Leczenie Jak podniecić kobietę pieszcząc jej strefy erogenne przyczyny. Co znaczy dziwi fakt, iż.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak podniecić kobietę pieszcząc jej strefy erogenne?

Definicja z ang. How to excite a woman caressing her erogenous zones, z niem. Wie eine Frau streichelt ihren erogenen Zonen zu erregen.

Co to znaczy: Jako, iż ciekawość jest właściwością charakterystyczną nie każdego z nas, nie dziwi fakt, iż mężczyźni są bardzo zainteresowani informacjami, co tak naprawdę podnieca kobiety. Którego miejsca powinni dotknąć, by ich kobieta oszalała z rozkoszy. Panowie, możecie się wreszcie przestać martwić, gdyż poniżej znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytanie. Nie trzeba specjalisty, by odnaleźć strefy erogenne mężczyzn. Są one skumulowane w jednym miejscu i jest ich tylko trzy: penis, jądra i odbyt. Kobiety natomiast posiadają tych stref wiele, wiele więcej i są one rozmieszczone na całym ciele. Do dzieła chłopaki! Życzymy powodzenia w odkrywaniu tajników kobiecego ciała.
krok 1
10 – Wewnętrzna strona ud.
Wewnętrzna strona ud jest szczególnie wrażliwa na dotyk, muskanie i lizanie. Znajduje się tam mnóstwo zakończeń nerwowych. Poświęcając chwilę tej części jej ciała wprawisz ją w drgania i podniecenie. Pamiętaj, by nie gryźć gdyż to jest bardzo wrażliwy region i możesz jej sprawić ból.
krok 2
9 – Pod kolanami.
gdyż naprawdę sporo zakończeń nerwowych znajduje się pod kolanami, zdziwisz się do jakiego stanu doprowadzisz kobietę liżąc ją albo podszczypując delikatnie w zgięciu za kolanami. Bądź jednak ostrożny, by nie przesadzić, by dotyk nie stał się irytujący i trący.
krok 3
8 – Pośladki.
sporo kobiet uwielbia kiedy mężczyzna poświęca uwagę jej pośladkom. Znaczna ich liczba lubi delikatne klapsy i ściskanie ich pośladków. Lecz to prawie wszystko. Są kobiety, które wręcz szaleją z rozkoszy, gdy ich pośladki są lizane, cmokane i penetrowane nie tyle rękami, czy ustami, lecz także i penisem.
krok 4
7 – Kark.
Już sam oddech mężczyzny, który kobieta czuje na swoim karku potrafi ją rozpalić. Wyobraź więc sobie jak ona może zareagować, gdy dodasz do tego lizanie czy całowanie. Im bardziej Twoje usta zbliżają się do jej karku, tym większe doznania dla niej. Podgryzaj ją, poliż, następnie delikatnie dmuchnij w wilgotne miejsce. Twoja kobieta oszaleje! Baw się jej włosami, obsypuj pocałunkami.
krok 5
6 – Uszy.
Większość kobiet czepie
sporo satysfakcji i rozkoszy z tego, gdy poświęcasz uwagę jej uszom – potężnej strefie erogennej. Liż jej uszy, podgryzaj, całuj, nawet ssij. Kobiety uwielbiają także, gdy szepczesz jej do uszu różne czułe słówka.
krok 6
5 – Stopy.
Kobiety uwielbiają, gdy masujesz im stopy, całujesz je, liżesz i ssiesz. To je naprawdę podnieca. One naprawdę czekają na to, by ich facet poświęcił troszkę uwagi ich stopom.
gdyż, stopy również są podatne na łaskotki, musisz przyzwyczaić stopy swojej partnerki na Twój dotyk, który będzie ją podniecał, a nie rozśmieszał.
krok 7
4 – Nadgarstki.
Może to zabrzmieć naprawdę dziwnie i zszokować niektórych facetów, lecz tak – nadgarstki są strefą erogenną. Kobiety nakręcają się kiedy poświęcasz uwagę ich nadgarstkom w momencie gry wstępnej. Pocieraj nosem i ustami o jej nadgarstki, podgryzaj je, całuj.
krok 8
3 – Piersi.
Ta strefa nie powinna nikogo zdziwić, w odróżnieniu do nadgarstków. W piersiach znajduje się tysiące zakończeń nerwowych. Są one bardzo delikatne i podatne na dotyk. Głaskanie piersi, całowanie, ssanie, lizanie, ściskanie piersi i sutków naprawdę nakręca i podnieca kobietę. Tymczasem niektóre kobiety lubią jeżeli obchodzisz się z ich skarbami delikatnie, inne lubią dotyk mocniejszy i bardziej zdecydowany. Zorientuj się więc co tak naprawdę lubi Twoja partnerka.
krok 9
2 – Wagina/Łechtaczka.
Łechtaczka może być stymulowana na
sporo sposobów. Możesz używać palców, języka, ust, penisa albo kilku naraz. Niektóre kobiety lubią naprowadzać swoich mężczyzn na dokładne miejsce i kontrolować siłę nacisku. Tym facetom, którzy nie mają tego 'ułatwienia', podpowiadamy, kiedy powinni wiedzieć, iż trafili w ulubione miejsce swojej partnerki. jeżeli ona rozpoczyna się wić, możesz być pewien, iż trafiłeś w dziesiątkę. Pkt. G w pochwie może być nieco trudniejszy do zlokalizowania, lecz warto poświęcić trochę czasu na jego poszukiwania. to jest bardzo delikatne miejsce. Jak już je zlokalizujesz, nawet najdelikatniejszy dotyk doprowadzi Twoją kobietę do nieziemskiej rozkoszy.
krok 10
1- Usta.
Możesz z nimi zrobić co tylko chcesz. Całować, podgryzać, lizać, ssać, ciągnąć, naciągać, wsysać, etc. Używaj swoich ust, języka i zębów. Całuj ją namiętnie, z pasją i ogromnym oddaniem. Kobiety kochają się całować!
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.