Leczenie Jak powiększyć członka domowymi sposobami przyczyny. Co znaczy krótkiego (ich zdaniem.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak powiększyć członka domowymi sposobami?

Definicja z ang. How to enlarge the member home remedies, z niem. Wie die Mitgliederhausmittel, um zu vergrößern.

Co to znaczy: Wielu mężczyzn traci poczucie własnej wartości i pewność siebie powodu zbyt krótkiego (ich zdaniem) członka. Ponadto, większość z nich próbowała przynajmniej kilku metod i technik, by ich penis był aczkolwiek odrobinę dłuższy. Najważniejsze jednak, by w akcie rozpaczy nie posuwać się do operacji. Domowe metody także umieją zdziałać cuda.
krok 1
Jedną z takich domowych metod jest zsuwanie pierścienia. To jest tak zwana metoda arabska. Zanim przystąpisz do tego ćwiczenia musisz przygotować się przez odpowiednią rozgrzewkę. Zmocz mały ręcznik w ciepłej wodzie i owiń nim penisa. Trzymaj tak ok. 20-30 min.. Następnie posmaruj członka odrobiną lubrykantu albo oliwki. Doprowadź penisa do częściowej erekcji. Sprawi to, iż krew spłynie do członka i będzie on twardszy. Zetknij czubkami kciuk i palec wskazujący, by utworzyły pierścień. Następnie nałóż ten pierścień (ciągle luźny) na penisa u jego podstawy. Zaciśnij mocno pierścień. Chodzi o to, by uwięzić w nim napłyniętą krew. Wyciągnij go naprzód. Zsuwaj powoli utworzony pierścień w kierunku żołędzi. Uwięziona w środku krew będzie siłą przepychana do główki penisa. Ciśnienie wewnątrz wzrasta. Z pewnością to odczuwasz. W chwili, gdy jedna dłoń zbliża się do główki penisa, zrób z drugiej pierścień i zaciśnij u nasady członka. Powtórz to ćwiczenie kilka razy.
krok 2
Możesz także zastosować rozciąganie penisa. Usiądź wygodnie. Penis powinien być zupełnie wiotki. Chwyć go dość mocno kciukiem i palcem wskazujący wokół żołędzi. Ciągnij go powoli naprzód. Zatrzymaj się w chwili, gdy poczujesz bardzo silne naciągnięcie w trzonie członka i w jego podstawie. Wytrzymaj tak dziesięć sekund. Powtórz trzy razy. Następnie chwyć penisa tak jak przed chwilą. Ciągnij go teraz w lewym kierunku, do momentu w którym poczujesz mocne naciągnięcie. Wytrzymaj dziesięć sekund i powtórz trzy razy. Teraz zrób to samo, tylko naciągaj członka w prawo. Znów trzymaj go naciągniętego poprzez 10 sekund i powtórz trzy razy.
krok 3
Możesz także zastosować obroty penisa. W tym celu chwyć swojego członka wokół żołędzi i rozciągnij w przód, do momentu aż uzyskasz odpowiednie naprężenie. Zrób nim 30 kolistych ruchów w prawo. Cały czas powinieneś czuć naprężenie w członku i u jego podstawy. Odpocznij poprzez 10-15 sekund. Teraz po ponownym naciągnięciu penisa rób nim obroty w lewo. Ponownie trzydzieści. Powtórz ćwiczenie trzy razy.
Wskazówki i ostrzeżenia
Najlepsze rezultaty uzyskasz, jeżeli będziesz stosował te techniki naprzemiennie. Pamiętaj o regularnych ćwiczeniach. Tylko wtedy uzyskasz optymalne rezultaty.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.