Leczenie Jak poruszać się podczas seksu przyczyny. Co znaczy czasie seksu dają wiele więcej.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak poruszać się podczas seksu?

Definicja z ang. How to get around during sex, z niem. Wie beim Sex zu umgehen.

Co to znaczy: Ten artykuł z pewnością nie jest dla leniuszków. Odpowiednie ruchy ciała w czasie seksu dają wiele więcej satysfakcji a orgazm przeżywacie o sporo bardziej intensywnie. Jeśli chcesz poprawić własne życie seksualne i większym stopniu zadowalać partnerkę przeczytaj poniższy artykuł.
krok 1
Wkręcanie
Nazywa się go również śrubami – ruchy, które są wykonywane przypominają wkręcanie śruby. Po umieszczeniu penisa wewnątrz pochwy tak głęboko jak to tylko możliwe zamiast pchnięć jak zwykle to jest robione zacznij ruszać biodrami jakbyś chciał jeszcze głębiej wkręcić się w partnerkę. Przy tym ruchu masz szansę ocierać łechtaczkę, co doda twojej partnerce jeszcze więcej rozkoszy. Jeśli chcesz, by jej doznania były jeszcze mocniejsze musisz ścisnąć mocniej biodra.
krok 2
Mięśnie Kegla
Zwane również mięśniami PC to mięsień łonowo-guziczny. Ma kształt kolebki i podtrzymuje narządy płciowe, cewkę moczową i odbytnicę. Potocznie mówi się o nich „mięśniami miłości”, z racji na wielką ich rolę, jaką odgrywają w życiu seksualnym obu płci. Mięśnie PC to mięśnie, które ściskasz, by zakończyć oddawanie moczu. Większość mężczyzn ma słabe PC, co determinuje słabszymi erekcjami, słabym i przedwczesnym wytryskiem. Dzięki ćwiczeniu mięśni PC można zwiększyć dopływ krwi do penisa i uzyskać twarde jak skała erekcje, polepszyć wytrzymałość, utrzymać prostatę w dobrej kondycji i uzyskać umiejętność do wielokrotnych orgazmów. Z dobrze wyćwiczonymi mięśniami Kegla, będziesz mógł przeżywać orgazm, kiedy będziesz chciał, a dlatego wytrzymasz w łóżku dłużej i będziesz mógł zaspokoić partnerkę.
Patrz również:
- Ćwiczenia Kegla dla mężczyzn
- Ćwiczenia Kegla dla kobiet
krok 3
Rozruszaj kość ogonową
Jeżeli nauczysz się odpowiednio operować kością ogonową a przy okazji będziesz miał dobrze wyćwiczone mięśnie PC możesz dodać sobie jeszcze większej przyjemności. Dzięki właściwym ruchom twój pkt. „G” może również zostać dopieszczony (znajduje się pomiędzy moszną a odbytem). Każdy obrót wokół kości ogonowej wypina twoje plecy zapewniając większą wygodę i sposobność ruchów.
krok 4
Płytkie pchnięcia
by tą technikę wykonywać dobrze musisz mieć dobrze wytrenowane mięśnie PC dla większej kontroli i pewności, iż twój penis nie straci twardości. Wejście do pochwy kobiety jest jednym z bardziej wrażliwych miejsc. Ocieranie szybszymi ruchami sprawi jej więcej przyjemności niż głębokie pchnięcia, które zwykle mężczyźni serwują. Przede wszystkim musisz ustanowić stały rytm. Dodam tylko, iż to podobnie działa w razie jej odbytu. Najlepiej jak będziesz działał wedle zasadą „10”. Zaczynasz dziewięcioma płytkimi, lecz szybkimi ruchami i jeden głęboki. Następnie stosujesz osiem płytkich pchnięć i dwa głębokie, siedem płytkich i trzy głębokie aż dojdziesz do jednego płytkiego i dziewięciu głębokich. Powtórz mechanizm idąc w przeciwnym kierunku, z dziewięciu głębokich i jednego płytkiego na osiem głębokich i dwa płytkie itd..
krok 5
Pozycja CAT
Inaczej mówiąc metoda dostrojonego spółkowania – urozmaicenie klasycznej pozycji misjonarskiej. To pozycja niezwykle podniecająca dostarczająca cudownych wrażeń. W tej pozycji twój penis w czasie stosunku powinien cały czas utrzymywać kontakt z łechtaczką twojej partnerki. tak aby było to możliwe musisz oprzeć własne ciało bardziej na niej lub w okolicy niej, zamiast jak w pozycji klasycznej na łokciach czy przedramionach, ponieważ wtedy dochodzi do wytrysku wolniej, tym samym stosunek ulega wydłużeniu. To natomiast prowadzi do wspólnego orgazmu. Stały kontakt z jej łechtaczką polega na tym, iż wchodząc w własną partnerkę podstawa twojego penisa styka się z jej łechtaczką i co jest bardzo istotne w tej technice - kontakt z nią nie może zostać przerwany. Ty również masz z tego nie małą przyjemność, ponieważ przecież twój członek jest cały czas pobudzany. W tej pozycji nie możesz liczyć na głębokie pchnięcia, lecz

jeżeli ci bardzo na tym zależy dostęp będzie większy,


jeżeli partnerka oplecie cię opierając kostki na twoich łydkach.
Wskazówki i ostrzeżenia
jeżeli do chwili obecnej nie stosowałeś żadnej z tych technik może warto spróbować. Warto urozmaicać życie seksualne po to,
by nie stało się ono rutynowe czy monotonne. Odpowiedni ruch bioder i całego ciała w ogóle nie musi być domeną kobiety.

jeżeli zależy ci na tym jak przeżywa rozkosz twoja partnerka powinieneś przyłożyć się bardziej do seksu, a przede wszystkim zacznij od wyćwiczenia mięśni PC (naukowcy dowodzą, iż prócz większej wytrzymałości zwiększa się także obwód penisa, a co od dawna wiadomo nie chodzi o długość tylko grubość).
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.