Leczenie Jak przygotować się do pierwszego razu (mężczyzna) przyczyny. Co znaczy dokonać. Gdyż.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak przygotować się do pierwszego razu (mężczyzna)?

Definicja z ang. How to prepare for the very first time (male), z niem. Wie für das erste Mal vorzubereiten (männlich).

Co to znaczy: Jeśli chodzi o pierwszy raz, nie istnieje żaden model czy przepis jak tego dokonać. Gdyż ustanowienie takich przepisów jest niemożliwe - istotne jest, aby to co robisz sprawiało Tobie i Twojej partnerce przyjemność. Doskonały komfort psychiczny daje nam pewność, iż osoba, z którą chcemy uprawiać seks jest w pełni świadoma konsekwencji i zagrożeń. Dlatego przed rozpoczęciem współżycia zastosuj antykoncepcję, która zmniejszy wasze obawy co do niechcianej ciąży, czy chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową.
krok 1
Kiedy powinniśmy uprawiać seks?
Czas zbliżenia seksualnego nie ma znaczenia. istotne jest jednak, abyście oboje w czasie zbliżenia byli zrelaksowani. Niektórzy ludzie wolą się kochać o poranku, inni w popołudniowym słońcu, jeszcze inni przy świetle zachodzącego słońca, czy także w ciemnościach nocy. Ważniejszy od pory dnia jest czas, który ze sobą spędzacie. Nie śpieszcie się. Dajcie sobie trochę więcej czasu na przeżycie pierwszego razu. Weekend wydaje się być najlepszy, możecie wówczas nacieszyć się sobą cały dzień, włączając w to również czas snu.
krok 2
Czy możemy jeść i pić przed seksem?
Unikaj jedzenia obfitych posiłków, gdyż człowiek staje się wówczas senny. Jedz tylko lekkostrawne potrawy, unikaj nadmiaru alkoholu, a jeżeli możesz, nie pij go w ogóle. Alkohol może pomóc Ci w pozbyciu się zahamowań, lecz może również zakłócić twoją erekcję i będziesz mieć problemy z jej osiągnięciem. A przecież wolisz spędzić więcej czasu w sypialni niż w łazience. Prawda?
krok 3
Gdzie powinniśmy uprawiać seks?
Wybór odpowiedniego miejsca do uprawiania seksu to bardzo istotna decyzja. Znalezienie miejsca, które zagwarantuje Ci prywatność poprzez 48 godz., w tym wieku może być trudne. lecz warto. Samochody nie są już wystarczająco duże, by uprawiać w nich seks, a na zewnątrz jest mniej prywatności, do tego dochodzi niewygoda, jak np. piasek czy igły sosny.
Łóżko prawdopodobnie ciągle jest najlepszym miejscem do uprawiania miłości. Mam nadzieję, iż będziesz miał pokój wraz ze wszystkimi udogodnieniami, które można znaleźć w sypialni, w tym ciepło, komfort, przestrzeń i łazienkę. Weźcie razem prysznic. Nie śpiesz się ze współżyciem. Pozwól sobie i partnerce na zapoznanie się ze własnymi ciałami i narządami dzięki delikatnych pieszczot.
krok 4
Co trzeba przynieść?
Przynieś to co sprawi, iż poczujecie się komfortowo. Zaopatrzcie się w tabletki antykoncepcyjne, prezerwatywy czy nawet miękką poduszkę i szlafrok.
krok 5
Co mam zrobić jeżeli nie mogę osiągnąć wzwodu?
To może wydawać się śmieszne, jednak penis, który od lat dobrze się sprawował, może nagle odmówić posłuszeństwa, gdy nadejdzie nareszcie szansa na prawdziwy seks. To naturalne – jesteś zdenerwowany. Weź głęboki oddech. W tym czasie zacznij robić coś innego. Wykorzystaj własne dłonie, usta i język. Staraj się zapomnieć o swoim lęku, a twój penis zacznie poprawnie reagować. To tylko czasowe.
krok 6
Czy powinienem powiedzieć dziewczynie, iż to jest mój pierwszy raz?
Wielu mężczyzn uważa, iż to oni powinni być odpowiedzialni za seks, niezależnie od tego, kto ma więcej doświadczenia. jeżeli nigdy wcześniej nie uprawiałeś seksu, a ona ma już w tym doświadczenie, powiedz jej o tym. jeżeli ona tego chce, pozwól jej prowadzić. To bardzo istotne doświadczenie seksualne. Nie bójcie się wyznać prawdy. Większość kobiet wie, kiedy mężczyzna nie ma doświadczenia. Lepiej przyznać się do tego, niż próbować nieudolnie zaspokoić partnerkę.
krok 7
Czy w tym samym czasie osiągniemy orgazm?
Nie martw się o jednoczesne osiągnięcie orgazmu. Niektóre kobiety nigdy nie osiągają orgazmu w czasie stosunku. jeżeli nawet twoja kobieta potrafi to osiągnąć w czasie zbliżenia, istnieje małe prawdopodobieństwo, iż uda wam się szczytować w tym samym czasie. Baw się dobrze i zdaj się na kobietę. Na pewno podpowie ci co zrobić, aby i ona osiągnęła pkt. kulminacyjny.
krok 8
Co zrobić, jeżeli orgazm wystąpił zbyt szybko?
jeżeli faktycznie wytrysk nastąpił zbyt szybko i zanim tego naprawdę chciałeś, nie przejmuj się. Nie śpiesz się, zdrzemnij się i spróbuj ponownie. Drugi raz powinien być znacznie bardziej relaksujący i wytrysk nastąpi wtedy, kiedy ty i twój penis będziecie tego chcieli.
krok 9
Czy penis jest wystarczająco spory? Czy za spory? Czy ma odpowiedni kształt?
Następnym problemem jest rozmiar członka. Średnio rozmiar penisa waha się w granicach 14 cm w stanie wzwodu. to jest wystarczająca długość, aby podrażnić w pochwie wszystkie najważniejsze zakończenia nerwowe, w tym legendarny pkt. G. Pochwa jest narządem zdolnym do rozciągania się, dlatego rozmiar penisa nie ma istotnego znaczenia. Wielkość ma mało wspólnego ze zdolnościami prawdziwego kochanka.
Innym częstym problemem jest kształt. Niektórzy mężczyźni są zaniepokojeni, gdyż ich penis jest lekko przekrzywiony w dół albo także w lewo. Zastanawiają się czy by z pewnością wszystko jest w porządku, bo na pewno nieraz oglądali filmy erotyczne, a tam nic takiego nie zaobserwowali u mężczyzn. Inni obawiają się, iż zakrzywiony w dół penis może utrudniać seks i sprawić, iż stanie się on bolesny dla kobiety, bo krzywizna ta nie pokrywa się z kształtem pochwy.
Należy pamiętać, iż seks można uprawiać w wielu różnych pozycjach. Penisa i pochwę można dopasować na sporo sposobów, a każda nowa pozycja niesie za sobą nowe doznania dla ciebie i partnerki. Niektórzy uważają, iż mając zakrzywiony w dół penis odczuwa się większą przyjemność w czasie seksu oralnego.
krok 10
Czy będę dobry kochankiem?
Nie można automatycznie stać się dobrym kochankiem.
jeżeli masz właściwą kobietę, czas, opiekę i trening, masz duże szanse na zostanie dobrym kochankiem. Twój pierwszy raz będzie dla ciebie nerwowy i niezręczny. lecz mam nadzieje, iż zaczniesz w ten sposób nową wspaniałą przygodę w swoim życiu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.