Leczenie Jak przedłużyć stosunek seksualny przyczyny. Co znaczy co gorsza jeszcze szybciej, musisz.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak przedłużyć stosunek seksualny?

Definicja z ang. How to prolong the sexual intercourse, z niem. Wie die Geschlechtsverkehr zu verlängern.

Co to znaczy: Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś zakończenia po jednej, czy dwóch minutach albo, co gorsza jeszcze szybciej, musisz przyznać, iż to jest bardzo krępujące i zawstydzające. Statystycznie prawie trzech na czterech mężczyzn chciałoby mieć więcej wytrwałości w łóżku. Wielu z nich doświadczyło przedwczesnego zakończenia więcej niż raz. Związki intymne nie powinny kończyć się tak szybko. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci zwiększyć wytrzymałość w sypialni i umożliwią przedłużenie stosunku.
krok 1
Mięśnie Kegla
Najlepszym metodą umożliwiającym wydłużenie stosunku jest wyćwiczenie mięśni miednicy i mięśni Kegla. Jest bardzo sporo artykułów i książek, które dokładnie ilustrują jak najlepiej ćwiczyć te mięśnie. Większość z nich jest bardzo pouczająca i godna uwagi. Opiewają one na 25-100 stron różnych przydatnych informacji i ćwiczeń. Musisz jednak pamiętać, iż ćwiczenie tych mięśni jest budowanie muskulatury ciała, jeśli trening nie będzie trwały i ciągły nie osiągniesz oczekiwanego rezultatu. Dlatego warto zacząć ćwiczyć już teraz - dowiedz się jak ćwiczyć "Ćwiczenia Kegla dla mężczyzn".
krok 2
Za drugim razem dłużej
jeśli planujesz stosunek później tego samego dnia, doprowadź się najpierw do jednego orgazmu. Zawsze mamy większą wytrzymałość za drugim razem (im więcej orgazmów wcześniej tym większa wytrzymałość).
krok 3
Zakładaj prezerwatywę
Minimalizuje ona wrażliwość członka i pomaga przedłużyć stosunek. Niektórzy proponują nawet założenie dwóch prezerwatyw naraz. Im grubsza warstwa lateksu na członku tym dłużej będziesz się kochać ze własną partnerką. Jeżeli 2 naraz wydają się być dziwnym pomysłem albo boisz się, iż się przetrą, wówczas idź do apteki i poproś o bardzo grube prezerwatywy (na przykład Viva Extra Strong, Unimil Special Blue).
krok 4
Kremy na przedwczesny wytrysk
Aktualnie jest sporo kremów i żeli, które umożliwiają przedłużenie stosunku i opóźnienie wytrysku. Każdy człowiek reaguje indywidualnie na te kremy, lecz mogą one dodać nieco smaczku igraszkom w sypialni. Kremy służące miejscowo mogą spowodować bardzo różne odczucia. Krem może mieć więc podwójne działanie, nie tylko umożliwi przedłużenie stosunku, lecz również wywoła stymulację zakończeń nerwowych, co dodatkowo zwiększy odczuwanie przyjemności (((na przykład żel Delay).
krok 5
Tabletki na przedwczesny wytrysk
Istnieje również cała grupa tabletek o składzie ziołowym, które mogą pomóc. Wypróbuj kilka różnych środków i sprawdź, który działa najlepiej na ciebie (((((na przykład Orgasm Control, Orgasm Extra). Możesz również, co jakiś czas stosować te leki zamiennie, by twój organizm nie przyzwyczaił się do jednego środka i na niego nie uodpornił.
krok 6
Zmiana nawyków masturbacji
Regularnie zdarza się również, iż szybkie kończenie jest rezultatem naszych złych nawyków. Gdy jesteśmy młodzi

regularnie przyspieszamy mechanizm masturbacji, aby nie zostać nakrytym poprzez rodzinę albo aby zwyczajnie szybko osiągnąć orgazm.
jeśli masz takie doświadczenia możliwe, iż przeniesiesz je później na seks z partnerką. Więc musisz trochę poćwiczyć, kiedy jesteś sam w domu zrób sobie sesję wolniejszej masturbacji. Pamiętaj nie musisz się spieszyć. Kiedy poczujesz, iż jesteś blisko zwolnij trochę tempo i zaciśnij mięśnie Kegla. Nie zaczynaj od nowa dopóki nie poczujesz, iż już możesz.
Wskazówki i ostrzeżenia
Istnieje sporo sposobów na przedłużenie stosunku, najlepszym jest zdecydowanie wyćwiczenie mięśni miednicy, lecz kombinacja kilku metod na raz może być także bardzo efektywna a ponadto bardzo przyjemna.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.