Leczenie Jak rozpocząć grę wstępną i wprawić kobietę w dobry nastrój przyczyny. Co znaczy również.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak rozpocząć grę wstępną i wprawić kobietę w dobry nastrój?

Definicja z ang. How to start foreplay and fit a woman in a good mood, z niem. Wie Vorspiels zu starten und eine Frau in einer guten Stimmung passen.

Co to znaczy: Kobieta jest istotą niezwykle wymagającą i odnosi się to do każdej kwestii, również do współżycia. Paniom nie starcza niestety szybki numerek (a raczej zwykle nie starcza), od seksu wymagają bliskości i zaangażowania partnera. Jeżeli więc chcesz po wszystkim usłyszeć „Kochanie, było wspaniale !! Kiedy to powtórzymy?!”, musisz się trochę postarać.
krok 1
Podstawową kwestią jest zapewnienie długiej, pobudzającej i stopniowo budującej napięcie gry wstępnej. Pamiętaj, iż możesz ją zacząć już na sporo godz. przed faktycznym seksem. Na przykład rano przed wyjściem do pracy pocałuj własną panią bardzo namiętnie i życz jej dobrego dnia. Ma to być taki pocałunek, iż gdy kobieta w ciągu dnia o nim pomyśli przejdą ją dreszcze i z niecierpliwością będzie czekała na wspólny wieczór. Możesz także w godzinach pracy wysłać jej sms, gdzie napiszesz jak bardzo ci źle w biurze i iż chciałbyś już poczuć jej zapach. Niby takie nic, lecz naprawdę gesty w tym stylu umieją zdziałać prawdziwe cuda, w szczególności jeżeli jesteśmy w wieloletnim związku i nasza namiętność nieco już wygasła.
krok 2
Po powrocie do domu można podjąć dalsze kroki. Tutaj także wszystko zależy od waszej inwencji. jeżeli mieszkacie sami, starym, sprawdzonym metodą jest przygotowanie dla ukochanej aromatycznej kąpieli i przyrządzenie kolacji przy świecach. jeżeli nie macie takich możliwości, gdyż na przykład nie macie czasu albo po domu biega gromadka ukochanych dzieci, możecie postawić na bardziej subtelne znaki, na przykład głębokie, przeciągłe spojrzenia rzucane dyskretnie w czasie wspólnej kolacji.
krok 3
Gdy już uda wam się znaleźć w sypialni we własnym towarzystwie, można zająć się już właściwą grą wstępną. Zacznij od delikatnych muśnięć i głaskania ukochanej. Pocałunki na początku powinny być niczym dotknięcia motylich skrzydeł. Stopniowo dochodźcie do coraz większego podniecenia, zwiększając intensywność pieszczot.
krok 4
Pamiętaj o tym, jak istotną rolę odgrywają pocałunki. Dla kobiet to jest niezwykle istotny przedmiot współżycia, poczynając od tych delikatnych, po silne, namiętne i głębokie.
krok 5
jeżeli chcesz pokazać swojej pani jak bardzo męski jesteś, postaw na powolność. Akurat w tej dziedzinie życia im mężczyzna jest wolniejszy, tym lepiej. Okaż partnerce troskę i zainteresowanie, powinna zdążyć poczuć ciebie! Prawdziwy mężczyzna potrafi zapanować nad własnym popędem i zawsze stara się, by w pierwszej kolejności zadbać o zaspokojenie kobiety. jeżeli pokażesz jej, jak ci na niej zależy, możesz być pewny, iż zostaniesz doceniony.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.