Leczenie Jak podnieść swój męski seksapil przyczyny. Co znaczy siebie uwagę i cieszyć się wielkim.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak podnieść swój męski seksapil?

Definicja z ang. How to increase your male sexiness, z niem. Wie Sie Ihre männlichen Sexappeal zu erhöhen.

Co to znaczy: Każdy mężczyzna pragnie mieć u swoich stóp sporo kobiet. Pragnie zwracać na siebie uwagę i cieszyć się wielkim zainteresowaniem u płci przeciwnej. Poprzez dziesiątki lat sporo się zmieniło. Kiedyś ludzie łączyli się zwyczajnie w pary co regularnie narzucone było poprzez rodzinę a kobiety nie miały zbyt sporo do powiedzenia. W dzisiejszych czasach, kiedy to kobiety stały się niezależne i same dokonują wyboru wymogi względem mężczyzn stały się o sporo większe. Mężczyzna przede wszystkim musi dobrze wyglądać, lecz prócz tego musi umieć je zaskakiwać i błyszczeć inteligencją. Tak drogi kolego, pięknie wyrzeźbione ciało i firmowe ciuchy już nie wystarczają współczesnym kobietom a co najmniej nie wszystkim. Jeżeli chcesz być atrakcyjnym dla kobiet w szerokim znaczeniu tego słowa przeczytaj poniższy artykuł.
krok 1
Sylwetka
Jeżeli kobieta zauważy, iż jesteś dobrze zbudowany i wysportowany to możesz być pewny, iż jesteś w połowie drogi do jej sypialni. Mimo tego, iż na liście w najwyższym stopniu pożądanych cech u mężczyzny na pierwszym miejscu znajduje się poczucie humoru to jako posiadacz pięknego ciała z pewnością zostaniesz zauważony. Dobra postura kojarzy się kobietom z prawdziwą męskością, sporą produkcją plemników i niesamowitą aktywnością seksualną. Mężczyźni podobnie odbierają kobiety – te posiadające kształtną pupę i obfite piersi uważają podświadomie za zdrowe i posiadające dobry materiał genetyczny.
Jeżeli chcesz być zauważonym poprzez płeć przeciwną zadbaj więc o własną sylwetkę. Siłownia pomoże ci nabrać kształtów, doda pewności siebie i uwolni od stresów dnia codziennego.
krok 2
Zapach
Higiena osobista to podstawa w kontaktach męsko damskich. Mężczyzna musi być zadbany,
jeżeli chce zwrócić uwagę kobiety. Poranny prysznic i świeże ubrania to podstawa, o czym niestety zapomina wielu. Regularne golenie, dobrze obcięte włosy i zadbane dłonie, plus zapach wody kolońskiej to pierwszy krok do sukcesu. Nie przesadzaj jednak z ilością perfum, których nadmiar także może odstraszyć. Niestety niektórzy do chwili obecnej używają wody toaletowej, by zabić zapach przepoconego ciała i ciuchów, co oczywiście da się wyczuć – mam nadzieję, iż nie stosujesz takiej praktyki.
krok 3
Maniery
Kobiety pragną być traktowane poprzez mężczyzn jakby były jedynymi na świecie. Właściwe maniery powinny towarzyszyć mężczyznom, na co dzień nie tylko w stosunku do kobiet, którymi są zainteresowani. Puszczanie kobiet przodem, otwieranie drzwi, pomaganie w ściągnięciu czy ubraniu płaszcza, odsuwanie krzesła przy stole to podstawy, które powinien przestrzegać każdy mężczyzna. Kobiety zwracają na to szczególną odwagę. Mężczyzna może pięknie wyglądać i pachnieć, ale
jeżeli nie będzie przestrzegał manier od razu zostanie zdyskwalifikowany.
krok 4
Taniec
Nikt nie wymaga od ciebie abyś umiał tańczyć jak zwycięzca „Tańca z gwiazdami” czy „You can dance”, lecz podstawowe style są wręcz niezbędne. Jak zaimponujesz kobiecie na dyskotece czy przyjęciu, na którym tańczy się w parach? Kobiety uwielbiają tańczyć.
jeżeli choćby nie dotrzymasz jej kroku nie mówiąc już o prowadzeniu to z pewnością znajdzie sobie lepszego partnera tanecznego. Weź kilka lekcji tańca indywidualnego bądź zapisz się na kurs, na którym zresztą możesz poznać ciekawą kobietę, która może zostać nie tylko partnerką w czasie kursu.
krok 5
Pewność siebie
Mężczyźni pewni siebie nie mają problemu z poznawaniem kobiet. Pewność siebie nie powinna odnosić się tylko do tego, w czym osiągasz efekt jak np. robota. Powinieneś być pewny tego, co robisz i co mówisz - to imponuje kobietom. regularnie bywa tak, iż nawet niewiele atrakcyjni mężczyźni, lecz bardzo pewni siebie zdobywają te w najwyższym stopniu pożądane kobiety. Naucz się chodzić z podniesioną głową, mówić tak, by wszyscy chcieli słuchać i szanowali to, co masz do powiedzenia.
krok 6
Pielęgnacja
Mimo iż delikatny zarost dodaje czasem męskości to nie jest preferowany w praktyce, szczególnie jak całujesz się z kobietą. Nie przemieniaj się jednak w pedanta, który spędza więcej czasu przed lustrem niż kobieta. Podstawą są dobrze obcięte włosy, zadbane dłonie, czyste wyprasowane ubranie i buty. Higiena osobista musi być na bardzo wysokim poziomie. Miejsca intymne powinny być również zadbane, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się seks.
krok 7
Wytrzymałość

jeżeli będziesz w stanie wytrzymać tak długo w łóżku, aż zaspokoisz wszystkie zachcianki swojej kobiety będziesz nazywany „mężczyzną" a nie "chłopcem". Kobiety wolą mężczyzn, którzy mają kontrolę nad własną seksualnością. Tych, którzy mogą się kochać w każdym momencie i doprowadzą je do orgazmu nawet wówczas,

jeżeli miałoby to trwać godzinę. Zwiększ własną wytrzymałość przez ćwiczenia mięśni kegla. Krótko mówiąc polega to na przerywaniu strumienia moczu bądź zaciskaniu, co możesz robić praktycznie w każdym momencie dnia. Warto dodać, iż używki typu alkohol czy nikotyna efektywnie obniżają twoje możliwości wytrzymałościowe.
Patrz również: Ćwiczenia mięśni Kegla dla mężczyzn
krok 8
Odpowiednie zachowanie w łóżku
Każda kobieta lubi, gdy mężczyzna w łóżku okazuje kreatywność. Przede wszystkim maniery, których już dawno się nauczyłeś musisz przenieść do sypialni. Nie chodzi oczywiście o puszczanie kobiety przodem, lecz potraktowanie jej, jakby była jedyną kobietą żyjącą na tej planecie. Dotykaj ją całuj, liż, pieść, zadbaj o jej rozluźnienie i przyjemność – to podstawa, by kobieta zwyczajnie uwielbiała się z tobą kochać.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.