Leczenie Jak poprawić życie miłosne za pomocą feng shui przyczyny. Co znaczy wyjątkowego wydają się.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak poprawić życie miłosne za pomocą feng shui?

Definicja z ang. How to improve your love life using feng shui, z niem. Wie Sie Ihre Liebe das Leben mit Feng Shui zu verbessern.

Co to znaczy: Czy twoje życie wydaje się nudne i przewidywalne? Czy próby znalezienia kogoś wyjątkowego wydają się być "mission Impassible"? Może warto zastanowić się nad wykorzystaniem feng shui, by poprawić życie seksualne. Feng shui to chińska sztuka powstania odpowiedniego, pozytywnego przepływu energii. Regularnie zdarza się, iż w naszym domu panuje chaos. Różne elementy stoją w różnych dziwnych miejscach blokując przy tym przepływ energii. Feng shui sprawi, iż w twoim domu a przede wszystkim w twojej sypialni pojawi się harmonia, odblokuje entuzjazm i pomoże w szczęściu w miłości.
Mam tu kilka przykładów jak dzięki feng shui poprawić życie miłosne.
krok 1
Sypialnia w odpowiednim miejscu
Odpowiedni wybór sypialni ma wielkie znaczenie. Najlepiej, jeżeli będzie znajdowała się w południowo - zachodniej części domu, lecz jeżeli to niemożliwe to sypialnia w południowo - zachodnim narożniku jest również epicentrum miłości. by powiększyć działanie miłosnych fluidów powieś na ścianie obrazy z aktami miłości, zadbaj, by mieć na półce Kamasutrę bądź inne podręczniki dotyczące seksu i relacji damsko męskich.
krok 2
Porządek w sypialni
Następnym krokiem, jaki powinnaś zrobić to ogarnąć nieład i bałagan w swoim pokoju. Usuń wszystkie rzeczy, które przypominają ci o poprzednich związkach, zdjęcia, listy, pamiątki – wyrzuć do kosza bądź wynieś do piwnicy. Bałagan i nieporządek panujący w pokoju blokuje przepływ pozytywnej energii.
krok 3
Zrób więcej przestrzeni
Szukasz nowego partnera albo potrzebujesz większego zaangażowania w związek? Upewnij się, iż masz miejsce dla nowej bądź obecnej osoby u siebie w pokoju. Usuń niepotrzebne rzeczy, przygotuj się jakby twój ukochany miał właśnie wprowadzić się do ciebie. Postaraj się wygospodarować ok. 25% przestrzeni dla ukochanego.
krok 4
Nie ćwicz w sypialni
Sypialnia jest miejscem na miłość a nie wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Energie ciężkiej pracy czy wysiłku fizycznego wykorzystaj w innym pomieszczeniu wówczas szanse na związek będą większe a energia przepływająca w sypialni będzie miała bardziej delikatny i wrażliwy charakter.
krok 5
Pozbądź się rzeczy, które pokazują albo są jednym przedmiotem
Pozbądź się przedmiotów bądź obrazów, które pokazują jedną osobę, wskazują na samotność. Wybierz romantyczne dzieła sztuki albo elementy w parach – poduszki, świece, kompozycje kwiatowe w sztuce feng shui - to pomoże w miłości. Okrągłe lustro jest również odzwierciedleniem miłości. Lustra w kształcie drzwi albo okien sugerują zakończenie miłości. Postaraj się o jak najwięcej roślin w pokoju, lecz dbaj o to aby były zdrowe i rosły.
krok 6
Łóżko
Umieść łóżko tak tak aby przestrzeń po obu stronach była równa. Przy takim ustawieniu ani ty ani twój partner nie będziecie czuli się ograniczeni. Łóżko powinno być po przeciwnej stronie drzwi. To jest stanowisko dowodzenia, które daje ci widok na drzwi. Oprócz tego zapobiega niespodziankom i daje kontrolę nad środowiskiem miłości.
krok 7
Zmysłowość
Pokaż własną zmysłowość będąc w sypialni. Noś seksowną bieliznę, oglądaj filmy erotyczne, zadbaj o delikatne oświetlenie. Muzyka jest również istotna – najpiękniejsze, romantyczne piosenki będą najlepsze. Zapach – używaj świec zapachowych, perfum i balsamów. Dotyk – nałóż miękką, delikatną pościel z jedwabiu i poduszki z aksamitu. Smak – czekolada, szampan i truskawki oczywiście.
Wskazówki i ostrzeżenia
Wypróbuj sposoby feng shui by w twoim otoczeniu zapanowała miłość. Tak naprawie nic cię to nie kosztuje, więc dlaczego tego nie wypróbować. Mam nadzieją, iż dzięki tym poradom już niedługo w twoim sercu rozkwitnie prawdziwa miłość.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.