Leczenie Jak rozmawiać z partnerem o pragnieniach erotycznych przyczyny. Co znaczy ile razy.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak rozmawiać z partnerem o pragnieniach erotycznych?

Definicja z ang. How to talk to your partner about sexual desires, z niem. Wie Sie mit Ihrem Partner über sexuelle Wünsche zu sprechen.

Co to znaczy: Masz ochotę powiedzieć swojemu partnerowi o swoich oczekiwaniach w łóżku, lecz ile razy próbujesz otworzyć usta ogarnia cię fala zawstydzenia? Ci, którzy mają odwagę o tym mówić są obdarzeni nie kończącą się satysfakcją, więc nie wahaj się ani chwili, by porozmawiać z partnerem o swoich pragnieniach erotycznych. Podążaj za naszymi wskazówkami, które pozwolą Ci przezwyciężyć obawy przed rozmową o seksie z partnerem.
krok 1
Masz prawo odczuwać przyjemność.
Sex powinien być satysfakcjonujący dla obu stron. Nie ma potrzeby się wstydzić, czy obawiać mówić o tym co sprawia Ci przyjemność.
krok 2
Zacznij od drobnostek.
Na początek wybieraj drobne rzeczy o których powiesz swojemu chłopakowi, na przykład by pobawił się Twoimi włosami, lub gładzi twoją szyję.
krok 3
Spróbuj odkryć, co kręci twojego chłopaka.
Zaczynając pieszczoty, zapytaj chłopaka czy jest coś, co mogłabyś dla niego zrobić. Rozumny partner, powinien zrewanżować się podobnym pytaniem. Wówczas będziesz miała otwarte drzwi, by powiedzieć o swoich oczekiwaniach.
krok 4
Udzielaj konkretnych odpowiedzi.
Gdy twój chłopak zapyta co w najwyższym stopniu Ci odpowiada, nie udzielaj ogólnych odpowiedzi, typu wszystko co robisz jest fajne i tak dalej wykorzystaj okazje i powiedz co byś chciała, Twój partner chce abyś była zadowolona, więc a nie każ mu zgadywać tracąc szanse na ujawnienie swoich pragnień.
krok 5
Bądź kreatywna.
Myślisz sobie jak mam ci powiedzieć co bym chciała, jak sama dokładnie nie wiem! Nawet taka odpowiedź nie powinna Cię przerażać, jeśli faktycznie tak jest. Wówczas możecie wziąć książkę i poczytać o różnych formach przyjemności i próbować jedną po drugiej, szukając tej ulubionej.
krok 6
jeśli przyjdzie Ci do głowy jakieś marzenie, powiedz mu jak najszybciej.
Nie czekaj, aż mózg przetworzy wiadomości i znów zamkniesz się w skorupie bezsilności, która powstrzyma Cię od wyrażenia swojego pragnienia.
krok 7
Nie zmyślaj.
Nigdy, lecz to przenigdy nie udawaj, iż coś sprawia Ci przyjemność, tymczasem w ogóle tak nie jest, a nawet czujesz dyskomfort.
krok 8


Rozmowy w łóżku

Wyrażaj wdzięczność.
Gdy Twój partner zrobi, to o co go prosiłaś bądź mu nieskończenie wdzięczna. To prawdziwy skarb – partner, który potrafi słuchać o Twoich potrzebach i wprowadzać je w czyn. Sporo osób będzie Ci zazdrościć. Nie zapominaj upewniać partnera jak bardzo jesteś mu wdzięczna, za to, iż potrafi słuchać.
Wskazówki i ostrzeżenia
Nie obawiaj się wyrażać nawet dziwacznych pragnień, albo całkiem zwyczajnych.Wyluzuj, bądź cierpliwa i dobrze się baw.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.