Leczenie Jak podniecić faceta w łóżku przyczyny. Co znaczy Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak podniecić faceta w łóżku?

Definicja z ang. How to excite a man in bed, z niem. Wie ein Mann im Bett zu erregen.

Co to znaczy: Chcesz sprawić twojemu mężczyźnie wyjątkową przyjemność w czasie seksu? Przeczytaj poniższe wskazówki, a dowiesz się jak podniecić swojego faceta.
krok 1
Mężczyźni są pobudzani seksualnie przez doznania wizualne.
Kobietom zwykle to nie wystarcza, gdyż w większym stopniu działają na nie bodźce dźwiękowe i dotykowe. Pamiętaj więc, iż wyłączenie światła w sypialni może czasem przynieść odwrotny skutek, niż zamierzony. Mężczyzna chce widzieć ciało swojej kobiety.
krok 2
Zapytaj go co lubi.
Mężczyźni to najczęściej bardzo proste istoty, więc na pewno odpowiedzą ci szczerze na to bezpośrednie pytanie. Możesz je zadać w sypialni albo przy lampce wina. Regularnie łatwiej jest rozmawiać o seksie, gdy nie jesteście w intymnej sytuacji. Lepiej poprzez kilka min. poczuć się niezręcznie, niż później po kilku miesiącach dowiedzieć się, iż to co robiłaś dla niego nie jest tym, czego on chciał.
krok 3
Rób to z łatwością.
Bądź delikatna w dotyku. Jeżeli nie będziesz ostrożna, dotyk może być dla mężczyzny bolesny, w szczególności na początku. Większość mężczyzn cieszy seks oralny, lecz nie wszystkich. Zapytaj więc zanim przystąpisz o działania. I pamiętaj, zęby i kolczyki mogą zadawać bolesne rany. Bądź ostrożna.
krok 4
Początek i koniec seksualnego doświadczenia nie ma określonego czasu.
Rób wszystko powoli. Jeżeli tuż przed orgazmem nieco zwolnisz stymulację seksualną, a następnie ponownie przyśpieszysz, pobudzisz partnera jeszcze bardziej. Większość mężczyzn doświadcza wiele mocniejszego orgazmu, jeżeli gra wstępna i sama stymulacja trwają dłużej niż 5 min..
krok 5
Delikatne pieszczoty narządów płciowych i brodawek są bardzo podniecające dla większości mężczyzn.
Użyj swoich dłoni, ust w nawet własnych sutków. Zapytaj się go, czy lubi być dotykany i gdzie – nie zakładaj, iż to pewne.
krok 6
Całowanie może być bardzo podniecające.
Zacznij delikatnie. Odkrywaj i poznawaj powoli i delikatnie jego ciało – jeżeli szybko będziesz poruszać językiem po jego ciele, dla żadnej ze stron nie będzie to przyjemne.
krok 7
Nigdy nie lekceważ potęgi sugestii.
Opisz dokładnie ze szczegółami, co chcesz z nim zrobić. Wyobraźnia zadziała, będzie chciał wcześniej skończyć pracę albo nawet przerwać waszą kolację.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2

    Polecam http://sextelefon.org.pl/ bo tanio i konkretnie

    Dawałam facetowi wszystko w łózku – tak mi się przynajmniej wydawało, a ostatnio przyłapałam go jak dzwonił na http://sextelefon.twojweekend.com , byłam niemiło zaskoczona, a on wymawia się że tylko raz dzwonił….