Leczenie Jak powinna wyglądać gra wstępna przyczyny. Co znaczy daniem kluczowym a nie tylko drobną.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Definicja z ang. How should look like foreplay, z niem. Wie wie Vorspiels aussehen sollte.

Co to znaczy: Mimo iż gra wstępna to preludium do seksu, dla niektórych może być tak naprawdę daniem kluczowym a nie tylko drobną przekąską. Wiem, iż idealnie potrafisz całować czy w odpowiedni sposób ściągać ubranie z kobiety! W tym artykule mam kilka dodatkowych porad jak urozmaicić grę wstępną.
krok 1
Całuj ją namiętnie
Mam całkowitą pewność, iż całowałeś się z niejedną kobietą, lecz czy kiedykolwiek całowałeś tak, iż kobiecie sukienka sama zaczęła się zsuwać? Kolejnym razem, gdy będziesz chciał ją pocałować chwyć dłońmi jej twarz i popatrz głęboko w oczy. Przytrzymaj tak ok. dwóch min. i następnie pocałuj ją. W czasie pocałunku nie wpychaj na siłę języka do jej gardła. Chwilami liż jej wargi delikatnie cmokaj. Przesuń ręce do tyłu jej głowy i delikatnie złap za włosy. Całuj ją dalej namiętnie a twoje ręce niech zaczną przesuwać się po jej ciele, lecz nie dotykaj jej piersi i pochwy.
krok 2
Rozbieraj ją powoli
Tym razem to nie jest szybki numerek, w czasie którego pozbywacie się ubrań w kilka sekund. Tej nocy będziesz powoli rozpinał jej bluzkę, (jeżeli oczywiście jest na guziki) i następnie podniesiesz ją do góry, by ściągnąć ją z niej poprzez głowę. Biustonosz pozostaw na miejscu. Delikatne pocałunki przy obrzeżach biustonosza sprawią jej niesamowitą przyjemność. Palcami dotykaj okolice jej tali. ((jeżeli będziesz gotowy, by przejść do kolejnego kroku rozepnij biustonosz, niech zsunie jej się delikatnie po sutkach. Teraz zacznij lizać i ssać jej sutki.
krok 3
Całuj ją delikatnie
Gdy ściągniesz jej koszulkę i stanik całuj ją namiętnie jak wcześniej, lecz tym razem dołącz własne ręce masując jej plecy – przesuwaj dłonie w górę i w dół. Im siła pocałunku jest mocniejsza, tym mocniejszy powinien być również nacisk rąk. Teraz przenieś własne dłonie na jej biodra i zjedź nimi delikatnie po pośladkach aż na uda. Unieś ją niech owinie własne nogi wokół twojej talii i przenieś ją na łóżko.
krok 4
Seks na sucho
Udawajcie, iż uprawiacie seks wówczas gdy będziecie mieć na sobie ubrania. Oprzyj dłonie na łóżku pomiędzy jej ramionami i delikatnie przyciśnij ją swoim ciałem tak, jakbyś chciał w niż wejść. Teraz nadaj rytm tak jakbyś ją penetrował. Uwierz - jej wyobraźnia będzie szalała a twoja zresztą także.
krok 5
Rozbierz ją do naga
Teraz nadszedł czas, by ściągnąć z niej wszystko. Za każdym razem, gdy ściągasz przedmiot jej ubioru całuj ją i liż. Nie śpiesz się w trakcie procesu rozbierania. Pokaż jej, iż doceniasz każdy centymetr jej ciała. Gdy już będzie naga rozbierz się również powoli i połóż w okolicy niej.
krok 6
Drocz się z nią
Seks oralny jest zawsze dobrym pomysłem, gdy jesteś z kobietą, lecz tym razem podrocz się z nią. Nanieś na dłoń lubrykant i wolnymi ruchami rozmasuj go na swoim pensie przesuwając dłoń w górę i w dół. Następnie ocieraj nim jej wargi sromowe i drażnij jej łechtaczkę. Powtarzaj tą czynność do momentu aż cię zacznie błagać abyś w nią wszedł. W tym momencie kończy się gra wstępna i rozpoczyna finał.
Wskazówki i ostrzeżenia
To niesamowite jak sporo gra wstępna może wnieść do życia seksualnego. Oczywiście szybkie numerki są jak w najwyższym stopniu wskazane, lecz nie ma to jak stosunek seksualny w pełnym znaczeniu tych słów. Szybki seks z pewnością pozwala rozładować napięcie i daje relaks, lecz jak sporo emocji towarzyszy wam w trakcie gry wstępnej nie mówiąc o finale, który zyskuje sporo na mocy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Czasem nie ma czasu na grę wstępną. Wracam zmęczony do domu, więc już tylko myślę o penetracji a nie 40min gry wstępnej.