dobrze ubranych jest coś niesamowicie podniecającego". To da mu do myślenia, jeśli na kolejne spotkanie "zastosuje się" do tego co powiedziałaś, będziesz wiedzieć, iż chce Ci się podobać.
krok 4
Dotyk. Jest narzędziem które można wykorzystać. Przy okazji dotykaj jego rąk, ramion, możesz powiedzieć, by pokazał Ci własną dłoń, wówczas połóż własna na niej niby porównując ich rozmiar, delikatnie muskaj palcem wnętrze jego dłoni niby przypadkowo. jeśli zechce przejąć inicjatywę i dotknie Twojej dłoni, przytrzyma ją dłużej pozwól mu. Pokażesz w ten sposób, iż mu ufasz.
krok 5
Zachowuj się jak dama. Wielu facetów nie lubi kobiet nachalnych, narzucających się, łatwych do zdobycia. Bądź sobą. Tj. najlepsze co możesz zrobić. Przecież chcesz, by mężczyzna był zainteresowany tobą jako Tobą, a nie jako kawałkiem mięsa do zjedzenia. jeśli on jest zainteresowany wyłącznie zaciągnięciem Cię do łóżka, nie jest wart Twojej uwagi. Szanuj siebie i własne ciało, zanim zrobisz coś czego będziesz potem żałować.
krok 6


Flirt

Bądź prosta, lecz tajemnicza, bądź interesująca, zabawna, lecz nie nudna. Spraw, by zapragnął dowiedzieć się o Tobie więcej. Nie mów mu wszystkiego o sobie. Rozmawiając z nim, sprawiaj by nie mógł się doczekać kolejnej rozmowy z Tobą. Nie skupiaj na nim całej swojej uwagi, czasami staraj się go na niby nie zauważać. To sprawi, ze będzie się zastanawiał, dlaczego nie jesteś nim zainteresowana, skoro wszystkie inne są. I będzie zabiegał o Twoją uwagę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 3

    Polecam serwis z opiniami urokmilosny24.pl

    Wejdź na stronę http://urokmilosny24.p tam znajdziesz najlepsze opinie na temat.

    A ja nie dałam szansy chłopakowi, który naprawdę był inny od wcześniejszych… nie wiem co wtedy mną kierowało. W końcu gdy on miał już inną zdałam sobie sprawę że naprawdę go kocham. Ale on już nie chciał ze mną rozmawiać. Pomógł mi rytualista ze strony http://urok-milosny.pl , czekałam przeszło 2 miesiące, aż w końcu on zdecydował się na związek, ale najważniejsze że się udało i jesteśmy razem. Póki co minęlo pół roku i ciągle jest jak w bajce.