Leczenie Jak poprawić życie seksualne przyczyny. Co znaczy mężczyzn to tylko szybki numerek i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak poprawić życie seksualne?

Definicja z ang. How to improve sex life, z niem. Wie Sexualleben zu verbessern.

Co to znaczy: Seks to rodzaj sztuki i forma wyrażenia swoich uczuć. Jednak dla większości mężczyzn to tylko "szybki numerek" i dziękuję pani. Nic, więc dziwnego, iż coraz więcej kobiet traci zainteresowanie seksem. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, co robić aby utrzymać zainteresowanie seksem i sprawić, by był on przyjemny dla obojga partnerów.
krok 1
Dziel się fantazjami.
Ujawnij partnerowi własne najskrytsze fantazje i namów go aby on ujawnił ci własne. Początkowo może być wam trudno o tym rozmawiać, lecz z czasem będzie coraz łatwiej.
krok 2
Kontakt wzrokowy.
W czasie stosunku staraj się mieć otwarte oczy i patrzyć w oczy partnera. Dlatego poczujesz silniejszą więź emocjonalną, duchową i fizyczną ze swoim partnerem.
krok 3
Zachowuj się spontanicznie.
Możesz uprawiać seks w niecodziennym miejscu, na przykład innym pokoju, w kuchni albo w ogrodzie za domem, będzie to miła odmiana od sypialni.
krok 4
Nie krytykuj.
Zamiast narzekać, iż partner robi coś źle daj mu wskazówki jak chcesz aby coś robił, pamiętaj, iż on nie czyta w twoich myślach. Jeżeli nic nie mówisz myśli, iż wszystko robi jak należy.
krok 5
Grajcie na zwłokę.
Zanim pójdziecie do łóżka zróbcie wszystko, na co masz ochotę, idźcie do kina, na spacer, zjedzcie kolację, wypijcie lampkę wina przy świecach albo zróbcie coś zupełnie innego, istotne byście robili to razem.
krok 6
Nie bój się pytać.
Zapytaj otwarcie, czego twój partner oczekuje od waszego życie seksualnego. Szczera rozmowa może was zbliżyć i pozytywnie wpłynąć na wasze życie intymne.
krok 7
Zwróć uwagę na problemy.
Ignorowanie pewnych problemów w sypialni doprowadzi tylko do pogorszenia sytuacji. Zamiast tego spróbujcie wspólnie rozwiązać problem.
krok 8
Nawilżenie.
Odpowiednie nawilżenie jest niezbędne dla komfortu kobiety i pomaga mężczyźnie w osiągnięciu erekcji. Wszystko zależy od stanu pobudzenia. Jeśli macie z tym problem możecie użyć żelu intymnego.
krok 9
Nie porównuj.
Nie myśl o tym, co w robią inni. Skup się na tym, co tobie i twojemu partnerowi sprawia najwięcej przyjemności.
krok 10
Gra wstępna.
Jest bardzo ważna. Weźcie razem prysznic albo wykąpcie się razem, zróbcie sobie wzajemnie masaż. Przeciągajcie grę wstępną tak długo jak to możliwe.
krok 11
Spróbuj czegoś nowego.
Seks z zawiązanymi oczami może podnieść temperaturę w sypialni i zaufanie w związku tak jak nic innego. Przeczytaj partnerowi erotyczne opowiadanie na dobranoc albo napisz list opisujący wszystko, co chcesz z nim robić.
krok 12
Skorzystaj z jedzenia.
Możecie karmić się nawzajem oczywiście będąc nago, takie doświadczenia buduje niezwykłą atmosferę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.