Leczenie Jak rozpalić kobietę przyczyny. Co znaczy ostateczna satysfakcja jest gwarantowana. Jednak.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak rozpalić kobietę?

Definicja z ang. How to light a woman, z niem. Wie eine Frau ans Licht.

Co to znaczy: Większość mężczyzn uważa, iż jeśli tylko mogą stymulować pochwę kobiety, to ostateczna satysfakcja jest gwarantowana. Jednak nie na tym tylko kwestia polega. Na ciele kobiety jest sporo miejsc, które mogą dać jej satysfakcję seksualną, jeśli tylko są odpowiednio stymulowane. jeśli jeszcze nie wiesz, które miejsca są szczególnie godne uwagi, poniżej znajdziesz osiem z nich, którym warto poświecić czas.
krok 1
Szyja.
Szyja to takie miejsce na ciele kobiety, które można uznać za jej słaby pkt.. Użyj języka, aby lizać ją bardzo powolutku, to na pewno rozpali każdą kobietę. Zaczynając od szyi możesz powoli kierować się w stronę płatków uszu, które również są bardzo wrażliwe.
krok 2
Piersi.
Czy wiesz, iż kobiece piersi mogą być jednym z najlepiej unerwionych miejsc na jej ciele, a co za tym idzie pieszczenie ich da kobiecie wiele przyjemności? Zacznij od zmysłowego masażu piersi, a następnie przejdź do całowania i lizania sutków. Rezultatem takich pieszczot bywa największe podniecenie, jakie może odczuwać kobieta albo nawet orgazm.
krok 3
Brzuch.
Brzuch to bardzo wrażliwe miejsce na ciele i może być on najważniejsza strefą erogenną kobiecego ciała. Powoli całuj dolną część brzucha kobiety zniżając się coraz niżej, zaraz nad samą waginę. Dlatego zbudujesz niesamowite napięcie seksualne, które na pewno pomoże jej osiągnąć orgazm.
krok 4
Wewnętrzna strona ud.
Skóra po wewnętrznej stronie ud jest bardzo delikatna i wrażliwa, trzeba więc zachować wyjątkową ostrożność i subtelność w czasie pieszczenia tej okolicy. Zbyt silne ruchy mogą spowodować łaskotki. Zacznij więc od bardzo delikatnych pieszczot, dopiero jeśli one nie zadziałają, podejmij bardziej zdecydowany dotyk. Warto także zastanowić się, czy w ogóle używać dłoni i palców do stymulacji tego obszaru, może lepiej będzie posłużyć się ustami i językiem.
krok 5
Kolana.
Należy poświecić trochę czasu kobiecym kolanom, pieszcząc je zarówno rękami, jak i ustami. Chociaż miejsce tj. bardzo wrażliwe, pieszcząc je nie przekraczasz pewnej seksualnej granicy. To sprawia, iż tworzy się dodatkowe, niedopowiedziane napięcie seksualne, które ogromnie podnieca i ułatwia kobiecie osiągniecie orgazmu.
krok 6
Czoło.
Całując namiętnie czoło kobiety możesz spowodować mocne podniecenie seksualne, a również pobudzić jej oczekiwania. Pamiętaj jednak, iż jeśli chcesz odnieść należyty skutek musisz całować jej czoło z miłością, subtelnością i namiętnością.
krok 7
Usta.
Prawie każda kobieta uwielbia się namiętnie całować. Poświęcając trochę czasu na gorące pocałunki możesz być pewien, iż uda ci się ją podniecić.
krok 8
Mózg.
Najważniejsze jest stymulowanie mózgu kobiety. Pod tym względem kobiety i mężczyźni są bardzo zróżnicowani. Kobiety nie czują, gdyż podniecenia, gdy tylko zobaczą nagiego mężczyznę. jeśli chcesz zadowolić partnerkę seksualnie musisz nauczyć się jak pobudzić jej mózg. Możesz spróbować stymulacji poprzez niegrzeczne rozmowy, komplementy albo różne wyznania, które wyszepczesz jej do ucha w czasie gry wstępnej i stosunku. To naprawdę pomaga.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.