Leczenie Jak powiększyć członka przyczyny. Co znaczy nam, iż nasz członek jest mały a co najmniej.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak powiększyć członka?

Definicja z ang. How to enlarge member, z niem. Wie es zu vergrößern Mitglied.

Co to znaczy: Spory penis jest marzeniem nie każdego mężczyzny. Regularnie jednak wydaje się nam, iż nasz członek jest mały a co najmniej mniejszy niż większości populacji męskiej. Wielu mężczyzn ma na tym punkcie duże kompleksy dlatego właśnie decydują się na jego zwiększenie. Jak jednak powiększyć penisa? Nie to jest proste lecz możliwe. Prócz silnej motywacji potrzebne na są to także regularnie niemałe kapitał.
MotywacjaChęć zwiększenia penisaPieniądze
krok 1
Wydłużanie i rozciąganie penisa
- Chwyć za główkę penisa i powoli, delikatnie zacznij go naciągać. Powinieneś poczuć napięcie przy nasadzie i w środku długości członka.
- Rozciągnięcie trzymaj poprzez ok. 20 sekund, zrób przerwę i powtórz ćwiczenie kilka razy.
- Możesz do naciągać w różnych kierunkach - do góry w dół i na boki.
- Po skończeniu ćwiczeń potrząśnij penisem by krew normalnie zaczęła krążyć w miejscu w którym go przytrzymywałeś. Ćwiczenie to powinno być wykonywane na sflaczałym prąciu. Jeżeli dojdzie do erekcji przerwij rozciąganie. Powróć do ćwiczeń po ustąpieniu erekcji.
krok 2
Arabska metoda Jelq (dojenie penisa)
metoda ta znana jest od starożytności. Ćwiczenia należy wykonywać przynajmniej 30 min..
- Przed ćwiczeniem nasmaruj penisa i ręce oliwką.
- Chwyć penisa od góry zaciskając jedynie kciuk i palec wskazujący. Reszta palców powinna być wyprostowana. Chwyt od góry pozwoli objąć członka kciukiem i palcem wskazującym blisko podstawy, zaraz przy podbrzuszu.
- Zaciśnij łagodnie uścisk palcami a następnie przesuwaj dłoń w kierunku główki prącia. Ten ruch dojenia ma na celu przesuwanie krwi i rozciąganie penisa.
- Jak już dotrzesz do główki penisa zaciśniętymi palcami, zatrzymaj się, nie wolno najechać na żołądź. Teraz chwyć przy podstawie palcami drugiej ręki i wykonaj ten sam ruch równocześnie puszczając dłoń znajdującą się przy główce członka. Teraz zrób dojenie drugą ręką.
Jeden ruch powinien trwać ok. 2-3 sekund. Jeżeli dojdzie do erekcji przerwij ćwiczenia. Powróć do nich dopiero po jej ustąpieniu. Uchwyt nie powinien być zbyt silny by nie poprzerywać powierzchownych naczyń krwionośnych. Zacznij ćwiczenia od 15 min. i każdego dnia zwiększaj czas ćwiczeń dochodząc do 30 min..

