Leczenie Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości przyczyny. Co znaczy podniecające.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości?

Definicja z ang. How to move the erotic fantasies into reality, z niem. Wie die erotischen Fantasien in die Realität zu bewegen.

Co to znaczy: Odgrywanie różnych ról w czasie seksu z partnerem może być niezwykle podniecające. Sporo z nas ma ukryte fantazje, które są nawet perwersyjne. Fantazje mogą stać się rzeczywiste i każdy z partnerów może odgrywać wybraną rolę, wybrany charakter rozpalając własne namiętności. Ludzie regularnie dodają pikanterii w życiu seksualnym dopiero wówczas, gdy staje się one nudne, lub rutyną. W ogóle nie musisz czekać aż twoje relacje z partnerem dojdą aż do takiego etapu. Fantazje seksualne możesz urzeczywistniać, kiedy tylko masz taką ochotę.
krok 1
Rozpocznij od szczerej i otwartej dyskusji ze swoim partnerem. Jeśli darzycie się pełnym zaufaniem, nie ma potrzeby niczego ukrywać. Opowiedzcie sobie o swoich fantazjach i zastanówcie się, które z nich chcielibyście urzeczywistnić.
krok 2
Musicie mieć całkowity komfort psychiczny, mów do partnera otwarcie i troskliwie, dając mu poczucie bezpieczeństwa. Musicie czuć się bezpiecznie ze sobą, tj. bardzo istotne, gdy decydujecie się odrywać różne role.
krok 3
Zdecydujcie, jakie stroje będziecie ubierać i jakie role odgrywać, a również zaplanujcie miejsce – nie musi to być jedynie sypialnia. Gdy już będziecie wiedzieć co was interesuje i co was podnieca, możecie zabrać się za opracowanie scenariusza.
krok 4
Pamiętaj o zabezpieczeniu się, to w ogóle nie powinno przeszkadzać urzeczywistnianiu waszych fantazji seksualnych.
krok 5
Odgrywając wybraną rolę czuj się wolna. regularnie odgrywanie innych charakterów uwalnia z nas emocje, skrywane myśli i pragnienia. Uwolnij się od wszelkich obaw, niepokoi, zahamowań i ciesz się z wspaniałego seksu ze swoim partnerem.
Wskazówki i ostrzeżenia
Używaj wyobraźni,Kostiumy, akcesoria erotyczne, rekwizyty mogą być wykorzystane dla powiększenia doznań i lepszego wcielenia się w wybraną rolę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.