Leczenie Jak przedłużyć stosunek przyczyny. Co znaczy prowadzić igraszki w łóżku zanim skończą.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak przedłużyć stosunek?

Definicja z ang. How to extend the relationship, z niem. Wie die Beziehung zu verlängern.

Co to znaczy: Wielu mężczyzn ocenia własna męskość na podstawie tego, jak długo mogą prowadzić igraszki w łóżku zanim skończą. Aczkolwiek aktualnie w sklepach jest sporo produktów, które mogą wydłużyć stosunek, najlepszym metodą na tj. robota nad własnym ciałem i umysłem. Jeżeli zdecydujesz się zastosować tą technikę, musisz pamiętać, iż umysł jest znacznie bardziej seksualnym organem, niż jakikolwiek inny na naszym ciele.
krok 1
Metoda 1: Stop i start
Bądź świadomy faktu, iż zbliżasz się do punktu wytrysku. Zatrzymaj się i wycofaj się z ciała partnerki, zanim osiągniesz ten pkt.. Zrelaksuj się, zrób przerwę dopóki nie poczujesz, iż możesz kontynuować seks bez natychmiastowego wytrysku.
krok 2
Metoda 2: Odwrócenie uwagi
Zmuś partnera, aby zaczął myśleć o czymś zupełnie innym – nieinteresującym albo jak w najwyższym stopniu dalekim od seksu – zrób to tuż przed osiągnięciem poprzez niego punktu wytrysku. Dla przykładu zacznij rozmawiać o ostatnim meczu piłki nożnej, który oglądaliście razem. Staraj się cały czas rozpraszać jego uwagę, nie dopuszczając do wytrysku. Upewnij się, iż skupia się na tym co mówisz tak bardzo jak to jest tylko możliwe. Zacznij mówić o składzie drużyny piłkarskiej, statystyce i o tym co kolejno działo się na boisku. W przypadku potrzeby powtórz tę technikę, tuż przed tym jak twój partner osiągnie szczyt i nastąpi wytrysk.
krok 3
Metoda 3: Samoświadomość i praktyka
Spróbuj się masturbować, zapoznasz się wówczas z różnymi odczuciami i tym jak one wpływają na twoje ciało. Ćwicz powstrzymywanie wytrysku, tak długo jak to jest tylko możliwe. Eksperymentuj z różnymi odczuciami, by zobaczyć jak na ciebie wpływają. Możesz ten sposób znaleźć pozycję, w której w mniejszym stopniu twój członek będzie pobudzany, a w konsekwencji stosunek będzie trwał dłużej. Stosuj na przemian bardziej i mniej stymulujące pozycje seksualne, pozwoli ci to zrobić sobie co pewien czas przerwę i uniknąć konieczności wytrysku.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.