Leczenie Jak rozpiąć stanik jedną ręką przyczyny. Co znaczy wieczór, który może się zakończyć czymś.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak rozpiąć stanik jedną ręką?

Definicja z ang. How to undo a bra with one hand, z niem. Wie man einen BH mit einer Hand rückgängig zu machen.

Co to znaczy: Przygotowujesz się do spotkania ze własną dziewczyną? Planujesz romantyczny wieczór, który może się zakończyć czymś więcej niż tylko pocałunkami? Lecz obawiasz się, iż nie poradzisz sobie z rozpięciem jej stanika? Boisz się, iż dasz plamę i dziewczyna pomyśli, iż jesteś ciamajdą? Nie martw się. Rozpięcie stanika to nic trudnego. Dzięki naszym wskazówkom opanujesz tę zdolność do perfekcji i to jedną ręką!
krok 1
Upewnij się, iż masz ciepłe ręce! Zimne ręce nie są seksowne i mogą sprawić, iż dziewczyna nie będzie czuła się komfortowo i szybko wyciągnie Twoją rękę spod bluzki.
krok 2
Wkładaj rękę pod bluzkę dziewczyny powoli. Nie ma pośpiechu. Najpierw zacznijcie się całować, tulić. Dopiero po chwili, gdy już będzie odpowiednia pora delikatnie acz sukcesywnie kieruj rękę w kierunku stanika.
krok 3
Teraz musisz rozeznać, czy stanik ma zapięcie z przodu czy z tyłu.
krok 4
Suń dłoń wzdłuż jej pleców ku stanikowi. Zlokalizuj zapięcie. Mniej więcej na środku (na linii kręgosłupa) powinno znaleźć się zgrubienie na staniku. To właśnie zapięcie, którego szukasz. Z pewnością widziałeś kiedyś stanik siostry czy mamy. Nie wierzę, iż nie.
krok 5
Jeżeli nie możesz znaleźć żadnego zgrubienia z tyłu, to stanik prawdopodobnie zapięcie ma z przodu. Prowadź więc dłoń wzdłuż linii stanika do miejsca pomiędzy jej piersiami. Powinieneś wyczuć plastikowy klips pomiędzy piersiami.
krok 6
Jeżeli zaś nie możesz znaleźć zapięcia ani z przodu, ani z tyłu Twoja dziewczyna ma prawdopodobnie na sobie stanik bez zapięcia. Albo nie ma stanika w ogóle – szczęściarzu.
krok 7
By rozpiąć stanik bądź z przodu bądź z tyłu musisz złapać materiał po bokach zapięcia dwoma palcami i ścisnąć je zbliżając do siebie, wypchasz zapięcie do góry. Jeżeli to zapięcie tylne haczyki automatycznie powinny się zwolnić. Jeżeli zapięcie znajduje się z przodu musisz dodatkowo wysunąć jedną część z drugiej do góry. Gotowe.
Wskazówki i ostrzeżenia
Prowadź dłoń tak, by dziewczyna nie zorientowała się co planujesz. W międzyczasie pieść ją i głaszcz. Wymaga to ćwiczeń, lecz czasami wystarczy to poczuć.Jak już Ci się uda zajmij się tym, co znajduje się pod stanikiem. Nie okazuj zbytniej radości z samego faktu rozpięcia stanika. Zajmij się dziewczyną.Zanim jednak rozepniesz jej stanik zorientuj się, czy nie będzie miała Ci tego za złe. Wszystko w swoim czasie. Nie rób nic na siłę.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.