Leczenie Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny przyczyny. Co znaczy stosunek kończy się, gdy.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak przedłużyć stosunek u mężczyzny?

Definicja z ang. How to extend the relationship of man, z niem. Wie wird die Beziehung des Menschen zu verlängern.

Co to znaczy: Wytrzymałość seksualna jest problemem dla wielu mężczyzn. Gdyż zasadniczo stosunek kończy się, gdy mężczyzna ma wytrysk, istotne jest, aby wytrwać tak długo, aby dostarczyć przyjemności również partnerce. Istotną rolę w wytrzymałości seksualnej odgrywa genetyka. Zwyczajnie jedni mężczyźni są w stanie wytrzymać w łóżku dłużej, niż inni. Istnieje jednak kilka sposobów, aby zwiększyć wytrzymałość seksualną i opóźnić wytrysk. Rezultaty nie będą natychmiastowe, lecz po pewnym czasie na pewno zauważysz poprawę.
krok 1
Sen.
Jeżeli sypiasz mniej niż sześć godz. w ciągu doby, może to mieć wpływ na twoją sprawność seksualną. Postaraj się zapewnić sobie przynajmniej osiem godz. snu. Dlatego będziesz miał więcej siły, zwiększy się twój popęd płciowy i zaobserwujesz ogólna poprawę nastroju.
krok 2
Ćwiczenia.
Wykazano, iż ćwiczenia pozytywnie wpływają na nasze serce i układ krążenia, poprawiając tym samym naszą wytrzymałość seksualną. Staraj się ćwiczyć przynajmniej 30 min. na dzień, trzy razy w tygodniu. na pewno zauważysz poprawę.
krok 3
Masturbacja.


Jeżeli będziesz czekał bezczynnie między kolejnymi stosunkami, istnieje większe prawdopodobieństwo, iż wytrysk nastąpi szybciej. Masturbuj się między kolejnymi zbliżeniami z partnerką. Dlatego zwiększysz własną wytrzymałość seksualną i stosunek z partnerką potrwa dłużej.
krok 4
Zakładaj prezerwatywy.
Jeżeli nie jesteś zaangażowany w stały związek, powinieneś bezwzględnie zakładać prezerwatywy. Dlatego uchronisz się przed chorobami przenoszonymi droga płciową. Z kolei

jeżeli jesteś w stałym związku, zakładanie prezerwatywy może przyczynić się do opóźnienia wytrysku. Prezerwatywa minimalizuje wrażliwość członka, co pozwala na znaczne wydłużenie stosunku.
krok 5
Wypróbuj różne pozycje seksualne.
Mężczyźni wykazują tendencje do wcześniejszego wytrysku,


jeżeli znajdują się na górze. Popraw własną wytrzymałość seksualną, przez uprawianie seksu w nieco innych pozycjach. Wypróbuj te, gdzie partnerka znajduje się na górze. Możesz także spróbować pozycji, gdzie ty leżysz na boku, a partnerka znajduje się przed tobą.
krok 6
Zwolnij.
jeżeli czujesz, iż jesteś bliski osiągnięcia orgazmu, lecz jeszcze tego nie chcesz, spowolnij ruchy. Przerwy w czasie stosunku mogą przyczynić się do znacznego powiększenia wytrzymałości seksualnej.
krok 7
Sposoby naturalne.
Rozważ sposobność wykorzystania mieszanek ziół, które zostały specjalnie przygotowane w celu powiększenia wytrzymałości seksualnej i opóźnienia wytrysku. Dobre efekty osiągniesz dzięki naparowi z kory brazylijskich drzew catuaba albo innym suplementom diety stworzonym właśnie w tym celu.
krok 8
Zrelaksuj się.


jeżeli stale będziesz myślał nad tym, jak wydłużyć swój stosunek, na pewno nie uda ci się tego dokonać. Będziesz zbyt zestresowany. Zamiast tego wyłącz swój umysł i skup się na doznaniach seksualnych.jeżeli będziesz zrelaksowany, wpłynie to pozytywnie na twoją wytrzymałość seksualną.
Wskazówki i ostrzeżenia
Odżywiaj się zdrowo. Zdrowe ciało to zdrowsze życie seksualne.Zanim przyjmiesz żadne środki ziołowe, skonsultuj się z lekarzem.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.