Leczenie Jak rozpoznać orgazm kobiecy przyczyny. Co znaczy orgazm. Przez dokładne obserwowanie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
4 głosy

Jak rozpoznać orgazm kobiecy?

Definicja z ang. How to recognize a woman's orgasm, z niem. Wie eine Frau zum Orgasmus zu erkennen.

Co to znaczy: Istnieją pewne symptomy i znaki, po których można rozpoznać, iż kobieta ma orgazm. Przez dokładne obserwowanie ciała kobiety i jej zachowania można stwierdzić czy kobieta jest już blisko czy właśnie w tym momencie doszła do punktu kulminacyjnego.
krok 1
Stosunkowo zbliżania się do orgazmu sutki kobiety są coraz częściej twarde. Stają pod wpływem nawet najmniejszego impulsu jak dotyk palcem czy językiem.
krok 2
Jej łechtaczka i wargi sromowe zaczynają puchnąć. Wydzielana jest większa liczba śluzu.
krok 3
W chwili kulminacyjnym kobiety mięśnie kegla zaczynają się rytmicznie zaciskać. W czasie stosunku mężczyzna czuje mocniejsze, rytmiczne uściski członka (to jest jedyny sygnał o orgazmie, którego praktycznie nie da się udawać). Należy wiedzieć jednak, iż jeżeli mięśnie kegla u kobiety są bardzo słabe, wówczas mężczyzna może nie wyczuć żadnej różnicy. Pomocna może się okazać wiadomość, iż w czasie orgazmu zaciskają się także mięśnie odbytu (można to wyczuć palcem).
krok 4
w czasie orgazmu kobieta zazwyczaj mocniej napina mięśnie. W tym momencie może znacznie mocniej objąć partnera nogami, rękami, czy zacisnąć ręce w pięści albo na jakimś przedmiocie (na przykład na poduszce). także sporo kobiet w chwili orgazmu napina mięśnie kręgosłupa poprzez co ich ciało wygina się do tyłu.
krok 5
jeżeli kobieta miała orgazm wówczas na pewno pozostanie w łóżku poprzez przynajmniej kilka następnych min., by dojść do siebie i się uspokoić.
krok 6
jeżeli kobieta miała orgazm jej oczy będą szkliste i rozmarzone.
Wskazówki i ostrzeżenia
Każda kobieta inaczej przeżywa orgazm. Część kobiet krzyczy, część wzdycha a jeszcze inne są całkiem ciche. jeżeli nie chcesz by twoja kobieta udawała orgazm to z nią porozmawiaj na temat tego co ją w najwyższym stopniu podnieca a następnie zacznij to praktykować w łóżku.Jest coś takiego jak seksualne zaufanie. Powiedz swojej dziewczynie, iż naprawdę zależy ci na tym, by jej było dobrze i chcesz wiedzieć, kiedy robisz coś dobrze a kiedy źle.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.