Leczenie Jak pokazać żonie, że nadal ją kochasz przyczyny. Co znaczy się już jakieś wnuki. Twoje.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak pokazać żonie, że nadal ją kochasz?

Definicja z ang. How to show your wife that you still love her, z niem. Wie Sie Ihre Frau zu zeigen, dass Sie immer noch ihre Liebe.

Co to znaczy: Minęło już sporo lat od ślubu. Może kilka, może kilkanaście. A może pojawiły się już jakieś wnuki. Twoje małżeństwo, poprzez te wszystkie lata nie dość, iż przetrwało, to stało się jeszcze mocniejsze. Możliwe, iż kochasz ją teraz jeszcze bardziej niż na początku waszego związku. Jednak czy ona o tym wie? Może przez ten cały pośpiech życia codziennego zapomniałeś jej powiedzieć i pokazać, jak bardzo ją kochasz. Jestem pewna, iż gdzieś w głębi serca ona wie, iż jest dla ciebie istotna, jednak chciałaby, abyś jej to przypomniał. Nie wiesz jak? Przeczytaj dalej.
krok 1
Weź ją do miejsca gdzie się poznaliście albo gdzie wzięliście ślub.
krok 2
Zapisz sobie w kalendarzu rocznice ślubu. Pamiętaj, by zaplanować takie dni od ich początku do końca. Tj. dzień gdzie ona za ciebie wyszła, pokaż jej zatem ile to dla ciebie oznacza.
krok 3
Gotuj dla niej. Szczególnie, jeżeli tego normalnie nie robisz. Przygotuj odświętnie stół, postaw świece, włóż do wazonu jej ulubione kwiaty i dodaj do nich liścik, gdzie napisz jak bardzo ją kochasz. Zaplanuj po kolacji deser. Może wieczór skończy się kąpielą z pianą i świecami.
krok 4
Napisz dla niej poemat miłosny a następnie dzięki translatora Google (link) przetłumacz go na język, w którym słowa będą brzmiały bardziej romantycznie. jeżeli masz problemy z pisaniem wierszy czy poematów napisz 10 różnych rzeczy które w najwyższym stopniu kochasz w swojej żonie a następnie całość przetłumacz.
krok 5
Zaplanuj weekend za domem. Zrób jej niespodziankę. Pojedźcie gdzieś tylko we dwoje w miejsce gdzie nigdy jeszcze nie byliście. Zadzwoń wcześniej do hotelu (pensjonatu, ośrodka itp) i zapytaj, czy mogliby przygotować pokój przed waszym przyjazdem - ustawić wiele kwiatów i zostawić szampana na stoliku.
krok 6
Pocałuj ją kiedy się tego najmniej spodziewa. Może wówczas kiedy pracuje przy komputerze, biega po domu zdenerwowana i zestresowana. Staraj się także całować ją w miejscach publicznych - w czasie spaceru po centrum handlowym, stojąc w kolejce w sklepie spożywczym, i tym podobne Zwykły mały buziak potrafi dobrze rozgrzać serce kobiety.
krok 7
Zostaw w różnych miejscach karteczki z wyznaniami miłości. Włóż jedną do książki którą właśnie czyta, do kieszonki jej dżinsów do kosmetyczki. Pomyśl o różnych miejscach gdzie może je znaleźć jak na przykład pod poduszką czy w etui na okulary w samochodzie.
krok 8
Codziennie dawaj jej do zrozumienia iż ją kochasz i iż ci na niej zależy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.