metoda Jelq ma na celu pompowanie większej ilości krwi do tkanki gąbczastej penisa. Można zauważyć wynik po każdym ćwiczeniu jednak nie to jest sukces długookresowy. Jednak po kilku miesiącach ćwiczeń twój penis będzie większy.
Ćwiczenia Jelq możesz wykonywać również jedną ręką.
- Chwyć penisa tak jak wcześniej, zaciskając kciuk i palec wskazujący w okrąg przy podstawie penisa. Zaciśnij uścisk i przesuwaj dłoń wraz ze skórką w kierunku głowy penisa.
- Po dotarciu do głowy członka, zatrzymaj ruch nie najeżdżając na żołądź. Poluźnij uścisk i przesuń skórę napletka z powrotem do góry. Powtórz ćwiczenie. Ruchy te są podobne do masturbacji, z tą różnicą iż wykonujemy je w odwrotnym kierunku i na członku w stanie spoczynku. Ruch w dół jest mocniejszy z kolei ruch cofający jest delikatny.
krok 3
Sprzęt do powiększania penisa
W sklepach internetowych można znaleźć sporo różnych urządzeń wykorzystywanych do zwiększenia członka. Na przykład pompki próżniowe - sukces widać już po pierwszym zastosowaniu jednak jest on krótkotrwały. Dopiero po kilkudziesięciu sesjach widać faktyczne zwiększenie które zostaje na stałe.
krok 4
Preparaty naturalne
Oprócz (zamiast) ćwiczeń możesz dopomóc swojemu penisowi wzbogacając własną dietę o specjalne preparaty na zwiększenie penisa. Na rynku jest kilka specyfików tego typu. Tabletki składają się z kombinacji naturalnych składników, które powodują, iż do penisa dostaje się coraz więcej krwi, naczynia krwionośne się trwale rozszerzają tym samym powodując stopniowo wydłużenie i powiększenie obwodu członka. Jednym z preparatów tego typu złożonym z naturalnych składników jest na przykład Penilarge.
krok 5
Operacyjne zwiększenie penisa
Chirurgiczne wydłużanie członka polega na tym by jego część wewnętrzną, która znajduje się w ciele wysunąć na zewnątrz. W ciele mężczyzny znajduje się nawet do 10 cm prącia, połączonego na poziomie wewnętrznym do kości łonowej. Operacja powiększania penisa jest dość prosta i bezpieczna.
Liposukcja - to jest najmniej inwazyjny zabieg, przeprowadzony w obszarze trzonu penisa w celu osiągnięcia pożądanego efektu. Ryzyko tej sposoby jest prawie zerowe. Zabiegi takie przeprowadza się na przykład w klinice Laurea w Brnie
krok 6
Włosy łonowe a długość penisa
Twój penis będzie wydawał się być większy jeżeli zgolisz włosy łonowe. Im dłuższe tym bardziej członek ginie w ich gąszczu. Krótko przystrzyżone włosy łonowe wyeksponują penisa na pierwszy plan dzięki czemu będzie wydawać się on wiele większy.
krok 7
Sylwetka a długość penisa
Wiszący brzuch i duża nadwaga sprawią iż twój penis wydaje się być mniejszy niż jest w rzeczywistości. Stosunkowo jak przybywa ci ciała i kilogramów twój członek w ogóle się nie zwiększa. W porównaniu do całej sylwetki będzie wydawać się on malutki. Dlatego dbaj o swój wygląd fizyczny. by twój brzuch był płaski poprzez co penis bardziej wyeksponowany rób przynajmniej 2 razy w roku "szóstkę" Weidera (ćwiczenia trwają 6 tyg).
Wskazówki i ostrzeżenia
Ćwiczenia na zwiększenie członka przynoszą najlepsze efekty w wieku dojrzewania jest to pomiędzy 11 a 19 rokiem życia. Osoby które mają genitalia całkiem rozwinięte muszą czekać na wyniki ćwiczeń dłuższy moment.Zanim przystąpisz do ćwiczeń rozgrzej własne genitalia na przykład w czasie gorącej kąpieli. Rozgrzewanie ma na celu pobudzenia krążenia krwi.Zanim przystąpisz do ćwiczeń postaraj się o jakiś preparat nawilżający dzięki któremu unikniesz obtarć a ćwiczenia będą łatwiejsze. na przykład wmasuj w jądra i prącie trochę oliwki.Uważaj. Za spory członek może sprawić ci problemy. Po pierwsze możesz mieć problemy z osiągnięciem wzwodu a po drugie część kobiet nie będzie chciała się z tobą kochać z uwagi na ból towarzyszący w czasie stosunku spowodowany zbyt sporym członkiem.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.